Női Kézilabda EB 2014

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


ROmánok ellen 9-14-ról kaptak ki, negrók svédek ellen 13-18-ról nyertek

Én mindjárt agyvérzést kapok ettől a meccstől. Ekkora szerencsétlenséget mint ez a mai monti csapat.. fuuh

18:19 Spanyol win IGEN! :great:
2. félidő kabaré volt olyan technikai hibák voltak csak néztem ;D
14percig a spanyolok nem dobtak gólt
Rajcic bejött 2.félidőben 60%al védett
Navarro 18labdát fogott 50% simán fogott
Knezevic nem tudott gólt lőni, pedig Jovanovic zsniális passzokat osztott de ez is kevés volt
első félidőben elment a busz
viszlát antikézi a döntőben :cya:


Egy forintot nem ér az egész női sport...

Ha nem ragaszkodnak annyira Knezevichez, és hamarabb ültetik, meglett volna a negroknak.

Idézetet írta: betg Dátum december 19, 2014, 19:30:27
Egy forintot nem ér az egész női sport...
dehogynem csak tudni kell kire kell rakni meg nem árt ha értesz is hozzá nem csak azért fogadsz mert épp kézi eb a menő most

arc megvan :D
de gondolom te tudtad, hogy Navarro Istent fog játszani, Knezevic meg hulladék lesz, meg elizgulják a negrók. Lazovic kiesését lehetett tudni, hogy számítani fog, de a fenti hármat? ne már...ráadásul így is majdnem visszahozták

nekem 80% volt Spanyol win
Navarró persze jól védett de sokszor játszik "Istent" bl-ben is szóval nem annyira meglepő
amikor Montenegró nem tudja ölni a játékot rendre kikap ez is várható volt hogy nagydarabb állat gyors spanyolokat nem fogják leütni
persze csak 1el tudtak nyerni volt ott ám egy 14perces gólcsend amit Montenegró sem tudott kihasználni pech :D

Idézetet írta: csak1tomi Dátum december 19, 2014, 19:31:37
dehogynem csak tudni kell kire kell rakni meg nem árt ha értesz is hozzá nem csak azért fogadsz mert épp kézi eb a menő most
Jaaa, értem. Most már minden világos. Akkor azért van annyi számomra furcsa eredmény a nőknél, mert nem értek hozzá. Lehet hogy ez a normális, és tényleg vakon vagyunk nagyon sokan.  :D

én vagyok az Orákulum :D
minden úgy van ahogy én mondom vakon vagyok mind :D
sajnos Svédek ki fognak kapni 0 kapus teljesítmény miatt :'(

Nagyon jó meccs a norvég-svéd.Fantasztikus szélsői vannak a norvégoknak.Eddig a legjobb játék amit ezen a tornán láttam.

Idézetet írta: Szabcsi151 Dátum december 19, 2014, 21:45:30
űű

Penge meccs, de ez várható volt, a két skanditól, a többi értelmetlen elemzéssel, amiben még saját maguk sem hisznek,a játék szégyene, elemehettek a p............-ba és képesek másokat okolni...... ;D

Súlyos személyiségzavar egyértelmű jeleit látom rajtad :D

#673 december 19, 2014, 22:10:13, drogos
Idézetet írta: Szabcsi151 Dátum december 19, 2014, 22:04:08
Akár látod, akár nem haverkém, örülök neki, hogy az oldal kis kézis elemzőjével talizom össze, aki természetesen megmondja a frankót!!. Szerintem sürgősen válassz magadnak más sportágat mielőtt, ilyen értelmetlen! elemzésekbe belenyúlsz.  Ez valahogy nem a te sportágad az eddig látottak alapján!!  :ok:

Konkrétan miről beszélsz? :D

Milyen elemzésre gondolsz? :D A dán meccs volt az utolsó Gurus írásom :) Cikket 1,5 hete nem írtam.
Úgy látom, hogy a memóriáddal is gond lehet :D

#674 december 19, 2014, 22:20:20, csak1tomi
simán nyertek a Norvégok mint várható volt
Svédek hiába lőttek gólokat nem volt kapusteljesítmény plusz elég sokat belementek ráadásul
Solberg amennyit meg fogott annyival nyertek is