ATP - Basel

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Jó ez a Coric, de valamiért az az érzésem, hogy az lesz most, ami ilyenkor jönni szokott. Nagy bravúr utáni pofáraesés. Szerintem holnap Goffin megveri a horvátot, ettől függetlenül le a kalappal a srác előtt, mert játékban is, és mentálisan is rettentően ott van a szeren.

Szerva elég jó, az ütései is élesek, pontosak, és még van ideje fejlődni, hisz még csak 18 esztendős. Én szurkolok Neki. Szerethetőbb fizimiskája van, mint a Zverev/Kozlov vonulatnak.  ;D

Október 24., péntek:


14:30   Goffin D. - Coric B.   1.28   3.70   

16:00   Federer R. - Karlovic I.   1.11   6.61


Tippek, vélemények?




Idézetet írta: CaeSar Dátum október 24, 2014, 21:10:35
Jó ez a Coric, de valamiért az az érzésem, hogy az lesz most, ami ilyenkor jönni szokott. Nagy bravúr utáni pofáraesés. Szerintem holnap Goffin megveri a horvátot, ettől függetlenül le a kalappal a srác előtt, mert játékban is, és mentálisan is rettentően ott van a szeren.

Szerva elég jó, az ütései is élesek, pontosak, és még van ideje fejlődni, hisz még csak 18 esztendős. Én szurkolok Neki. Szerethetőbb fizimiskája van, mint a Zverev/Kozlov vonulatnak.  ;D

Egyetértek, de azért 3.70-ért inkább a horvátot kell tolni, mint a belgát 1.30-ért. 

Döntő


Október 26., vasárnap:

14:30   Federer R. - Goffin D.   1.16   5.24


Tippek, vélemények?