Felemelkedés

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Pozzato Dátum február 28, 2015, 23:25:02
Március: 1. tipp
Kerékpár: Kuurne - Brussels - Kuurne
Bryan Coquard - Nacer Bouhanni

Coquard is azok közé a tehetséges francia sprinterek közé tartozik, akikben hatalmas potenciál van. Szemtelenül fiatal még, de már most a közvetlen élmezőny tagja. Idény már szakaszt is tud nyerni, és nem kezdte rosszul az évet. Az igazsághoz azonban hozzá tartozik, hogy az Etoile de Besseges-en (ahol a szakaszt nyerte), nem volt túl erős a mezőny. Gyorsasága már most megvan, hogy a legjobbak közé kerüljön, de tapasztalatlansága, és fizikális ereje még nincs meg hozzá. Sok sprintnél azért nem ér el jó helyezést, mert vagy a vonata gyenge és nem tudják helyzetbe hozni, vagy rosszul helyezkedik, vagy a lökdösődésben alulmarad. Ő az apróbb sprintereket képviseli a 169 cm-vel, és sokszor simán levállazzák őt.
Bouhanni azonban más tészta. Őt nem sokan tudják lökdösni egy hajrá előtt, meg nem is szívesen "kötnek" bele. Ő az egyik legmegosztóbb személyisége a kerékpársportnak. Főként viselkedése miatt (ő a kerékpározás Balotellije). Régebben boxolt ezáltal nem rejti véka alá érzéseit. Ez volt az egyik indok, hogy a FDJ nem mellette, hanem Demaré mellett döntött tavaly. Agresszív személy, de a mostani csapatában egyelőre jól viselkedik. Qatarban és Ománban nem ment neki annyira ( erős mezőnyben azért jó pár top10-et összehozott), de most újult erővel vág neki a belga egynaposnak. Elmondása szerint a győzelemért utazik, és ehhez egy nagyon motivált, és jó csapatot építettek köré. Ott lesz Soupé (legjobb barátja), hogy felvezesse neki a sprintet, illetve rendelkezésére áll még a Senechal-Lemoine-Petit-Alhstrand féle vonat. Állítólag egyre jobb formába kerül a balhés a francia, és a csapata is mindent megtesz érte, hogy megnyerje a vasárnapi egynapost.
Tipp: Bouhanni végez előrébb    1.66     8/10


Idézetet írta: Pozzato Dátum március 01, 2015, 12:11:50
Vágjunk bele:
1. Labdarúgás: Litván Liga (14:00): Kruoja - Suduva   2     1.95  (oddscsökkenés: 0.80 Bet365)  Erősség: 6/10
2. Jégkorong: Osztrák Liga: (17:45): Znojmo - Liwest  1  1.62  (oddscsökkenés: 0.59 Pinnacle)  Erősség: 8/10


Egyelőre csak a stratégiát folytatom, mert már ezen kívül semmit se találtam:
3. Jégkorong: Orosz liga (17:30): Dinamo Minsk - Jokerit  2  2.50  (oddscsökkenés: 0.80 Bet365)  Erősség: 4/10

Idézetet írta: Pozzato Dátum március 02, 2015, 11:36:39
Egyelőre csak a stratégiát folytatom, mert már ezen kívül semmit se találtam:
3. Jégkorong: Orosz liga (17:30): Dinamo Minsk - Jokerit  2  2.50  (oddscsökkenés: 0.80 Bet365)  Erősség: 4/10
NBA:
Philadelphia - Toronto
Ez a Toronto iszonyat mélyen van. Erre szerintem most már egyre többen rájönnek. Borzalmasan szánalmasan játszanak, és Lowryt inkább ma pihentetik. DeRozan önzőzik egyfolytában, és inkább rádobja két emberrel a nyakában, mint hogy a többiekben passzoljon. Casey (edző) inkább hagyja hogy a két "csillaga" Lowry és Derozan borzalmasan dobáljon, mint hogy lehozza őket. A Philly otthon mindenki veszélyes mostanság, így a hendi egyértelmű rájuk, még akkor is ha b2b lesznek.
Philly +9,5 pont  1.93    7/10

Stratégia:
4. Labdarúgás, Ázsiai BL  (08:30): Shandong - Jeonbuk   2   2.50   (oddscsökkenés: 0.60 Bet365)  4/10

