Pancsermenet avagy Nagy sportfogadós tutik

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: vmlinuz Dátum december 11, 2014, 20:48:15
Még mindig nem értjük pontosan milyen szolgáltatást akarsz kinálni. Arbkeresőt? Van egy csomó. Mást?

Na erről beszélek... muszáj kiszivárogtatni???  :bash:  :bash:

Túl sokat nem érdemes húzni a mesét, tudod, a hosszú lófarok vége mindig le van fosva.

Ha tényleg valami értelmes szolgáltatásod van, nincs kifogásunk ellene. Nem kell kiszivárogtatni, de akkor nem fogunk engedni senkit átverni, mert lehet egy 3 soros pdf-et árulsz.

Annyit sem irtál le, hogy mi is az, amit el akarsz adni.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum december 11, 2014, 20:51:31
Túl sokat nem érdemes húzni a mesét, tudod, a hosszú lófarok vége mindig le van fosva.

Ha tényleg valami értelmes szolgáltatásod van, nincs kifogásunk ellene. Nem kell kiszivárogtatni, de akkor nem fogunk engedni senkit átverni, mert lehet egy 3 soros pdf-et árulsz.

Annyit sem irtál le, hogy mi is az, amit el akarsz adni.

Éjfélkor visszatérek és megtudhatjátok....  :beerchug:

ÜDV!

Szerintem most lehetne elég, ne várjátok meg az éjfélt. Én nem ellenzem a fizetős tippeket, de ez a piti szélhámos még tényleg bepaliz valakit.

Idézetet írta: kispi29 Dátum december 11, 2014, 20:30:57
A teljes táblázat árulkodna a stratégiámról ezért sem láthatjátok. Viszont nagyon tévedsz mert ez egy asztalról készített képernyőmentés volt, és EGYEDÜL AZ ADOTT PILLANATBAN AKTÍV ABLAKNÁL látszik a kiválasztott mező értéke!!! Tehát ez nem ps...  :crazy2:

egy szóval se említettem hogy PS, random értékeket beírni meg szummázni azokat talán még gyorsabb mint ps-ezni az egészet :D

végül elolvastam az összes hsz-t még mielőtt bannoljátok a témát, jót mulattam :)

Fórum Szabályzat:

5.2. Tippszolgáltatás pénz ellenében

A Sportfogadas.org egy ingyenes sportfogadás portál. Az oldal üzemeltetői a tippekért soha nem kérnek pénzt, vagy egyéb anyagi juttatást.
Szigorúan büntetjük (kizárással) azon személyeket akik bármilyen módon szolgáltatásaikért pénzt igényelnek! Ezen kívül a kizárás mellett addigi tevékenykedésüket is töröljük.
Ezen kívül a fórum bármely témájában tilos megemlíteni bármilyen hasonló szolgáltatást (vagy akár aláírásban is), úgymond 0 toleranciás politikát folytatunk!

Világos?  :cya:

Ha el szeretnéd adni a "terméked/szolgáltatásod", akkor indíts facebookos csoportot, vagy készíts blogot, s ott megoszthatód meglátásaidat, igényelhetsz pénzt a munkádért. Ezen a fórumon NEM!

Idézetet írta: kispi29 Dátum december 11, 2014, 20:32:45
Természetesen nem azonnal adom át ezt a stratégiát, hanem pár hónap után az "előfizetőknek"... addig is kapod a szolgáltatást tehát nem a semmire fizetsz!! ::)

Huh, mindjárt utalok.
Számlát tudsz adni róla, ugye?   :P

Legalább kiderült, hogy nem a stratégiát árulod, hanem a tippeket akarod eladni.
Aztán persze biztosan lennél annyira hülye, hogy "pár hónap után" (ez így lesz benne a "szerződésben"?) átadod a stratégiát is azoknak a szerencsétleneknek, akik képesek még a tippjeidért is fizetni...
Ez is hihetően hangzik ám.   ;)

Neked az a jó, ha soha nem derül ki, mi az a tuti stratégia a tippjeid mögött, mert szétcincálnak a hozzáértők.


Baszki, hogy csak most találtam erre a topikra  :2funny:

Feldobta igazán a hangulatom a ma esti kézi eredmény után  ;D

Milan, be ne zárd a topikot plííííz!


Idézetet írta: Milan Dátum december 11, 2014, 22:37:48
Várjuk meg a végét. :)


A VÉGE:

Nem lesz olcsó már most megmondom!

A szolgáltatás lényege pedig a következő:

1x2-es arbitrázs figyelés, vagyis a következő sportágak vannak benne:  Foci, Hoki, Kézi, floorball, Rögbi, futsal, Box, vízilabda, strandfoci, jéglabda....

Ezek tudtommal nem olyan gyakoriak, mármint a sure-bet figyelő szolgáltatásoknál. Ha tévedek, javítsatok ki.

24 órás szolgáltatás, tehát elég sok arbitrázs fogadásra lesz lehetőségetek....


Viszont nem lesz túl olcsó, mivel csak egy egészen szűk létszámú körnek tudom nyújtani ezt a szolgáltatást...

HAJRÁ!!!!!


:police:




Lécci zárjátok ezt a topikot mer ebből már jó nem sülhet ki... ennyi szkeptikus komment után!  :ok:


:cya:

És akkor most a legjobb szándékkal:

Ha nem lesz olcsó, akkor három hetet adok és egy elégedetlen kopasz ügyfél kopogtat majd az ajtódon lánccal a kézben. Normális gyereknek tűnsz, kispi, térj észre!

Pár hozzászólással előbb jelzem, bemásolom az erre vonatkozó szabályzatot, erre reggel mit olvasók: "nem lesz olcsó".

Eszem megáll.  :D

Ha egy fillér lenne az ára, akkor sem reklámozhatnád. Most már érted?  :cya:

Véletlenül nem egy olyan szolgáltatást akarsz eladni amire bárki előfizethet, ha beírja a keresőbe hogy surebet?  ;D