Decemberi kalendár

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: drogos Dátum december 18, 2014, 18:12:04
Jól értem, hogy ma aki befizet 10 eurót triobetre, az kap 10 eurónyi kaszinó bónuszt a the legend of... játékra?
Csak annyi a lényeg, 35x meg kell forgatni majd a nyeremény 24 órán belül?

Pár napja hasonló promó miatt befizettem 10 eurót, meg is kaptam a 10 euró bónuszt, de a befizetést is csak a kaszinóban engedte felhasználni, sportfogadásra nem!
El is buktam...

Tegnap kihasználtam az NHL akciót, tettem egy hármas kötést 5 euróval, nyertes lett (nem volt minimum szorzó, így az 1. harmad 2,5 gól alatt fogadásokból raktam össze a kombit), jogosulttá váltam ezzel 10 euró bónuszra.
Nem írták jóvá, írtam az ügyfélszolgálatnak.
Elnézést kértek, látják, hogy megadtam a bónuszkódot, szóval jár a 10 euró és manuálisan jóváírták!
Belépek, sehol semmi, órák múlva sem.
Újra ügyfélszolgálat zaklatása, elnézést kértek, a kolléga elfelejtette jóváírni, de majd most!
És tényleg!


Hja, a comeonnál ma befizetési bónusz van, de sportfogadásra 2-es kötésekkel, minimum 2,5-ös szorzóval kell feltenni.
(D + B) x 8, december 24 éjfélig kell teljesíteni...
A magas szorzó talán segít az átbukásban.

Választható, hogy 25%-os, max. 100 euró bónuszt vagy 50%-os, maximum 50 eurósat választunk.
Na most az első esetben a maximális bónuszhoz egy hét alatt 4000 euróért kéne játszani, a másodiknál elég 1200-ért.

Egyébként a comeon olyan szempontból korrekt, hogy ha van pénz a számlánkon és ahhoz fizetünk be, akkor elég elbukni (átbukni) az eredeti összeg feletti részt és teljesítettnek veszi a bónuszt.
Pl. van bent 80 euróm, befizetek 100-at, kapok 50-et bónuszként, majd elbukok egyből 150-et, akkor azt úgy számolja, hogy elbuktam a befizetést és a bónuszt, tehát törlődik a forgatási követelmény! Hiába van még ott a számlán az eredeti 80 euró.

Érdekes volt ez a mai ComeOn promó számomra.
10€ Starburst játék ér 20 free spint.
Belépek a játékba és rögtön kapok egy felugró ablakot 10 free spinről.  ???
Nem nagyon értettem, de lenyomtam.  ;D
Kaptam 0.50€-t rá. Majd játszottam 10€ értékben, arra pluszba jött 3.55€.
Viszont free spin a végén sehol. Nem tudom, hogy akarok e reklamálni. Végül is 10-et lenyomtam, azt se tudom mire adta...

Mai comeon-os bónusznál van egy ilyen pont a termsben: "Go to the Deposit page and claim the bonus when depositing. Make sure to click on the bonus icon when making your deposit to activate it."
Én viszont sehol nem látom ezt a "bonus icon-t".... ??? Valaki aki kihasználta tudna segíteni?

A német verzióban csak játékot ír, az angolnál meg befizetést is.
Én lenyomtam a 10 eurót befizetés nélkül, de nem adott free spint, ezért írtam az ügyfélszolgálatnak, hátha...
Ugye a múltkor is csak utólag írták jóvá, amikor biztosan járt volna.

Mondjuk az angoloknak írtam, mert a németek szinte semmit nem tudnak megoldani.
Na meg tegnap befizettem 100 eurót a bónusz miatt, akár méltányosak is lehetnének.  :)


Idézetet írta: Knapp Dátum december 19, 2014, 13:25:32
A német verzióban csak játékot ír, az angolnál meg befizetést is.
Én lenyomtam a 10 eurót befizetés nélkül, de nem adott free spint, ezért írtam az ügyfélszolgálatnak, hátha...
Ugye a múltkor is csak utólag írták jóvá, amikor biztosan járt volna.

