SfGuru - Téves tippek

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


ID: 15628

Természetesen a vendégcsapat -4,5, nem pedig az "1"-es.
Köszi



Ez (ID: 15800) a tippem vesztes helyett tévesen! nyertesnek lett kiértékelve. Jól mutat zöldként, de nem jött...

ID: 15902
Itt a tipp Dánia góljai 30.5 fölött akart lenni, ezt kérném javítani!
Köszi

a francia sikert kétszer küldtem be, bocsika  :angel:

#126 december 07, 2015, 14:26:58, RedMunchen2013
Látom, hogy most zajlik a kiértékelés. Két észrevétel a tippjeimhez:

ID: 15880 vesztes helyett nyertes
ID: 15930 vesztes helyett nyertes

* Köszönöm!  :beerchug:

Nálam is:

ID: 15888

Nyertes helyett vesztes

ID: 15968
Az odds nem 1,72 hanem 1,70

Köszönöm a javítást!  :ok:

ID: 16010
bocsi, de ez nagyon félre ment
Utólag látom csak drogos kommentjéből, mennyire figyelmetlen voltam. Se a tipp nem volt helyes, sem az iroda. Persze, totál egyértelmű, hogy bet365-ön kézi vb-re meccs player special nincs.
Elnézést kérek!

ID: 16041

Alatt/Felett helyet Csapat Alatt/Felett-et akartam írni. Köszönöm a javítást!

ID: 16066

Iroda: Unibet, véletlenül nem váltottam át Bet365-ről

Köszi  :ok:

Szerintem ez érvénytelen. ID: 16071
Tippelésre vonatkozó általános szabályok:

Egy eseményre/mérkőzésre egy felhasználó csak egy elemzést írhat. Itt az első ID: 16070


Ez meg nyertes ID: 16077

Idézetet írta: RedMunchen2013 Dátum december 21, 2015, 12:13:09
Szerintem ez érvénytelen. ID: 16071
Tippelésre vonatkozó általános szabályok:

Egy eseményre/mérkőzésre egy felhasználó csak egy elemzést írhat. Itt az első ID: 16070


Hát hogy ez téged miért zavart amikor -35-ben vagyok azt nem tudom, de oké igazad van.  :ok:

3 játékos speckóból amit írtam kettő simán nyertes lett ( 2,00 , 2,05-ös odds ) , a harmadik pedig egy ponton ment el. Nem, nem azért írom hogy köszönje meg bárki is, de ha nekem valaki ad olyan tippeket amivel segít mert én azt sem tudom ki az a játékos akire fogadni lehet akkor az utolsó dolog ami az eszembe jut az hogy felnyomom hogy érvénytelenítsétek már a nyertes tippjét. Na, de mindegy is a szabály az szabály elfogadom az érvénytelenítést csak ezek olyan nem várt dolgok ebben a szerintem igen jó közösségben.

Respect mást nem tudok mondani.

#134 december 21, 2015, 13:34:38, RedMunchen2013
Idézetet írta: Kagawa Dátum december 21, 2015, 12:51:53
Hát hogy ez téged miért zavart amikor -35-ben vagyok azt nem tudom, de oké igazad van.  :ok:

3 játékos speckóból amit írtam kettő simán nyertes lett ( 2,00 , 2,05-ös odds ) , a harmadik pedig egy ponton ment el. Nem, nem azért írom hogy köszönje meg bárki is, de ha nekem valaki ad olyan tippeket amivel segít mert én azt sem tudom ki az a játékos akire fogadni lehet akkor az utolsó dolog ami az eszembe jut az hogy felnyomom hogy érvénytelenítsétek már a nyertes tippjét. Na, de mindegy is a szabály az szabály elfogadom az érvénytelenítést csak ezek olyan nem várt dolgok ebben a szerintem igen jó közösségben.

Respect mást nem tudok mondani.

A hozzászólásom természetesen nem ellened irányult. Leírtam, hogy szerintem van két olyan tipp a mostani feldolgozás során, mely nálam más értékelést kapott volna: az egyik a tiéd, a másik ncis88-é.

(megjegyzem annyiból igazad van, hogy a hónap során ez már másnál is előfordult és nem jeleztem).