Robmiller's diary

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Elnézést hogy belevittelek a rosszba.Én se gondoltam volna hogy 0-0 lesz.De a jenkik már csak ilyenek... :redchug:

Idézetet írta: Donwemer Dátum május 31, 2015, 09:27:30
Elnézést hogy belevittelek a rosszba.Én se gondoltam volna hogy 0-0 lesz.De a jenkik már csak ilyenek... :redchug:

Ne kérj elnézést, nem a te hibád :) A számok alapján jó tippnek mutatkozott. Én hibáztam, hogy szinte 1 percet nem mérlegeltem, hogy barátságos meccs és hogy nők...már lőttem rá a tétet..aki itt hibázott az egyedül én vagyok :)

Kezdjük a napot:

Live:

18'
Felett: 1.5   Panthrakikos - U20 v Atromitos - U20
(Mérkőzés gólok - további piacok)   31/05/2015   Egyik sem   1.50


0-1  :noway:

Úgy érzem, hogy leállok egy kicsit hosszabb időre. Kapkodok, melóban hajtás van, mellett belevágtunk egy lakásfelújításba...ilyen körülmények között, nem érzem azt, hogy ez hosszútávon nyereséges lenne. Szóval hosszabb szünet következik, de visszatérek ;)

Nehezen bírom ki mostanság fogadások nélkül, de tényleg nincs időm sajnos a Laudrup-módszer alapján meccseket bogarászni. Ma reggel azért szakítottam rá egy kis időt, és a Lau által került ausztrál sokadosztályokból választottam két meccset, ebből 1 már bejött, és remélem a másik is jönni fog...

Előzetesben toltam:
Felett 2.5   Bayswater City v ECU Joondalup
(Összesített gólok)   04/07/2015   Egyik sem   1.30


Jelenleg a 32. percben járunk és 1-0 az állás...
Huh ez meleg pite volt...89. perc 2-1..de bejött  :ok:

Live:
Felett: 1.5   Floreat Athena v Cockburn City
(Mérkőzés gólok - további piacok)   04/07/2015   Egyik sem   1.20


Ezt pedig live-ban toltam meg a 12. perc körül és le is jött a 22. percre  :ok:

Egy gyors fogadás:

Felett 1.5   Ferencvárosi TC v Diósgyőri VTK
(További összesített gólok)   26/07/2015   Egyik sem   1.28


3-1  :ok:

FK Qarabag - nem   Celtic v FK Qarabag
(Kapott gól nélkül játssza le a mérkőzést)   29/07/2015   Egyik sem   1.12
  1-0 :ok:

Közben élőben is toltam egy fogadást:

Celtic   Celtic v FK Qarabag
(Játékidő eredménye)   29/07/2015   Egyik sem   1.44


1-0  :ok:

A Rosenborgot az idei szezonra nagyon komolyan összerántották. 17 fordulót követően 6 ponttal vezetik a norvég bajnokságot, 17 meccs alatt 45 (!!) gólt lőttek és csak 16-ot kaptak. Soderlundra jó lesz vigyázni, mert életveszélyes, 17 meccs 15 gól elég komoly. Gólra történő fogadások miatt szoktam követni a bajnokságot,és a Rosenborgot idén nagyon lehet csapatni. A meccseken mennek előre, mint az ökör. Tuti fogunk 1 gólt legalább kapni sajnos..ajándéknak tűnik ez az 1,28-as odds arra, hogy ez a sokszor amúgyis labilis debreceni védelem gólt fog kapni!

Debreceni VSC - nem   Debreceni VSC v Rosenborg
(Kapott gól nélkül játssza le a mérkőzést)   30/07/2015   Egyik sem   1.28

Idézetet írta: robmiller Dátum július 30, 2015, 08:13:41
A Rosenborgot az idei szezonra nagyon komolyan összerántották. 17 fordulót követően 6 ponttal vezetik a norvég bajnokságot, 17 meccs alatt 45 (!!) gólt lőttek és csak 16-ot kaptak. Soderlundra jó lesz vigyázni, mert életveszélyes, 17 meccs 15 gól elég komoly. Gólra történő fogadások miatt szoktam követni a bajnokságot,és a Rosenborgot idén nagyon lehet csapatni. A meccseken mennek előre, mint az ökör. Tuti fogunk 1 gólt legalább kapni sajnos..ajándéknak tűnik ez az 1,28-as odds arra, hogy ez a sokszor amúgyis labilis debreceni védelem gólt fog kapni!

Debreceni VSC - nem   Debreceni VSC v Rosenborg
(Kapott gól nélkül játssza le a mérkőzést)   30/07/2015   Egyik sem   1.28
Teljesen jó meglátás! Kicsit gyanúsan magas a bet365 oddsa over 2,5-re(1,95!) van olyan iroda ahol csak 1,80-at adnak.
Pont ma gondolkoztam hogy a pihenőmnek véget vetek, és ezzel a fogadással nyitok.
Szóljon nagyot, én megtolom az over 2,5-et. Követem a norvég bajnokságot én is, és egyetértek veled a Rosenborggal kapcsolatban. A Loki pedig 4-3-3mas felállása, valamint hogy otthon mindig támadóbban játszanak, szintén garancia lehet hogy pörgös sok gólos meccs lesz! A lettek elleni gólparádé is azt mutatja hogy ha van partner akkor hullanak a gólok!