Idézetet írta: Pozzato Dátum március 03, 2015, 01:01:54
NBA:
Philadelphia - Toronto
Ez a Toronto iszonyat mélyen van. Erre szerintem most már egyre többen rájönnek. Borzalmasan szánalmasan játszanak, és Lowryt inkább ma pihentetik. DeRozan önzőzik egyfolytában, és inkább rádobja két emberrel a nyakában, mint hogy a többiekben passzoljon. Casey (edző) inkább hagyja hogy a két "csillaga" Lowry és Derozan borzalmasan dobáljon, mint hogy lehozza őket. A Philly otthon mindenki veszélyes mostanság, így a hendi egyértelmű rájuk, még akkor is ha b2b lesznek.
Philly +9,5 pont  1.93    7/10


Stratégia:
4. Labdarúgás, Ázsiai BL  (08:30): Shandong - Jeonbuk   2   2.50   (oddscsökkenés: 0.60 Bet365)  4/10
Mai napra találtam két tippet, viszont ezek stratégián kívül mennek, és nem is fogadom meg őket, mindössze a kíváncsiság hajt jól döntök-e, hogy kihagyom a két meccset.
Elvileg stratégiás tipp lenne:
Brechin - Dunfermline   H  1.90   
Turku - Pelicans V  2.50

A stratégia kritériumainak elvileg megfelelnek: több mint 0.50-ös oddscsökkenés, oddshatárba is beleesnek, nem is divatos bajnokságok. Viszont utánanéztem a meccseknek. A Brechinnél elvileg lesz két fontosabb hiányzó, így máris nem fekszik annyira jól az 1.90-es odds. A Pelicans meccsén pedig hiába van jó pár hiányzója  Turkunak, mindkét csapat elvesztette motivációját, mert nem juthatnak be a PO-ba. Kíváncsi vagyok valamelyik bejön-e.

NBA:
Chicago - Washington
Az NBA keleti "rangadóján" egy alaposan meggyengülő hazai csapat várja, a feljövőben lévő vendégeket. Idén már kétszer verte a Wizards a Bulls csapatát, és remek alkalom nyílik a triplázásra. Bullsnál előbb az irányító Rose sérült meg (újra), ezt még valahogy elviselték, mert Butler fantasztikus formában volt. Azonban ő egy rossz zárás következtében szintén megsérült, és csak április elején térhet vissza. Elvesztette tehát a legjobb formában lévő játékosát a Bullst, és ha ez nem lenne elég, akkor a cserepad egyik energiabombája is megsérült: Taj Gibson. Három fontos sérült tehát a hazaiaknál, és az eddigi csereirányító Hinrich sem túl egészséges. Brooks nyakába zúdul tehát szinte minden feladat a periméteren, ami nem túl jó előjel. Egyrészt mert a túloldalon visszatért Beal, másrészt a Wall kezdi visszanyerni formáját. Ha pedig ő lendületben van akkor a Wizards is. Lezártak egy hosszú vereségsorozatot, és az egész csapat fejlődést mutatott. Gortat jó volt a palánk alatt a Drummond-Monroe páros ellen, és a Bulls ellen is tarthatja a formáját. Periméteren jóval erősebbnek tűnik a Wizards, míg a palánk alatt a Nené-Gortat páros tartani tudja Noah-ékat.
Tipp: Wizards nyer  1.92  8/10

Idézetet írta: Pozzato Dátum március 03, 2015, 20:18:58
NBA:
Chicago - Washington
Az NBA keleti "rangadóján" egy alaposan meggyengülő hazai csapat várja, a feljövőben lévő vendégeket. Idén már kétszer verte a Wizards a Bulls csapatát, és remek alkalom nyílik a triplázásra. Bullsnál előbb az irányító Rose sérült meg (újra), ezt még valahogy elviselték, mert Butler fantasztikus formában volt. Azonban ő egy rossz zárás következtében szintén megsérült, és csak április elején térhet vissza. Elvesztette tehát a legjobb formában lévő játékosát a Bullst, és ha ez nem lenne elég, akkor a cserepad egyik energiabombája is megsérült: Taj Gibson. Három fontos sérült tehát a hazaiaknál, és az eddigi csereirányító Hinrich sem túl egészséges. Brooks nyakába zúdul tehát szinte minden feladat a periméteren, ami nem túl jó előjel. Egyrészt mert a túloldalon visszatért Beal, másrészt a Wall kezdi visszanyerni formáját. Ha pedig ő lendületben van akkor a Wizards is. Lezártak egy hosszú vereségsorozatot, és az egész csapat fejlődést mutatott. Gortat jó volt a palánk alatt a Drummond-Monroe páros ellen, és a Bulls ellen is tarthatja a formáját. Periméteren jóval erősebbnek tűnik a Wizards, míg a palánk alatt a Nené-Gortat páros tartani tudja Noah-ékat.
Tipp: Wizards nyer  1.92  8/10

