ATP - Australian Open

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Most is breakeltek Mayerek...kocsog Bryanek

#31 január 25, 2015, 06:25:09, alexthebest
Csóri Anderson, mekkora játékos lehetne ha rendben lenne az agya. 5 pontot vesztett adogatóként, abból négyet az utolsó gémben amikor miután kihagyott vagy 3 bréklabdát  ;D Az utolsó pontnál is mit csinált a hálónál  ;D

Megint brék rögtön  ;D Pedig sima W lehetne.. lehetett volna.

Es 40-15rol breakelik.vicc ez az ember.egy ilyen szutyok nadal ellen ez szanalmas

Január 26., hétfő:

03:15   Wawrinka S. - Garcia-Lopez G.   1.10   7.40   

04:00   Ferrer D. - Nishikori K.   2.88   1.43   

07:00   Lopez F. - Raonic M.   5.32   1.16   

10:30   Djokovic N. - Muller G.   1.03   14.61


Tippek, vélemények?

Wawrinka - Garcia Lopez meccsen én meglepit érzek. Ha nem is Garcia Lopez nyer, de szerintem nagyon szoros lesz.
Lopez - Raonic meccs is jónak ígérkezik. Lopez - Janowicz meccs nagyon  volt, szépen játszott.

Szerintem Feliciano okozhat meglepetést Raonic ellen. Ill. a Ferrer-Nishikori meccstől is sokat várok!

Garcia-Lopez 4-ik szett tiebreak-jét 5-0, majd 6-2-es vezetés után tudta elveszíteni! Összesen 5 szettlabdája volt a tiebreak-ben de innen is el tudta veszíteni! Pedig egy döntő szett-re kíváncsi lettem volna! Kár érte!

Január 28., szerda:

04:00   Wawrinka S. - Nishikori K.   2.12   1.73   

09:30   Djokovic N. - Raonic M.   1.12   6.43   


Tippek, vélemények?

Raonic egy szettre jo lehet? Eleg szeles ido varhato nem epp Djoko kedvence.


Djoko-Nishikori meccs nem lenne rossz . Csak jöjjön össze! Raonic szerintem is képes lehet 1 szettre.

Idén semmi panaszom sincs az Austral Openre. Napok óta 100%-on vagyok, és ma pl. minden eredményt telibe is találtam majdnem (Berdych-et 3-1-re raktam) :(
Éjjelre Nishikori és Djoko-Raonic meccsen 34.5 over tetszik.
Szerintem Nishikori és Djoko is 3-1-re nyernek.

Ha már mindenki így kívánhat, én Murray-Djoko döntőt szeretnék. És hogy a róka nyerjen. Már azt sem gondoltam volna tavaly nyáron hogy a londoni vbn ott lesz, nemhogy az AO elődöntőben pazar játékkal.
Holnapra Djoko sima lesz, most nem érzem az erőt Raoban. A másik meccs rohadt nagy fifty-fifty, ott egy over 3.5 szett alapnak tűnik. Wawrinka most jól játszik, egyre erősebb bennem az érzés hogy 3-2 re nyer Wawa.

csak nekem tűnik ajándéknak ez az odds mörrire?
oké hogy bördics a mumusa de andy eddig bitang módon tolja.
1,72ért nálam ő játszik.

Idézetet írta: priest Dátum január 27, 2015, 17:47:35
csak nekem tűnik ajándéknak ez az odds mörrire?
oké hogy bördics a mumusa de andy eddig bitang módon tolja.
1,72ért nálam ő játszik.

Én kb 1,5-t adtam volna, viszont ne feledjük hogy Vallverdu aki most csatlakozott Berdych-hez tökéletesen ismeri Murray-t. Berdychnél most minden klappol, végre legyőzte Nadalt, nősül, új edző, jó játék stb, de azért remélem csak szorongatni fog, nyerni nem  ;D

Az idei Ausztrál Open férfi tornájának utolsó negyeddöntőjében, a szerb Novak Djokovic a kanadai Milos Raonic ellen lép pályára. A mérkőzés nyertesére a címvédő Wawrinka vár.

Ez a negyedik alkalom, hogy e két játékos találkozik, s a mérleg jelen pillanatban 100%-san Djokovic írányába billen, hisz mind a három eddigi mérkőzést megnyerte a szerb.

A mérkőzés előtt Djokovic győzelmére 1.10-es nyereményszorzót ajánlottak, míg a kanadai győzelmére 6.50-et. Érdemes viszont erre a mérkőzésre élőben fogadni, mert ott sokkal jobb nyereményszorzókért fogadhatunk e találkozóra.