Idézetet írta: laudrup Dátum július 30, 2015, 10:59:45
Teljesen jó meglátás! Kicsit gyanúsan magas a bet365 oddsa over 2,5-re(1,95!) van olyan iroda ahol csak 1,80-at adnak.
Pont ma gondolkoztam hogy a pihenőmnek véget vetek, és ezzel a fogadással nyitok.
Szóljon nagyot, én megtolom az over 2,5-et. Követem a norvég bajnokságot én is, és egyetértek veled a Rosenborggal kapcsolatban. A Loki pedig 4-3-3mas felállása, valamint hogy otthon mindig támadóbban játszanak, szintén garancia lehet hogy pörgös sok gólos meccs lesz! A lettek elleni gólparádé is azt mutatja hogy ha van partner akkor hullanak a gólok!

Igen, én is gondolkodtam rajta, hogy overre tegyek, bár én az 1,5-en filóztam. Aztán végül inkább hagytam, mert valami azt súgta, hogy túl szép tippnek tűnik, hogy olyan simán lejöjjön..:D Lehet utólag bánni fogom, hogy nem tettem meg, de inkább ezt a fentebbi, számomra biztosabbnak tűnő megoldást választottam -igaz jóval kisebb szorzóért. :)

Idézetet írta: robmiller Dátum július 30, 2015, 08:13:41
A Rosenborgot az idei szezonra nagyon komolyan összerántották. 17 fordulót követően 6 ponttal vezetik a norvég bajnokságot, 17 meccs alatt 45 (!!) gólt lőttek és csak 16-ot kaptak. Soderlundra jó lesz vigyázni, mert életveszélyes, 17 meccs 15 gól elég komoly. Gólra történő fogadások miatt szoktam követni a bajnokságot,és a Rosenborgot idén nagyon lehet csapatni. A meccseken mennek előre, mint az ökör. Tuti fogunk 1 gólt legalább kapni sajnos..ajándéknak tűnik ez az 1,28-as odds arra, hogy ez a sokszor amúgyis labilis debreceni védelem gólt fog kapni!

Debreceni VSC - nem   Debreceni VSC v Rosenborg
(Kapott gól nélkül játssza le a mérkőzést)   30/07/2015   Egyik sem   1.28


'52 1-1..

Délelőttre minimális téttel - csak a fogadás kedvéért - egy kis kiszámíthatatlan, ausztrál ifis sokadosztályos fogadás :)

Felett 2.5   Port Melbourne - U20 v North Geelong - U20
(Összesített gólok)   31/07/2015   Egyik sem   1.20


'25 1-0
'67 2-0...jöhetne a Geelongtól az átlagos 1 gólocska még.. ::)

Maradt a 2-0... :noway: ...a kiszámíthatatlan ausztrál sokadosztály, én így szeretlek.. ;D

Az Ausztrál U20-as bajnokság 22. fordulójában a Port Melbourne ificsapata fogadja a North Geelong utánpótlás gárdáját. Míg a hazaiak a tabella középmezőnyében foglalnak helyet (8. pozíció), addig a vendégek 16 egységgel a mezőny utolsó helyén állnak. Az ausztrál U20-as bajnokság eléggé brutális mutatókkal rendelkezik gólok terén (22. forduló alatt 3,94-es a gólátlaga a bajnokságnak!!). Ehhez a mutatóhoz a Port Melbourne is hozzájárult, ugyanis ahhoz képest, hogy 8. helyen vannak 22 meccsen vágtak 54 gólt, de pechükre a védelmük sem túl acélos, ugyanis 57-et kaptak emellé...vagyis a fiúk mennek mint az ökör, és valószínűleg a hátvédsor is elfelejti időnként, hogy nem csak támadni, de védekezni is kéne. Ezzel a számmal holtversenyben a 2. legtöbbet gólt kapó csapatról beszélünk! A North Geelong utolsóként nem meglepő, hogy a legtöbb gólt kapta eddig a bajnokságban, szám szerint 59-et, emellett azért rúgtak 27-et, tehát a meccsenkénti 1 gól átlaguk megvan. Legutóbbi egymás elleni eredményük 2-1 lett április elején a North Geelong javára!! Tehát azért a Melbourne-i srácokban dolgozhat a visszavágás motivációja. Ha a legutolsó 5 meccsüket nézem, akkor a Port Melbourne-nél overhegyeket látunk - ami Lau iskolája alapján szolgáltat némi veszéllyel, mert ugye most már bármikor befigyelhet itt egy 2,5 under -, a North Geelongnál volt két szakadás is 3, illetve 5 fordulóval ezelőtt (1-1, 0-0).