Erre a Wizardsra nincsenek szavak.Bohózatba illő védekezést mutattak be néhol. Elgondolkoztató, hogy keleten ilyen csapat első ötben van. Nyugaton nagy valószínűséggel PO közelében sem lennének. Jó, hogy legalább a másik két meccset ami stratégián kívül volt, nem fogadtam meg.
Ma újra stratégiás tipp:
5. Tenisz, Quimper (11:00): Broady - Kapas    2   2.25  (oddscsökkenés: 0.50 Bet365)  Erősség: 5/10

Idézetet írta: Pozzato Dátum március 04, 2015, 10:34:38
Erre a Wizardsra nincsenek szavak.Bohózatba illő védekezést mutattak be néhol. Elgondolkoztató, hogy keleten ilyen csapat első ötben van. Nyugaton nagy valószínűséggel PO közelében sem lennének. Jó, hogy legalább a másik két meccset ami stratégián kívül volt, nem fogadtam meg.
Ma újra stratégiás tipp:
5. Tenisz, Quimper (11:00): Broady - Kapas    2   2.25  (oddscsökkenés: 0.50 Bet365)  Erősség: 5/10

Törölve lett a meccs. Tét vissza.

Stratégia:
6. Labdarúgás, Argentin bajnokság (22:00): Huracán - Gimnasia   V  2.34 (oddscsökkenés 0.91 Pinnacle), 4/10
7. Labdarúgás, Ír bajnokság (20:45): Galway - Derry   H   2.49  (Oddscsökkenés  0.55 Pinnacle),  5/10


Kerékpár: Strade Bianchi
Visconti - Puccio  V   2.25   6/10
Olasz verseny, olasz versenyzők, de sok a különbség köztük. Visconti segítőként fog részt venni a versenyen. Valverdének segít majd, hogy megnyerje a viadalt. Puccio viszont szabad kezet kap. Hazai verseny, és tavaly is megkapta ezt a versenyt, mint olyat ahol nem kell segítenie senkit. Akkor 11. lett. Idén is valami hasonlót várok tőle.

NBA:
Charlotte - Toronto  1   1.95  7/10
A Hornets egyre jobb formában van, és úgy néz ki, kezd összeállni a támadójáték. A Torontonál viszont akadnak gondok, és Lowry játéka is erősen kérdéses.

Orlando - Sacramento  1   1.95 5/10
Oladipo csúcsforma közelében, Payton is egyre jobb a hazaiaknál. Már csak Vucevicnek kéne felnőnie a feladathoz és a szinte már mumusává váló Cousins ellen jól játszani.

Washington - Miami   2   2.65   5/10
Ez a Wizards egy rakás trágya. Nincs mit szépíteni ezen. Borzalmasak. Védekezésben és támadásban is nullák. Dragicék a másik oldalon összeszoktak, Deng is megtalálta a formáját és egyre jobb a Miami.

San Antonio - Denver  7.00 4/10
Nekem ez a nap megérzése. Idén sebezhető a Spurs, és a Denver az edzőváltás óta feltámadt. Mindenki felszabadult és jól játszanak. Ennyiért bőven megéri. Hendivel is megfogadom.