Mondjuk az angoloknak írtam, mert a németek szinte semmit nem tudnak megoldani.
Na meg tegnap befizettem 100 eurót a bónusz miatt, akár méltányosak is lehetnének.  :)

Közben lenyomtam én is befizetés nélkül, és én se kaptam meg a 20 ingyenest. Ezért befizettem 10et és ahogy beléptem a játékba jött az üzenet a 20 pöriről! ;)

Idézetet írta: ricsi110 Dátum december 19, 2014, 13:33:03
Közben lenyomtam én is befizetés nélkül, és én se kaptam meg a 20 ingyenest. Ezért befizettem 10et és ahogy beléptem a játékba jött az üzenet a 20 pöriről! ;)

Bankkártyával fizettél be egy tízest?
Nálam skrillel 20-as, netellerrel meg 40-es minimumot vár el.


Idézetet írta: Knapp Dátum december 19, 2014, 14:12:54
Bankkártyával fizettél be egy tízest?
Nálam skrillel 20-as, netellerrel meg 40-es minimumot vár el.

Nekem 10 a minimum skrillel.

Idézetet írta: Knapp Dátum december 19, 2014, 14:12:54
Bankkártyával fizettél be egy tízest?
Nálam skrillel 20-as, netellerrel meg 40-es minimumot vár el.

Az osztrák reg átka. Gondolom.

Én is befizettem akkor már így utólag 10€-t. Beléptem-kiléptem, de utána sem volt pörgetés. Bele is törődtem, hisz nekem már volt előtte 10 ingyen pörim fogalmam sincs miért. Aztán rá egy fél órára mégis visszaléptem és akkor már ott volt a 20 free spin. Igaz sokat nem adott (2-3€), de nem vagyok telhetetlen.  ;)

Idézetet írta: szumos Dátum december 19, 2014, 10:13:21
Érdekes volt ez a mai ComeOn promó számomra.
10€ Starburst játék ér 20 free spint.
Belépek a játékba és rögtön kapok egy felugró ablakot 10 free spinről.  ???
Nem nagyon értettem, de lenyomtam.  ;D
Kaptam 0.50€-t rá. Majd játszottam 10€ értékben, arra pluszba jött 3.55€.
Viszont free spin a végén sehol. Nem tudom, hogy akarok e reklamálni. Végül is 10-et lenyomtam, azt se tudom mire adta...

Kösz az infot! Alapból nem fizettem be a 20 ingyen pörgetésért, így le is tettem a játékról. Kipróbáltam hátha jár a 10 ingyen pörgetés, és igen, igaz 1,39 euró lett belőle, dehát kis ajándéknak ez is megfelel!

Idézetet írta: szumos Dátum december 19, 2014, 14:19:14
Az osztrák reg átka. Gondolom.

Én is befizettem akkor már így utólag 10€-t. Beléptem-kiléptem, de utána sem volt pörgetés. Bele is törődtem, hisz nekem már volt előtte 10 ingyen pörim fogalmam sincs miért. Aztán rá egy fél órára mégis visszaléptem és akkor már ott volt a 20 free spin. Igaz sokat nem adott (2-3€), de nem vagyok telhetetlen.  ;)

Végül én is rászántam magam az utólagos befizetésre másfél órával ezelőtt.
Néztem a Starburstot, nem volt ip...
5 perc múlva visszanéztem, akkor sem. A tapasztalatod alapján bő félóra múlva is néztem, semmi.
Írtam az osztrák ügyfélszolgálatnak, majd az üzenet elküldése után egyből megnéztem "búcsúzásként" és nekem is megadták!
(a befizetés 2 eurós költségét nyertem vele vissza, nagy biznisz volt...   ;D  )

40-70 perc telhetett el a befizetéstől a jóváírásig.

Közben sikerült a tegnapi feltöltési bónuszt két fogadással átbukni, így azzal sem kell görcsölni majd szenteste.

Galabingónak is van ilyen kalendáriuma, de eddig igen gyenge promóik voltak, azért sem írtam. Általában igen rossz bingó bónuszokat vagy slotokra nehezen kiforgatható grátiszokat találunk.

Hm, ma írta a Comeon ügyfélszolgálat, hogy ott van már a számlámon a 20 ingyen pörgetés, amiért reklamáltam tegnap este
Csak ugye végül megkaptam éjfél előtt nem sokkal..  :)
Most írnom kéne nekik, hogy vegyék vissza...

PokerStarson van 24.ig kalendár ;)

Blokkolásoknak, kizárásoknak hála nem lesz túl hosszú az idei lista... >:(
Én eddig unibeten és bwinen láttam csak.