Triobet

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ma este, ejjel (dec. 20 hajnal, ha ugy jobban tetszik :)) 10 EUR risk free NBA bet a Triobet "Adventure" promojaban!

Ezt a mai promót vágjátok? Mi a lényege?

Idézetet írta: drogos Dátum december 22, 2014, 13:32:05
Ezt a mai promót vágjátok? Mi a lényege?

Jatszani kell ezen a Blaze Pokeren es minden 20 Raked Hand utan (20 olyan kor utan, ahol tettel be tetet) kapsz egy ingyen menetet ezen a Blazing Cannon-on. Ha sikerult leloni, ledonteni agyuval a kartyavarat, akkor kaphatsz nyeremenyt 1-10-de akar 100 EUR-it (na persze :)).

XMAS888 kód beirása után kaptam 5eurot.Sok szerencsét mindenkinek hozzá és kellemes ünnepeket :ok:

Idézetet írta: fili76 Dátum december 24, 2014, 09:32:19
XMAS888 kód beirása után kaptam 5eurot.Sok szerencsét mindenkinek hozzá és kellemes ünnepeket :ok:

köszi! tudod esetleg hányszoros forgatás és mekkora oddson?


Idézetet írta: pitypang1989 Dátum december 24, 2014, 12:00:18
köszi! tudod esetleg hányszoros forgatás és mekkora oddson?

*In case of 5 and 10 EUR bonuses – twice (2) at the odds of 1.50 or higher within 60 days;

Idézetet írta: pitypang1989 Dátum december 24, 2014, 12:00:18
köszi! tudod esetleg hányszoros forgatás és mekkora oddson?
Tényleg csak 2x kell.Most próbáltam a Riga-Moszkva meccsen.Fogadtam gólra bejött.Ha rákattintasz a my bonuses menüpontra és ráviszed az egeret az xmas888-ra ott ki is mutatja mennyi van még hátra.Egyetlen negativum-Nekem,hogy csak harmad végén irták jóvá a nyereményt,igy nem tudtam csak egyszer fogadni,pedig lett még 3gól :o

valami infó az irodáról? kifizetés gyorsasága? milyen dokumentumokat kérnek? ilyesmire lennék kíváncsi, pozitív/negatív vélemények.  :cya:

Köszönöm  :) wagering után 14.75 dolcsi Cash  :beerchug:


Idézetet írta: luckyzoz Dátum december 24, 2014, 17:08:12
Köszönöm  :) wagering után 14.75 dolcsi Cash  :beerchug:

nálam 42€  :great:

Indult még valaki a 2500€ összdíjazású, karácsonyi póker versenyen? Egyszerűen katasztrófa az egész, mert 1-2 percenként ledobál a szerver. A tegnapi, egyébként ugyanilyen versennyel nem volt semmi probléma, de a maival nem lehet így mit kezdeni. Csupa "öröm" volt látni, ahogy az újracsatlakozás előtt sikerült "eldobnom" egy ász párt...

Idézetet írta: pitypang1989 Dátum december 24, 2014, 17:20:05
nálam 42€  :great:

Ez kifizettethető egyből?Csak mert a banki átutalást hagyná ha folytatnám...Vagy be kell fizetni?

kifizethető banki utalással,ha teszel be skrill/neteller akkor oda is kifizethető. Most nekem akadtak gondok mivel blokkolták a számlám,nem tudok fogadni,bekérték az iratokat.