Ez azt hiszem egyértelműen a nap legnagyobb sporthíre:
Az Astana elvesztette a World Tour licencet
Egy magát megnevezni nem kívánó magas rangú UCI tisztségviselő tájékoztatta arról is a lapot, hogy a kazah csapat a Pro-Kontinentális vonalban sem szerepelhet, csupán a harmadosztályú, azaz a kontinentális regisztrációt kérheti, ami egyben azt is jelenti, hogy egyik World Tour, sőt egyik három hetes körversenyen sem lehetnek majd ott.
http://bringacafe.hu/pedalkiraly-az-astana-elvesztette-a-world-tour-licencet-2476

Teljesen megváltozik ezáltal a szezon képe, illetve felborul a Tour esélyeseinek rangsora. Ez olyan, mintha kizárnák most a Realt vagy a Barcát a bl-ből. Már írtam erről, de miután elült a vihar, nem gondoltam, hogy aktuális lesz. Nagyon sok kérdés nyitott lett ezáltal, de az egyik legfontosabb, hogy mi lesz a versenyzőkkel?
Lássuk még egyszer, hogy kikről is van szó, és hogy mi lehet a sorsuk:
Vincenzo Nibali: A Tour de France címvédője, és a legjobb olasz kerékpáros. Egyértelmű, hogy ha konti szintre viszik vissza az Astanát, akkor ő nem marad. A kérők sora szinte minimálisra csökkent, hiába a világ egyik legjobb bringása. Az ok ugyanis egyszerű: Nagyon kevés olyan gárda van, aki be tudná vállalni a hatalmas fizetését, és a stábját. 4-5 csapat maradt, abból is szerintem a Sky és a BMC alapból kiesnek, mert ott már sok vezér van, és így is rengeteget költenek. Maradt véleményem szerint három csapat: Lampre, Etixx és Tinkoff. Első az olasz vonal miatt, és ők hajlandóak lennének átvenni Agnolit, és pár segítőt is mellé. A gond csak a pénz, amiből nagy kevés van náluk. Etixx más kérdés. Náluk van pénz, kérdés az így is keretcsökkentésen gondolkozó Lefevre bevállal-e egy ilyen döntés. A Tinkoffnál van pénz is, hely is, csak Contador a probléma. Nem férne meg két vezér egy csapatban.
Fabio Aru: Egyértelműen korunk egyik legtehetségesebb összetett menője. Ha így folytatja egy-két éven belül nagy körversenyt nyer. Kérők akadnának ugyan, de nála szerintem Lampre mellett nem sok csapat jöhet szóba.
Lars Boom: Kiváló segítő, és jól megy pavékon. Tavaly ő nyerte a Tour legnehezebb (macskaköves) szakaszát.Szerintem elviszi őt a Giant vagy visszatér az NL Lottóhoz.
Jakob Fuglsang: Az egyik legjobb segítő. Már tavaly év végén is el akart menni, és most valóra is válhat az álma. Első számú ember lehet. Kíváncsi vagyok melyik csapat tudja ezt neki megadni (nagy valószínűséggel az Etixx lesz)
Dario Cataldo: Kiváló segítő hegyekre, és egy Tinkoffba nagyon beleillene.
Andrea Guardini: Tehetséges sprinter, és idén újra elkapta a fonalat. Szállította a győzelmeket, és szerintem a Lampre, BMC, IAM hármasból köthet ki valahol.
Tanel Kangert: Szerintem a nagy hármas (Quintana, Contador, Froome) valamelyikénél köt ki, mint segítő.
Scarponi, Westra, LL. Sánchez: Mind kiváló segítők és szerintem mennek Nibalival együtt.
Miguel Lopez: Hatalmas tehetséggel megáldott hegyimenő. Legjobb helye a Movistarban lenne.

Az egyik opció ez, hogy elmennek a versenyzők különböző csapatba. A másik, hogy beszáll valami nagy tőkés, és megveszi a csapatot, és új néven, új stábbal újra hadba szállnak. Azonban most nagy valószínűséggel nem kapnának licenszet, így Nibaliéknak ki kéne hagyniuk a teljes szezont. Patthelyzet az biztos.