Mindemellett én úgy érzem ezen a meccsen sanszos, hogy lejön a 2,5 over, de mivel tartok valamelyest ettől az ausztrál sokadosztálytól - nem csak Lauék, hanem én is megégettem már magam ezekkel a csörtékkel -, ezért minimális téttel, csak fogadás kedvéért lőttem meg a 2,5 overt. 1,20-as odds-ért előzetesen nem rossz..élőben tuti olyan határokat szabnak a bet365-nél, amiben már nincs érték..gondolok itt 4,5-5,5 overre, félidőre meg szerintem 2,5-tel fognak indítani...

Ismét van kis időm, bogarásztam megint az overek világában. Azért sem hagyom magam az ausztrálokkal kapcsolatosan..(nehezen tanulok :) )

Felett 2.5   North Queensland Fury v Brisbane Strikers
(Összesített gólok)   01/08/2015   Egyik sem   1.44


'29 0-1
'34 1-1
'45 2-1  :ok:...egyébként 5-2 lett a vége  ;D

Illetve a finn nőknél az alábbi párharcot néztem ki:

Felett 2.5   Ilves - nők v PK-35 Vantaa - nők
(Összesített gólok)   01/08/2015   Egyik sem   1.30   


'59 0-1...remélem most már beindulnak ezek a lappföldi bukszák.. ???
'74 0-2
'90+3 - 0-3...a havibaj törjön rájuk, hogy eddig kellett húzni ezt a 3. gólt...huh, mák.. :ok:

Még egy kis Mennyei Bajnokság:

Békéscsabai Előre SE - nem   Újpest FC v Békéscsabai Előre SE
(Kapott gól nélkül játssza le a mérkőzést)   01/08/2015   Egyik sem   1.11


'23 1-0  :ok:

Az UTE az 1. fordulóban kissé unalmas 0-0-át játszott otthon a Pakssal, de a Vasas otthonában már megtalálták a góllövő cipőjüket. Kétlem, hogy az első két hazai bajnokin képtelenek lennének gólt lőni...minimális az odds, kicsit nagyobb a tét, tehát újpestiek 1-et legalább lőjjetek, a többi nem érdekel..:)

Este minimális odds-ért ismét terítéken a Rosenborg!

Felett 1.5   Rosenborg v Sarpsborg
(További összesített gólok)   02/08/2015   Egyik sem   1.12


'44 0-1
'51 1-1  :ok:

Ez a Helland gyerek szabadrúgásból megint akkora gólt akasztott...a Loki felkötheti a gatyáját Trondheimben...2-1 már a Rosenborgnak, hamar összekapták magukat hátrányból ismét.

3-2 lett a vége. Az első félidő eléggé álmosan kezdődött, és felmerült bennem, hogy lehet ez az 1,5 over is soknak bizonyul, de amikor a Sarpsborg megszerezte a vezetést, borítékolható volt a fogadás sikere. A második félidőre pedig a jól megszokott hajtós, élvezetes norvég bajnoki lett belőle! :)

A mai napra volt időm mazsolázni a kínálatban és a futbol24.com listája alapján a következő meccseket szűrtem ki overes tekintetben:

10:30   Heidelberg Utd ifi   -   Green Gully ifi --> 2,5 over
12:30   Heidelberg Utd   -   Green Gully --> 1,5 over
13:30   Ausztrália U16   -   Mianmar U16 --> 1,5 over 4-0  :ok:
17:00   Syrianska U21   -   Brommapojkarna U21 --> 2,5 over 1-2  :ok:
18:00   Bodo-Glimt 2   -   Mo IL --> 2,5 over
19:00   Stabaek 2   -   Skeid Fotball --> 2,5 over 2-1  :ok:
19:00   Strommen IF 2   -   Asker Fotball --> 2,5 over
19:00   FK Vigor    -   IK Start --> 2,5 over
19:00   Vaulen IL   -   Viking FK 2 --> 2,5 over
19:00   SK Herd   -   IL Hodd 2 --> 2,5 over
19:00   Lidköpings IF   -   IFK Uddevalla --> 1,5 over 2-1  :ok:
19:30   Rosenborg BK 2   -   Byasen 2 --> 2,5 over 4-1  :ok:
20:15   Grorud 2   -   Oppsal IF --> 2,5 over 1-1  :noway:

A dolog szépséghibája annyi, hogy miután megcsináltam a szűrést, és rámentem a bet365 kínálatára, vagy nem lehet előzetesen fogadni a meccsek 90-95%-ára, vagy pedig nem közvetíti élőben...szóval jó, ha ennyi meccs közül, élőben valami normál over-határon sikerül fogadást elcsípni. Gyakorlatilag az élős meccseknél 4,5 - 5,5 overról fognak indulni a mérkőzések, és ha korán leesnek a gólok, akkor annyi is a fogadásnak. Na meglátjuk mivel főzünk ma, könnyen lehet, hogy hoppon maradok  ;D Mindenesetre a kiválasztást lehet tesztelni főszezon kezdete előtt :)