PDC Világbajnokság 2015

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Webster-Taylor a 2. fordulóban nem lenne rossz.

Painter - Koltsov
180-as dobások száma
Koltsov 1.5 felett
1,80

Idézetet írta: RedMunchen2013 Dátum december 21, 2014, 17:53:50
Painter - Koltsov
180-as dobások száma
Koltsov 1.5 felett
1,80


Ennyi.  8) A második szettre összekapta magát.  :ok:

Thornton és Chisnall győzelmét tenném kötésben, mit gondoltok? Illetve van még egy tippem estére, hogy a Van Gerwen meccsen nem lesz öt szett 1,55-ért. Vélemények?

szerintem  a thornton meccs nem olyan egyértelmű mint ahogy az oddsok mutatják.
h2h is 4-4re áll íg yérték inkább baxterbe van szerintem.
chisnall tuti fix
MvG ha formában van  simán jönni kell de szerintem még nincs olyan állapotban hogy sima 4-be lehozza.

nálam chisnall,anderson meg jenkins játszik ma

Idézetet írta: priest Dátum december 27, 2014, 12:17:39
szerintem  a thornton meccs nem olyan egyértelmű mint ahogy az oddsok mutatják.
h2h is 4-4re áll íg yérték inkább baxterbe van szerintem.
chisnall tuti fix
MvG ha formában van  simán jönni kell de szerintem még nincs olyan állapotban hogy sima 4-be lehozza.

nálam chisnall,anderson meg jenkins játszik ma

Köszi a véleményt, akkor egyelőre maradok a Chisnall győzelemnél (+Fener gól).  :)

Nálam ma a Thornton, Anderson több 180-as, Gerwen 4-0, Wright négyes fogat megy, ezekbe töretlenül bízom.

Ez az Anderson dob több 180-at nem necces? bet365 kis grafikáján követtem az előző meccsét, csak azt láttam, hogy elsőre rámegy a tripla 20-ra, aztánha jön, ha nem, utána dob t19-re, t18-ra...
Nem nagyon értek hozzá, csak ilyenkor nézek dartsot év végén. Azt tudom, hogy ha nagyon takarják a nyilak a mondjuk a tripla 20-as szektort, akkor dobnak másra, de ez az Anderson nem igazán törekedett arra,, hogy szétbombázza a tripla 20-ast...

Pedig nagy 180-as dobónak számít, bár ebben a fogadástipusban ez a fő rizikó, hogy mikor jön rájuk az 5 perc, és kezdenek leváltani a tripla 19-re. Sok mindenen múlik, elég ha csak egy kicsit útban van az első nyíl, már megy is a leváltás. Ha megnézzük, a Darts fogadások nem számítanak a legbiztosabb bevételforrásnak, de ma ez van, ebből kell kiokoskodni a legjobbat. Anderson-nak ez az év nagyon jól ment, én bízom benne, de legalábbis abban, hogy többet dob a 180-asból mint Klaasen.
De a kérdésedre a válasz, hogy igen, necces, de szerintem reális a tipp.

A pontosabb stat kedvéért, Anderson és Klaasen, mindketten 4 szettes első meccset játszottak. Klaasen 16X 140-est dobott, 2 180-at, míg Anderson 15x 140-et és 3 180-at. Ami azt jelenti, hogy nagyjából azonos az esély, ugye a 140-et csak egy pár mm választja el a 180-tól. A rutin és az évek, (főleg az idei) miatt én a skótra szavazok :)


Klaasen +2,5 szett 1,83-ért nekem bőven jó, illetve lassan itt az ideje az első 9 nyilas 41,00 kiszállónak is!


Ne haragudjatok, kicsit elmaradtam.
Andersonnal kapcsolatban 180-asokra fogadni meglehetősen lutri mostanában. Aki megbízható rendszerességgel képes körönként 1-2 triplát dobni. Az gyakorlatilag sok mindent megengedhet magának. Így lehet dob 10-et, de lehet, hogy csak 1-2 darabot. Ami biztos, hogy a 12.5-es határ egyértelműen sok. Így aki mindenképp ragaszkodik ehhez a fogadási módhoz, annak érték a 12.5 alatti szorzóban (1.80) van.  ;)

Chisnall elég jól tolja  :D Bicskával 2 feles után több triplát dobok  :D