Winmasters Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#15 június 16, 2015, 18:13:50, Lac23
A kiutaláshoz személyigazolvány és lakcímkártya mellett kérik a bankkártyamásolatot, bár lehet hogy csak mastercard esetében.

Ma jött e-mail, hogy 10 ingyenes pörgetés van a Starburstre. Már a második ilyen eset, hogy mégsem engedi.

Idézetet írta: prigioni1 Dátum június 28, 2015, 13:41:31
Ma jött e-mail, hogy 10 ingyenes pörgetés van a Starburstre. Már a második ilyen eset, hogy mégsem engedi.

Csak új regisztrálóknak jár.

Eret ne vágjatok miatta.
200 forintot ér a 10 pörgetés. ;D ;D

Így  van.És nem is nyersz rajta  ;)

Valaki talált olyan menüt ahol nyomon lehet követni hogy mennyin áll a bónuszmegforgatása és pl én nyertem tippjátékban és fogalmam sincs hanyadikán kaptam meg. Valaki aki ügyesebb volt és megtalálta elárulná ?:D

Hali!
Mostanában nem használtam az irodát. De kb. 2 hónapja én is kerestem ezt a részét, és a chat-en mondták, hogy nem működik a bónusz kiírása. A chat-en megmondják mennyi van még vissza a bónuszból.

Chatet se találtam meg legalább is a magyart nem volt román meg angol amit kihozott a google. Viszont emailben válaszoltak korrektül hálistennek.

Nem tudom,hogy a véletlen műve vagy valami tudatos "program" az intézője,de régen nem léptem be az oldalra és nézelődtem egy kicsit az aktuális bónuszok között délután..stb.
Mikor kiléptem az oldalról kb.10-15 perc múlva kaptam egy emailt,hogy kaptam 50%-os bónuszt ha befizetek :laugh:

Idézetet írta: kreatos Dátum július 16, 2015, 18:28:43
Nem tudom,hogy a véletlen műve vagy valami tudatos "program" az intézője,de régen nem léptem be az oldalra és nézelődtem egy kicsit az aktuális bónuszok között délután..stb.
Mikor kiléptem az oldalról kb.10-15 perc múlva kaptam egy emailt,hogy kaptam 50%-os bónuszt ha befizetek :laugh:

Én is kaptam, pedig én régóta nem léptem be :D

A hétvégén regisztráltam az oldalra ma pedig kaptam egy 1000 ftos freebetet. Olvasgattam a megforgatási feltételeket többnyire érhető is volt. Viszont azt kérdezném tőletek hogy hol tudom nyomon követni azt hogy mennyit kell még megforgatnom hogy áll ennek a teljesítése?

Befizettem most 3 ezret,mert megint van 20 ingyen pörgetés.Nyertem vele az ingyen pörgetéssel majd 900 forintot :)
Aztán a nem ingyen pörgetésnél kiszálltam majd 9 ezer plusszal  :D

Szerintem egy katasztrófa oldal.
1./ Nem lehet nyomonkövetni a bónuszt.
2./ Hétfőtől -péntekig van ügyfélszolgálat. ( A meccsek, így a problémák, kérdések zöme hétvégén.... )
3./ Hiába írták, hogy megtörtént a megforgatás mégsem tudom átutalni a pénzt a számlámra.

HA innen "szabadulok" soha nem jövök az oldalra.

Idézetet írta: csungi Dátum augusztus 15, 2015, 10:12:18
Szerintem egy katasztrófa oldal.
1./ Nem lehet nyomonkövetni a bónuszt.
2./ Hétfőtől -péntekig van ügyfélszolgálat. ( A meccsek, így a problémák, kérdések zöme hétvégén.... )
3./ Hiába írták, hogy megtörtént a megforgatás mégsem tudom átutalni a pénzt a számlámra.

HA innen "szabadulok" soha nem jövök az oldalra.

Nem tudom, hogy próbáltad-e:
Kifizetés előtt az egyenlegek/átutalások fül alatt a sportfogadás/kaszinó egyenlegedet át kell vezetni a számlám részre. Ezután már működik a pénzfelvétel.

Köszönöm, kis technikai probléma után megoldódott.  :bash:  :beerchug: