Winmasters Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: naxosz Dátum november 19, 2015, 01:06:14
DE HA SZABÁLY,AKKOR TARTSUK BE MÁR AZ ELEJÉTŐL!!(Ez az irodára vonatkozik.Töröljék a fogadást és kész!)
Tehettem volna X-re 6000-et a meccs elején,Y-ra meg a meccs közben élőben 6000-et.És kész megvan forgatva 6 rugó.és ha szerencsém van még nyerőben jövök ki.SZABÁLYOS!!!

Nem, nem szabályos, mert

"20. Ismétlődő vagy egymásnak ellentmondó fogadások nem számítanak a bónusz megforgatásának."

Ha korrektek, akkor esetleg az első fogadást beszámítják.
Törölni meg nem kell az ilyen fogadásokat, mert nyugodtan fogadhatsz így, csak éppen a forgatásba nem számítanak  bele, mert a gyakorlatban nem az előírt 1.8-as szorzóra teszel, hanem összességében kb. 0,95-ösre (minden kimenetele egyidejű megfogadásakor) vagy egy kis trédeléssel mondjuk 1.2-esre próbálsz rakni.

Mindenkinek a magánügye, hogyan játssza meg a bónuszokat (főleg mert nagyrészt általában ilyenkor is a saját pénzünket kockáztatjuk), de ha nyilvánvalóan szabálytalan fogadásokkal ügyeskedünk, akkor azért vállaljuk a következményeit...

Én is irodán belül trédeltem élőben az üdvözlő bónusszal, akkoriban még nem kötöttek bele és ki is fizettek. A közelmúltban az újratöltésit már inkább lejátszottam "életszerű" fogadásokkal, mert tudom, hogy szigorúbban nézik.
Valószínűleg időközben kitanulták az ügyfelek turpisságait vagy csak egyszerűen hozzáértőbbek kezébe került a fogadástörténet átnézése, de még azt is el tudom képzelni, hogy az iroda bevezetésekor nem akartak konfliktusokat a játékosokkal, ezért volt enyhébb elbírálás.
(Arról viszont még nem hallottam, hogy bárkitől megvonták volna a bónuszt, pedig simán megtehetnék ezt is...)

Nem nagyon értem a megközelítésedet, a szabályok betartását te kéred számon rajtuk?!
Jön a BKV ellenőr, akkor meg azt mondod, hogy miért nem tegnap jött, miért hagyott tegnap jegy nélkül utazni?  :)


Egyébként a nyugat-európai fogadóknál talán annyival vagyunk "rosszabbak", hogy alacsonyabb összegekért is képesek vagyunk ügyeskedni. Ez persze a jövedelemkülönbségekből is adódik, nem mindegy, hogy a bónusz egy órányi munkabérnek felel meg vagy egy egész hetinek.




Knapp
Rosszul fogalmaztam.
Kezdődik  a mérkőzés mondjuk 15 órától.Mindkét játékos odssa 1,85. Reggel 8-kor fogadok az egyik játékosra X-re 6000-ért.Stimm??
Nézem élőben 15-től adogat X,nyerésre áll 2-0,15 semmire.Felmegy Y játékos odssa mondjuk 2,5-re.Na most rakok rá 6000 ft-ot.És ennyi.
Vagy Y nyeri a meccset és jó vagyok.Vagy X,de mégsem buktam annyit.
Ezt nem ellentmondó fogadás!
És a reggeli tétem beleszámít a forgatásban.Gondolom sokan játszanak így.És még azt sem lehet mondani hogy "GUSZTUSTALAN"módon fogadtam.Mert lehet hogy Y vezet,és mégsem tudok rá rakni,mert lefele megy az odds.
Rizikós ,de nem nagyon.
TUDOM...TUDOM...EZ IS ÜGYESKEDÉS  :)  :)
Én nem akarok senkit meggyőzni,és nem is kívánom hogy más így játszon.  :)
Csak nem várhatják el tőlem,hogy mondjuk 8x egymás után telibe trafálok 1,8 feletti oddsokat. :)

Főleg hogy hogy a Winmastersnél nem tudom követni hogy hol jársz a bónusz megforgatásában.És CASH-IN funkcióval sem rendelkeznek.Amit feltettél az úgy is marad!
Azért nekik is vannak előnyeik.  :)