Volt pár hete egy bejegyzésem a gumiszobában, amiben arról panaszkodtam, hogy akire idén fogadok az bukik. Sok féle negatív szériát olvastam már (rossz tippek tömkelege egymás után), de azt hiszem senki sem volt még olyan szerencsétlen fogadások terén, mint én idén. Igazából már nem is vagyok mérges, mert a röhögés kerülget. Szóval az elmúlt időszakban akire fogadtam az általában bukott, és vagy feladta a versenyt, vagy a vert mezőnyben érkezett be.
Az Amstelen Mollemára fogadtam, aki verseny közben esett, és nem is érezte jól magát. Kedden Trentinon ugyan az MTN-s tipp simán lejött, de ami a győztesre való fogadást illeti ott a Cannondalere fogadtam. Melyik csapat bukott egyedül az időfutamon? A Cannondale.
Mai nap a Fléche Wallone-on győzelem szempontjából Dan Martinra fogadtam. Mi történt a verseny első szakaszában? Dan Martin bukott. Szinte már vártam, és csak ő szenvedett sérülést. Ugyan még ott van a főmezőnyben, de nem hiszem, hogy meg tudná nyerni.
Összefoglalva az idei szerencsétlenségemet:
Milano - Sanremo: Gilbertre fogadtam, a cél előtt nem sokkal lejtmenetben bukott, nem messze onnan ahol lakik és nap mint nap edz.
Katalán kör: Froomera fogadtam, de mint kiderült megbetegedett a verseny közben, és még nem is sikerült teljesen előző betegségéből felgyógyulnia. Természtesen erről semmi sem volt a sajtóban.
Harelbeke: Cancellara, Avermaet, Roelandts. Cancellara már a verseny elején bukott, és azóta is sérüléssel bajlódik. Roelandts defektet kapott, és bukott is. Avermaet az utolsó 15 kilométeren szaltózott, és a bukás miatt a vert mezőnnyel jött be.
Flandriai kör: Wigginsre fogadtam, és már rögtön a verseny elején bukott. Ezek után váltóproblémái voltak.
Baszk körverseny: Mollemára fogadtam és bukott egy nagyot, majd meg is betegedett. Nievére is raktam, ő is beteg lett.
Paris-Roubaix: Wigginsre fogadtam, és neki váltó problémái voltak. Demaréra is dobtam egy kis aprót, de ő a vége előtt bukott egy nagyot, majd defektet is kapott a biztonság kedvéért. Pozzato is hasonlóan járt a versenyen.
Amstel: Már említettem, hogy Mollemával megint problémák voltak.
Trentino: Szintén említettem a Cannondale bukását.
Fléche: Ma pedig Dan Martin bukott. Gilbertre még fogadtam élőben, és épp ebben a pillanatban bukott.

;D ;D ;D

Liege-Bastogne-Liegen érdemes lesz figyelni Nibalit, ugyanis rá gondoltam, mint esélyes. Már előre jelzem, hogy az Astanának a tárgyalása a verseny előtt lesz, és lehet elmeszik a csapatot, így nem is indulhatnak majd. Ha mégis indulnának tuti bukni fog. Elgondolom, hogy még csak most jön a Giro, ahol egyáltalán nem ment az elmúlt években a fogadás....

Azt hiszem a csodálatos formám tovább folytatódik.
Liege-Bastogne-Liege:
Gerransra fogadtam, gondoltam idei bukás után már ezt a versenyt lehozza enélkül, de hát 1km belül kétszer is bukott, és feladta a versenyt.  ;D ;D ;D ;D ;D
Ez egy vicc szezon a részemről. 10. verseny idén ahol ilyen történik velem, és a legjobb, hogy szinte zsinórban. Még ott van Nibali, Purito és Kelderman elől, de tuti valamelyik még bukni fog.  ;D ;D

Lehet ideje lenne felhagynom a fogadással.
Azt hiszem ez új rekord, hogy mindig sikerült megtalálnom azt az egy-két versenyzőt a 200-ból, aki biztosan bukni fog.


Ha erre kéne fogadnom tuti milliárdos lennék (olyan 100-as szorzó mindig lenne rá)  ;D

Tenisz, Madrid: Bautista - Nishikori



Lehet egyedül vagyok vele, de valamiért nem hiszek most Nishikoriban. Első fordulóban is három szettre kényszerült Goffin ellen, és amúgy is a madridi tornán nem megy neki gördülékenyen a hazai versenyzők ellen. Tudom nagyon sokat fejlődött az elmúlt évben, de eddig mindkétszer három szettre kényszerült Bautista ellen meccsein. Mindkét meccsüket Barcelonában játszották, és tavaly is, és idén is a japó nyert, de most látok fantáziát a spanyolban. Tudom Nishi múltévben Madridban döntős volt, és készült erre a tornára, és az ága sem megoldhatatlan, de reménykedem a spanyol csodában. Megérzés tipp. ;D

