F1 - Orosz Nagydíj 2014

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


október 09, 2014, 23:43:40, Jabba
Mindössze négy futam van hátra a 2014-es Forma 1-es világbajnokságból, a mezőny pedig egy új helyszínre, a téli olimpiai játékoknak is helyt adó Szocsiba látogat. Egy új pálya debütálása mindig üde színfolt, nehéz előre megállapítani az erőviszonyokat, így akár tovább is élesedhet Hamilton és Rosberg csatája. Mégsem róluk, mégsem az egészen impozáns új helyszínről, hanem arról a Jules Bianchiról szól minden, akiért múlt heti balesete után emberek milliói szorítanak. Lesz az előttünk álló hétvégén Orosz Nagydíj, a pontok ugyanannyit érnek, mint máskor, de a gondolataink Jules felé járnak.

Cikk: http://www.sportfogadas.org/elozetesek/orosz-nagydij-vegyes-erzelmek-szocsi-debutalasa-elott

Előző topikból átemeltem:
Idézetet írta: Lord Dátum október 09, 2014, 20:33:27
Amúgy Orosz Nagydíjra top bet a No safety car 2.75-ért. Most ebben van az érték. Sokan mondják, hogy most a legkisebb SC-re okot adó dolognál be fogják küldeni minden gondolkodás nélkül, de szerintem nem lesz semmi ilyen ok. Most úgy fognak vigyázni egymásra a pilóták, mint még soha. Itt aki ki fog esni, csak technikai probléma miatt eshet ki. Szóval max 3 kiesőre tippelek.
Idézetet írta: Jabba Dátum október 09, 2014, 23:29:30
Én is erre gondoltam, ugyanis itt tök jó bukóterek vannak. A rajtnál necces lesz a kettes féktáv, de ott is van bukótér. Mindenképpen van benne érték szerintem is. Persze a másik oldalon is valóban ott van, hogy könnyebben be fogják küldeni innentől kezdve a biztonsági autót, de itt tényleg könnyen lemehet a futam SC nélkül.

Megfoghatja Bottas a Merciket?

Egy új futam debütálása mindig színt hoz a száguldó cirkusz világába. Ezúttal sincs ez másképp, a csodálatos fekvésű Szocsiban is megkavarodott kissé a mezőny, ami a nézők számára csak jót jelenthet. Bottas ott lohol a Mercedesek mögött, és akár bele is szólhat a két éllovas csatájába.

Cikk: http://www.sportfogadas.org/elozetesek/orosz-nagydij-megfoghatja-bottas-a-merciket

a tippversenyben lesznek még fogadási opciók a mai futamra?

Ezeket játszottam:

(7 egység) Helyezett pilóták száma 17.5 alatt 1,83
(5 egység) 1. kör utáni helyezés Bottas 3. vagy jobb 1,61
(2 egység) Helyezéssel ér célba: Massa NEM 5,00
(1 egység) Helyezéssel ér célba: Magnussen NEM 5,00

Idézetet írta: RedMunchen2013 Dátum október 12, 2014, 12:22:16
Ezeket játszottam:

(7 egység) Helyezett pilóták száma 17.5 alatt 1,83
(5 egység) 1. kör utáni helyezés Bottas 3. vagy jobb 1,61
(2 egység) Helyezéssel ér célba: Massa NEM 5,00
(1 egység) Helyezéssel ér célba: Magnussen NEM 5,00

Az első szerintem necces lesz, akármi lehet, szerintem nem fognak sokan kiesni.
Bottas sima kell, hogy legyen, Massa kiesésén én is gondolkodtam, de végülis kihagyom.

Közben nagyon jó volt látni, ahogy a versenyzők egy emberként szorítanak Bianchiért. Szép gesztus volt.  :)

No safety car 3.50  Köszönöm szépen Jabba és Lord, nagyszerű tipp volt.  :beerchug:

Ez a fogadás mit takar: első kieső konstruktőr?

A csapat mindkét pilótájának ki kell esnie, vagy az első kieső pilótának a csapata számít?

Ma a Marussia istállón 26,00 szorzó volt.

Idézetet írta: csacsa44 Dátum október 12, 2014, 18:26:05
No safety car 3.50  Köszönöm szépen Jabba és Lord, nagyszerű tipp volt.  :beerchug:
A vicc az, hogy a betfairen futam előtt pár perccel 4.8 is volt rá, majd az első kört követően is nagyon rövid ideig volt még 4.6, amit meg is fogtam, aztán lement gyorsan 2-3 közé.

Idézetet írta: RedMunchen2013 Dátum október 12, 2014, 18:54:27
Ez a fogadás mit takar: első kieső konstruktőr?

A csapat mindkét pilótájának ki kell esnie, vagy az első kieső pilótának a csapata számít?

Ma a Marussia istállón 26,00 szorzó volt.
Én a másodikra tippelnék. Hibás szorzó lehetett szerintem.
Update: lehet, hogy nem hibás volt, hiszen csak Chilton indult a Marussia színeiben a futamon, azaz a fogadás ekvivalens volt azzal, hogy Chilton esik ki elsőnek. Tavaly ugye neki volt nagyon hosszú célba érési sorozata, ez magyarázhatja a magas szorzót. Idén nem néztem a hasonló statisztikáit mondjuk, de erre tippelnék.

Idézetet írta: Jabba Dátum október 12, 2014, 21:27:12
A vicc az, hogy a betfairen futam előtt pár perccel 4.8 is volt rá, majd az első kört követően is nagyon rövid ideig volt még 4.6, amit meg is fogtam, aztán lement gyorsan 2-3 közé.
Én a másodikra tippelnék. Hibás szorzó lehetett szerintem.
Update: lehet, hogy nem hibás volt, hiszen csak Chilton indult a Marussia színeiben a futamon, azaz a fogadás ekvivalens volt azzal, hogy Chilton esik ki elsőnek. Tavaly ugye neki volt nagyon hosszú célba érési sorozata, ez magyarázhatja a magas szorzót. Idén nem néztem a hasonló statisztikáit mondjuk, de erre tippelnék.

Köszi. Legközelebb kipróbálom.  :ok:

Idézetet írta: RedMunchen2013 Dátum október 12, 2014, 18:54:27
Ez a fogadás mit takar: első kieső konstruktőr?

A csapat mindkét pilótájának ki kell esnie, vagy az első kieső pilótának a csapata számít?

Ma a Marussia istállón 26,00 szorzó volt.

Az első kieső pilótának a csapatára vonatkozik. Viszont dead-heat szabállyal, azaz ha két versenyző egyazon körben esik ki, a téted egyik fele nyer a megfogadott szorzón, másik veszít.