És talán ezért van a tippmix is.Nemde?
Ennyi erővel totózhatnék is.  ;)
Az ember próbál belevinni egy kis matekot.
Különben nem élvezném  ;D

Idézetet írta: naxosz Dátum november 19, 2015, 03:17:56
Knapp
Rosszul fogalmaztam.
Kezdődik  a mérkőzés mondjuk 15 órától.Mindkét játékos odssa 1,85. Reggel 8-kor fogadok az egyik játékosra X-re 6000-ért.Stimm??
Nézem élőben 15-től adogat X,nyerésre áll 2-0,15 semmire.Felmegy Y játékos odssa mondjuk 2,5-re.Na most rakok rá 6000 ft-ot.És ennyi.
Vagy Y nyeri a meccset és jó vagyok.Vagy X,de mégsem buktam annyit.
Ezt nem ellentmondó fogadás!



Miután leírtam, hogy a kezdőbónuszt élőben trédelve forgattam ki náluk, szerintem  felesleges a szorzóváltozásokat magyaráznod.  :)

Akkor szerinted mi számít egymásnak ellentmondó fogadásnak?  :)
Két egymással totálisan szemben álló kimenetelre fogadsz. Vagy az egyik nyer vagy a másik.
Ráadásul ezzel le is fedtél minden lehetséges végeredményt.

Az részletkérdés, hogy közvetlenül egymás után teszed meg a fogadásokat, vársz 10 percet vagy akár egy fél napot a kettő között, és az sem számít, hogy elmozdultak-e a szorzók, a fogadásaid mindenképpen egymásnak ellentmondóak. (egyébként a szorzók anélkül is el tudnak mászni, hogy a meccs elkezdődne)

Ha már matek: amennyiben a példádban szereplő első fogadásod után 4440 ft-tal fogadsz vissza 2.5-ös szorzón 6000 helyett, akkor onnantól garantált 660 ft profitod van, bármi is a végeredmény.
Ugyanúgy realizálod a szorzóváltozások hatására kivehető profitot, mint egy cashout esetében, csak ez ebben az esetben tőkeigényesebb és a meccs végéig várnod kell a jóváírásra...

Hja és egyáltalán nem várják el, hogy nyolcszor egymás után telibe trafálj 1.8 feletti szorzókat, sőt, azt szeretnék, ha a bónusz mellett a saját pénzedből is buknál előbb-utóbb.   ;)
Ezért támasztanak követelményeket, amelyeket az "egymásnak ellentmondó" fogadásokkal ki lehet játszani, illetve jóval könnyebbé lehet tenni.






#110 november 19, 2015, 16:45:39, firgabácsi
Idézetet írta: naxosz Dátum november 19, 2015, 03:17:56
Knapp
Rosszul fogalmaztam.
Kezdődik  a mérkőzés mondjuk 15 órától.Mindkét játékos odssa 1,85. Reggel 8-kor fogadok az egyik játékosra X-re 6000-ért.Stimm??
Nézem élőben 15-től adogat X,nyerésre áll 2-0,15 semmire.Felmegy Y játékos odssa mondjuk 2,5-re.Na most rakok rá 6000 ft-ot.És ennyi.
Vagy Y nyeri a meccset és jó vagyok.Vagy X,de mégsem buktam annyit.
Ezt nem ellentmondó fogadás!
És a reggeli tétem beleszámít a forgatásban.Gondolom sokan játszanak így.És még azt sem lehet mondani hogy "GUSZTUSTALAN"módon fogadtam.Mert lehet hogy Y vezet,és mégsem tudok rá rakni,mert lefele megy az odds.
Rizikós ,de nem nagyon.
TUDOM...TUDOM...EZ IS ÜGYESKEDÉS  :)  :)
Én nem akarok senkit meggyőzni,és nem is kívánom hogy más így játszon.  :)
Csak nem várhatják el tőlem,hogy mondjuk 8x egymás után telibe trafálok 1,8 feletti oddsokat. :)

Persze, világos, de miért pont ezen a szerencsétlen winmastersen kellett ezt csinálni? Betfairen ez teljesen rendben van, az erre való pont hogy ilyesmit csinálj, de normál irodák nem szeretik az ilyet általában. Nem csak akkor ha bónuszt akarsz így kiforgatni hanem általában sem.

