Női Kézilabda EB 2014

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Tudjátok mi akasztott ki? A tippjáték topicjában, szinte pont a gól pillanatában érkező fülig érő mosolyú smiley, amivel a felsőbbrendűségét és kárörvendését jelezte, és az azzal járó, azt követő fórumos leoltogatás, kioktatás. Semmi szükség nem volt rá...

Igaza volt, de az a stílus, amit megengedett magának... Volt valaki, aki teljesen korrektül állt hozzá a dolgokhoz, semmiféle fölényeskedés nélkül. Na ki lehet találni, ki volt az, nem nehéz...

Idézetet írta: Greipel Dátum december 20, 2014, 00:31:47
Tudjátok mi akasztott ki? A tippjáték topicjában, szinte pont a gól pillanatában érkező fülig érő mosolyú smiley, amivel a felsőbbrendűségét és kárörvendését jelezte, és az azzal járó, azt követő fórumos leoltogatás, kioktatás. Semmi szükség nem volt rá...

Igaza volt, de az a stílus, amit megengedett magának... Volt valaki, aki teljesen korrektül állt hozzá a dolgokhoz, semmiféle fölényeskedés nélkül. Na ki lehet találni, ki volt az, nem nehéz...

Én voltam? :D

Idézetet írta: Greipel Dátum december 20, 2014, 00:31:47
Tudjátok mi akasztott ki? A tippjáték topicjában, szinte pont a gól pillanatában érkező fülig érő mosolyú smiley, amivel a felsőbbrendűségét és kárörvendését jelezte, és az azzal járó, azt követő fórumos leoltogatás, kioktatás. Semmi szükség nem volt rá...

Igaza volt, de az a stílus, amit megengedett magának... Volt valaki, aki teljesen korrektül állt hozzá a dolgokhoz, semmiféle fölényeskedés nélkül. Na ki lehet találni, ki volt az, nem nehéz...

Ott válaszoltam.
Egyébként azt is megírtam a chaten, hogy a meccs előtt pár perccel néztem át - szokás szerint - a tippeket és akkor tűnt fel, hogy a tiéd szabálytalan.
Hja, engem meg az akasztott ki, hogy folyamatosan másokat okoltál, hogy nem értelmezik neked az egyértelmű szabályokat...
Mert mások idejét be tudod osztani, de te nem vagy hajlandó a szabályzatra rászánni a sajátodat.  ;)

Az meg, hogy képes vagy ezzel a kézilabda EB témában előjönni, hát...

Na ezért kell "beszólok Knappnak" téma, mert ki tudja hányan cipelitek magatokkal ezeket a szörnyű emlékeket velem kapcsolatban!  :)

Idézetet írta: Knapp Dátum december 20, 2014, 00:39:40
Ott válaszoltam.
Egyébként azt is megírtam a chaten, hogy a meccs előtt pár perccel néztem át - szokás szerint - a tippeket és akkor tűnt fel, hogy a tiéd szabálytalan.
Hja, engem meg az akasztott ki, hogy folyamatosan másokat okoltál, hogy nem értelmezik neked az egyértelmű szabályokat...
Mert mások idejét be tudod osztani, de te nem vagy hajlandó a szabályzatra rászánni a sajátodat.  ;)

Megint tévedésben vagy, de már megszoktam. Szépen elolvastam minden szabályt, de az adott esetben nem volt számomra teljesen egyértelmű. Nem hiába tettem fel egy teljesen egyértelmű kérdést 1 teljes nappal azelőtt, mielőtt tippeltem volna. És most megint leírhatnám, amit már többször, de felesleges. Na csumi...

("hogy a meccs előtt pár perccel néztem át - szokás szerint - a tippeket és akkor tűnt", mert akkor nem volt rá idő reagálni, csak szigorúan a gól után, és még ezt viccesnek is tartva, :D)

Na de mindegy, nem érdekel tovább, ami megtörtént, megtörtént.

Idézetet írta: Greipel Dátum december 20, 2014, 00:47:00
Megint tévedésben vagy, de már megszoktam. Szépen elolvastam minden szabályt, de az adott esetben nem volt számomra teljesen egyértelmű. Nem hiába tettem fel egy teljesen egyértelmű kérdést 1 teljes nappal azelőtt, mielőtt tippeltem volna. És most megint leírhatnám, amit már többször, de felesleges. Na csumi...

("hogy a meccs előtt pár perccel néztem át - szokás szerint - a tippeket és akkor tűnt", mert akkor nem volt rá idő reagálni, csak szigorúan a gól után, és még ezt viccesnek is tartva, :D)

Na de mindegy, nem érdekel tovább, ami megtörtént, megtörtént.

Mikor kellett volna reagálnom, te? Akkor lett aktuális a kérdés, amikor a te tipped jó lett.
Különben tök mindegy, ha nem találod el!
Szóval ne oszd be más idejét, szerintem...
Azért remélem rám cáfolsz és megmutatod majd a fórumon, hogyan kell értelmetlen kérdésekre azonnal válaszolni az ügyeskedni próbáló (vagy jóhiszeműen: értetlen) játékosoknak!  ;)
Ehhez kívánok neked jó erőt és egészséget!

Ügyeskedni próbáló, aha... :D Na jó van, tényleg hagyjuk az egészet...

