MOL Liga Fogadások 2014/15

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Brasso, Miskolc over, UTE, Dab -1.5rol mi a velemenyed Red? :)

#76 január 16, 2015, 20:04:42, RedMunchen2013
8' vissza 5-4

DAB. Docler - Ferencváros 3. harmad 1. csapat 1.5 gól felett 1,65

A Fradinak minden pont kell. Idő kérdése és jön le a kapus, abból pedig idén nem sokat profitáltak...

Nem vagyok nagy hoki fan, de ez az Érsekújvár - Miskolc jó kis meccs volt.
Közel lakok Érsekújvárhoz és ma úgy döntöttem elmegyek a meccsre. Azt kell mondjam, hogy a Miskolcnál ez a Dansereau gyerek nem rossz.

Idézetet írta: Coutinho Dátum január 16, 2015, 20:32:10
Nem vagyok nagy hoki fan, de ez az Érsekújvár - Miskolc jó kis meccs volt.
Közel lakok Érsekújvárhoz és ma úgy döntöttem elmegyek a meccsre. Azt kell mondjam, hogy a Miskolcnál ez a Dansereau gyerek nem rossz.

Én Miskolchoz lakom közel,rendszeresen járok Maci meccsre. Ilyen jó igazolása rég volt a Miskolcnak mint Dansereau,meccsenkénti 2 gól benne van a játékában. Remélem jövőre is meg tudjuk tartani(nem lesz könnyű) Hajrá Macik!  :cya:

17:15   Ujpest - Nove Zamky


Mit gondoltok, megéri 1.45-ért tenni a Zamkyt?

Idézetet írta: csacsa44 Dátum január 25, 2015, 14:58:51
17:15   Ujpest - Nove Zamky


Mit gondoltok, megéri 1.45-ért tenni a Zamkyt?

1,8-2 körül bevállalnám, de ennyiért nekem nem éri meg:

1. Újpestnek is fontos meccs lesz a rájátszás miatt;
2. A bajnok idén még nem nyert idegenben;
3. Sokat utaznak: 1 meccs otthon, 1 idegenben;
4. Következő meccsük 6 pontos rangadó lesz a Brassó ellen, tét a 3. hely eldöntése.


Miskolc - Brasov meccsre tippek?

Idézetet írta: csacsa44 Dátum február 17, 2015, 16:19:03
Miskolc - Brasov meccsre tippek?
Nálam a favorit a Jegesmedvék. Az alapszakaszbeli első hely nem volt véletlen.Azóta ráadásul még erősödtek is egy kanadai csatárral.A miskolci légiós kontingens,  öt kanadai (Matt Boyle, Kalvin Sagert, Keegan Dansereau, Jess­e Dudas, Conor O' Donnell) és az egyesült államokbeli Zach Cohen. (Tyler Metcalfe szintén kanadai, de magyar állampolgársággal is rendelkezik).  Szerintem a Miskolc egyértelműen jobb erőkből áll, de ez a rájátszás, ez már komoly tétre megy.

Idézetet írta: Bradley Tamás Dátum február 17, 2015, 18:17:52
Nálam a favorit a Jegesmedvék. Az alapszakaszbeli első hely nem volt véletlen.Azóta ráadásul még erősödtek is egy kanadai csatárral.A miskolci légiós kontingens,  öt kanadai (Matt Boyle, Kalvin Sagert, Keegan Dansereau, Jess­e Dudas, Conor O' Donnell) és az egyesült államokbeli Zach Cohen. (Tyler Metcalfe szintén kanadai, de magyar állampolgársággal is rendelkezik).  Szerintem a Miskolc egyértelműen jobb erőkből áll, de ez a rájátszás, ez már komoly tétre megy.
Ha szűken is, de behúzták a Macik. Nem számítottam ilyen szoros meccsre.

Idézetet írta: Bradley Tamás Dátum február 17, 2015, 18:17:52
Nálam a favorit a Jegesmedvék. Az alapszakaszbeli első hely nem volt véletlen.Azóta ráadásul még erősödtek is egy kanadai csatárral.A miskolci légiós kontingens,  öt kanadai (Matt Boyle, Kalvin Sagert, Keegan Dansereau, Jess­e Dudas, Conor O' Donnell) és az egyesült államokbeli Zach Cohen. (Tyler Metcalfe szintén kanadai, de magyar állampolgársággal is rendelkezik).  Szerintem a Miskolc egyértelműen jobb erőkből áll, de ez a rájátszás, ez már komoly tétre megy.

Köszönöm a véleményt.  :beerchug:


Egy kis arb.:

Brassó - Miskolc meccsgyőtes:
2.78 (tipsport)
1.70 (TippmixPro) - minimum kötésszám sincs!


Nincs hozzá tőkém, nyomja le más az odds-ot  ;)