Tippek:
Bautista nyer  4.00  2/10
Bautista +1,5 szett   2.20    4/10






Idézetet írta: Pozzato Dátum május 07, 2015, 19:57:39
Tippek:
Bautista nyer  4.00  2/10
Bautista +1,5 szett   2.20    4/10


Kerékpár, Giro d'Italia: 5 szakasz

Richie Porte - Roman Kreuziger

Porte a Sky első embere, és a Giro egyik esélyese. A negyedik szakaszon kiválóan tartotta Contador és Aru tempóját. Csapata eddig nem sokat dolgozott, és látszólag a szerdai szakaszra készülnek. A Tinkoff az első három etapon kihajtotta magát, míg az Astana negyediken ment hatalmas tempót. Nem lehet ezt sokáig bírni. Contadornak már tegnapra alig maradtak emberei. Kreuziger Contador legfőbb segítője. Egyértelmű feladata, hogy vigye a tempót a spanyolnak. Előreküldték őt a szökésbe, de amikor felértek hozzájuk Aruék a szakasz végén látszólag nehezen bírta a cseh a többiek tempóját. Most egy hosszú hegy vár rájuk, ahol egyértelműen elkél minden segítség Contadornak. Nem hiszem, hogy a cseh tartani fogja a nagy hármas tempóját, így az ausztrál Porteban most látok fantáziát.



Fogadás: Richie Porte végez előrébb
Odds: 1.55
Erősség: 7/10

Idézetet írta: Pozzato Dátum május 12, 2015, 23:24:44
Fogadás: Richie Porte végez előrébb
Odds: 1.55
Erősség: 7/10


Kerékpár, Giro d'Italia: 6. szakasz

Sacha Modolo - Giacomo Nizzolo

Bő kínálat van szinte minden irodában, de a párosításokat nagyon jól lőtték be. Végül a Nizzolo-Modolo csata mellett döntöttem, főleg az odds miatt. Ez nálam egy 50-50-es párosítás, de a bet365-nél 62%-ot adnak arra, hogy Modolo előrébb végez. Két versenyző végsebessége hasonló, viszont Nizzolo jobban szokott helyezkedni a hajráknál. Formáját pont a Girora időzítette, és a második etapon hajrázott a szakaszközi jóváírásoknál is. A vonata nagyon erős, elég csak Fellinere, Alafacira és Poppelre gondolni. Lehetne félni valónk, hogy Felline fog sprintelni a Treknél, de azt mondta, hogy ő a 7. etapot nézte ki magának. A második etapon a hajránál 6. lett Nizzolo, de közrejátszott ebben az is, hogy problémái voltak szakasz közben. Úgy néz ki, hogy azóta rendbe jött. Modolo az örök tehetség. Mindig elmondják vele kapcsolatban, hogy az adott év lesz az áttörés éve, de aztán jön a szokásos menetrend. Ő a kisebb versenyek nagy embere, és ha nagy GT-ről vagy WT viadalról van szó, akkor vagy szerencsétlen a hajráknál, vagy csak szimplán nincs ereje a jó eredményhez. Második etapon túl korán nyitott, és abszolút eltaktikázta a hajrát. Nem azt mondom, hogy ez egy erős tipp, de a 2.20-as oddsot nem lehet otthagyni.



Fogadás: Giacomo Nizzolo végez előrébb
Odds: 2.20
Erősség: 3/10

1.nap: Kezdjük meg a júniust pár fogadással.

1.tipp:
Kosárlabda, Spanyol rájátszás: Bilbao - Valencia
Kezdés: 18.00


Infók/Indoklás:
1-1-re állnak a csapatok a két győzelemig tartó párharcban. Annak ellenére, hogy már rögtön az első meccsen elvette a Valencia a Bilbao pályaelőnyét, nem tudta otthon kiharcolni a továbbjutást. Pedig jól kezdték a második a meccset, de szép fokozatosan fogytak el a meccs végére. A Bilbao a második félidőben szintet lépett, és Mumbrunak hála behúzták a mérkőzést. Colom és Hervelle is jól játszottak, és a mentális előny most már a Bilbaonál van. Az igazsághoz persze az is hozzátartozik, hogy a Bilbao sikeréhez kellett a Valencia gyengébb játéka is. Önmagukhoz képest is jóval gyengébben teljesítettek, és a második félidőben mintha teljesen feladták volna a meccset. Bilbaoban annyi fanatikus szurkoló előtt nem lesz egyszerű dolguk, és biztos vagyok benne, hogy Mumbruék úgy fognak hajtani már a meccs elejétől, mint az állatok.
Tipp: Bilbao 1-5 pont közötti különbséggel nyer
Odds: 6.00
Iroda: Bwin
Erősség: 1/10


2.tipp:
Kosárlabda, Török rájátszás: Fenerbahce - Pinar
Kezdés: 19.00


Infók/Indoklás:
A Fener csúnyán megégett az első mérkőzésen hazai pályán. Hosszabbítás után egy ponttal kaptak ki, a Pinartól. Tegyük hozzá, hogy a vendégek megérdemelték a sikert, mert hatalmas küzdöttek. Végig kontrollálták a meccset, és csak az utolsó perceknek köszönhetően jött vissza a találkozóba a Fener. Gyengén védekezett a Vesely-féle gárda, és ennél jóval több kell tőlük. A Fener 1.20 körüli oddsában semmi érték sincs véleményem szerint, viszont, ha meccset akar nyerni a Fenerbahce, akkor elő kell venniük megint a jó védekezésüket. Idén már verték el így otthon a Pinart, hogy 62 ponton tartották az ellenfelek. Az alapszakaszbeli meccseiken, a Fener főleg annak köszönhette a sikert, hogy limitálta az ellenfelét. Obradovic mester biztosan tudja ezt, és a második meccsre összekapja a csapata védekezését. Emiatt én egy kevés pontos mérkőzést várok.
Tipp: Összesített pontok 155,5 pont alatt
Odds: 1.88
Iroda: Pinnacle
Erősség: 5/10



3.tipp:
Tenisz, Roland Garros: Safarova - Sharapova
Kezdés: 11.00


Infók/Indoklás:
Sharapova eddig nem brillírozott az RG-n, de most mindenképpen jobb játék kell tőle Safarova ellen, akivel az elmúlt időben kiélezett mérkőzéseket játszott. Safarova egy eléggé hektikus versenyző, de eddig a Garroson összeszedettnek tűnt. Sharapova szerintem most sebezhető egy szett erejéig, így a cseh meglepheti megint az oroszt. Legutóbbi három egymás elleni meccsükön mindig nyert egy szettet Safarova (ha kemény borítás volt, ha salak), és most is bízom a sikerében.
Tipp: Safarova +1,5 szett
Odds: 1.93
Iroda: Pinnacle
Egység: 5/10



4.tipp:
Tenisz, Roland Garros: Williams - Stephens
Kezdés: 14.00


Infók/Indoklás:
Serenát megszorongatták az elmúlt két meccsén. A tippem főleg az első szettes játékára épül. Úgy tűnik, olyankor a legjobban sebezhető. Lehet még akkor nem pörög csúcsteljesítményen. Stephens viszont az elmúlt három meccsén végig jól játszott, és nagyon összeszedte magát erre a tornára. Jól kezdett Serena nővére, Venus ellen is, és mindhárom meccsén sima 2-0-ra nyerte. Szerintem most is benne van a meglepetés Stephensben.
Tippek:
Stephens megnyert game-jei az első szettben 4,5 felett   2.40     3/10  Bwin
Első szett összesített game-ek 9,5 felett    2.55    3/10  Unibet

Idézetet írta: Pozzato Dátum június 01, 2015, 10:56:06
1.nap: Kezdjük meg a júniust pár fogadással.

Tipp: Bilbao 1-5 pont közötti különbséggel nyer
Odds: 6.00
Iroda: Bwin
Erősség: 1/10


Tipp: Összesített pontok 155,5 pont alatt
Odds: 1.88
Iroda: Pinnacle
Erősség: 5/10


Tipp: Safarova +1,5 szett
Odds: 1.93
Iroda: Pinnacle
Egység: 5/10


Tippek:
Stephens megnyert game-jei az első szettben 4,5 felett   2.40     3/10  Bwin
[/b]
Első szett összesített game-ek 9,5 felett    2.55    3/10  Unibet

Végülis nem olyan rossz ez kezdésnek..
1.nap:
Találati arány: 3 nyertes - 2 vesztes
Átlag odds: 2,95
Profit/Veszteség: +9,05
ROI: 53%