Először is Boldog Karácsonyt mindenkinek!
Másodszor ez egy olyan napló ahol kézilabdáról kell beszélni!


Megértéseteket köszönöm, menjetek bújjatok az asszony mellé s jobb lesz minden.  ;)  :beerchug:

Jéé egy vita ami személyeskedésig torkollott, és ncis88 nincs benne.. ;D ;D

remélem érzitek az öniróniát.. ;D :D

Mikor derül ki,h ki került az All-star csapatba?
Ha valóban a szavazás 40%-ban beleszámít a végeredménybe akkor mindenki nyomja Kiss Évát a kapusok közül :)
Igaz, h a franciák ellen rosszul védett, de előtte ő vitte a csapatot a hátán.....

http://huncro2014.ehf-euro.com/news/single-news/news/fans-to-vote-for-ehf-euro-all-star-team/?tx_news_pi1%5Bcontroller%5D=News&tx_news_pi1%5Baction%5D=detail&cHash=750a63ab68337a0bf35a778879ef62db
[/quote]

Nem tudom megfejteni hogy a spanyolok miért olyan jók hogy döntőt játszhatnak,nem tudom elképzelni hogy esélyük legyen a norvégok ellen.Csak most megint ott  vagyok mint az előző norvég-spanyol meccsnél:megfogadtam 1,6-on a norvég győzelmet és örültem az oddsnak aztán még jócskán kúszott felfele is-akkor sem tudtam miért.Most megint a dilemma:megfogadjam 1,5-ért a norvégokat vagy várjak még egy napot?Miben lehetnek jobbak a spanyolok?

Idézetet írta: Nyuszika10 Dátum december 20, 2014, 08:37:57
Nem tudom megfejteni hogy a spanyolok miért olyan jók hogy döntőt játszhatnak,nem tudom elképzelni hogy esélyük legyen a norvégok ellen.Csak most megint ott  vagyok mint az előző norvég-spanyol meccsnél:megfogadtam 1,6-on a norvég győzelmet és örültem az oddsnak aztán még jócskán kúszott felfele is-akkor sem tudtam miért.Most megint a dilemma:megfogadjam 1,5-ért a norvégokat vagy várjak még egy napot?Miben lehetnek jobbak a spanyolok?

Női sport és döntő. Kapásból két szó ami kikezdhetetlenül megindokolja az oddsokat.  :)

Szvsz,a jelenlegi norvég válogatott alapjáraton sokkal jobb,mint a spanyol!
Ha nem nyomja őket agyon az esélyesség terhe,akkor min.5 góllal jobbak!
Úgy gondolom,hogy eddig tartott a hispán tündérmese és már a döntő közben azt fogják kívánni,hogy bár ne jutottak volna ideáig!:D:D
Hajrá Norgék!

Nem láttam az előző norvég spanyolt és nem tudom hogy az akkori szoros meccs azért volt mert a spanyoloknak jól ment a játék és a norvégoknak kevésbé vagy valamit tudnak a spanyolok a norvégok játéka ellen.Simán akarom lefogadni a norvégokat és még nem tudom hogy mennyivel. Nézni a meccset és szurkolni,nem fogadok ellen élőben ha nem muszáj.(Tegnap pont optimális időben elhelyezett ellenfogadással szépen fogtam a magyar-francián+Unibet bónusz. :D)

Pedig,én nagyon úgy érzem,hogy ezt a meccset lefogják hozni a norvégok!
Gyakorlatilag minden poszton jobbak a spanyoloknál!
Bencének igaza van,hogy nők játszák ezt most és persze döntőt,de nem hiszem,hogy ez döntően befolyásolja majd a játék képét és a várt végeredményt.
Valószínűleg lüktető játék lesz,sok hibával.
Tippem:Norvégia-Spanyolország 28-24.(kb:D)


Idézetet írta: Knapp Dátum december 20, 2014, 00:58:11
Mikor kellett volna reagálnom, te? Akkor lett aktuális a kérdés, amikor a te tipped jó lett.
Különben tök mindegy, ha nem találod el!
Szóval ne oszd be más idejét, szerintem...
Azért remélem rám cáfolsz és megmutatod majd a fórumon, hogyan kell értelmetlen kérdésekre azonnal válaszolni az ügyeskedni próbáló (vagy jóhiszeműen: értetlen) játékosoknak!  ;)
Ehhez kívánok neked jó erőt és egészséget!
Annyi itt a probléma, hogy sokan azt hiszik mindent tudnak és náluk mindenki jóval hülyébb szerintük. Ez saját tapasztalatból mondom, legtöbbször abból adódik, hogy az iskolában vagy környéken ő volt valamiben magasan a legjobb. Ezt nálam sikerült azzal megoldani, hogy tényleg baromi okosakról és valóban nagy teljesítményt mutatókról olvastam. Közben elkezdtem focizni is. Rögtön egy fokozattal visszakapcsoltam és még mindig nem tartom idiótának magam, de megtanultam egy kicsit jobban tisztelni mások véleményét akkor is ha baromságnak tartom. Nem lesz kevesebb attól senki, hogy nem ugatja le egyből a másik embert. Ez nekem soha nem sikerül :D , de miután ez megtörtént utána holt biztos hogy próbálom normalizálni a helyzetet. Ha észre vennétek, hogy ez nem jelent egyet a "meghátrálással" az jó lenne szerintem. :)