#111 november 20, 2015, 02:55:47, naxosz
Idézetet írta: firgabácsi Dátum november 19, 2015, 16:32:08
Persze, világos, de miért pont ezen a szerencsétlen winmastersen kellett ezt csinálni? Betfairen ez teljesen rendben van, az erre való pont hogy ilyesmit csinálj, de normál irodák nem szeretik az ilyet általában. Nem csak akkor ha bónuszt akarsz így kiforgatni hanem általában sem.

SZEGÉNY WINMASTERS  ;D  ;D

Knapp!!

Nem akarok észt osztani itt.Hiszen mindenki átment ezeken a fogadási formákon,próbálkozott hogy lehet nyerni.Szerintem aki itt játszik,mind tudja ezeket.Persze hogy "BIZONYOS"szempontból igazad van.
De épp ez a bajom sokszor......,így se lehet,úgy se lehet,ez se jó,az se jó....
Azért ne ártatlan birkaként mennyünk a vágóhídra már   :)
Nagyon sok játék van,ahol kell az ész,és nem árt egy kis trükközés.
Ennyi erővel kitiltanám a "blöffölést" is a kártyajátékokból.
DE nehogy írjátok"HA NEM TETSZIK,NEM KELL ILYEN HELYEN JÁTSZANI!"
De tetszik,csak bizonyos szabályoknak kivagyunk szolgáltatva.És ha igazad van(most ennél az ügynél ne legyen igazam.)akkor is nehéz bizonyítani,sőt szinte lehetetlen.
JÉZUS után szabadon  :) Aki nem próbált még hasonló módszereket,ilyen olyan ügyeskedést,az vesse rám az eső követ!
Nem hiszem hogy kőzuhatag jönne. ;)
Én csak véleményt írok,és nem is baj ha másnak különbözik a véleménye.Legyen színes a paletta  :)
Én nem sajnálom az irodákat,megvan a maguk haszna.
Szerintem ez így elég egyenlőtlen küzdelem.
Pl:én nem tudom befolyásolni egy mérkőzés eredményét,ők viszont....(ezt inkább nem is írtam mert  :police: )
De lehetne a végtelenségig ragozni.  :)

Idézetet írta: naxosz Dátum november 20, 2015, 03:28:56
De lehetne a végtelenségig ragozni.  :)

Inkább mellőzzük, legalábbis a Winmasters Infó topikban.  :)

Küldtek 1000ft-os freebet-et emailben.


Idézetet írta: Colonel Jessup Dátum november 20, 2015, 14:23:01
Küldtek 1000ft-os freebet-et emailben.

A nesze semmi fogd meg jól típusú freebet esete. Az összege már önmagában vicces, ez kemény 3 € durván. Ha a feltételeket valaki elolvassa akkor meg gyorsan rájön hogy 10 fogadóból 8 bukni fogja az 1000 Ft-ot + amit pluszban feltesz. Legalábbis mikor 5x kell forgatni legalább 1.80-as oddsszon akkor az nem nagyon szokott sikerülni bukó nélkül.
Azért meg lehet próbálni.

Idézetet írta: firgabácsi Dátum november 23, 2015, 22:56:34
A nesze semmi fogd meg jól típusú freebet esete. Az összege már önmagában vicces, ez kemény 3 € durván. Ha a feltételeket valaki elolvassa akkor meg gyorsan rájön hogy 10 fogadóból 8 bukni fogja az 1000 Ft-ot + amit pluszban feltesz. Legalábbis mikor 5x kell forgatni legalább 1.80-as oddsszon akkor az nem nagyon szokott sikerülni bukó nélkül.
Azért meg lehet próbálni.

Más megközelítésben: egy sportfogadó valószínűleg úgyis fog 5000 ft-ért játszani a közeljövőben 1.8-as szorzó felett, ebbe beszáll 1000 ft-tal a winmasters.  :)
Ha minden 5. ezrest az irodák adnák a fogadásaimhoz, elég gyorsan meggazdagodnék...

Idézetet írta: Knapp Dátum november 24, 2015, 00:20:30
Más megközelítésben: egy sportfogadó valószínűleg úgyis fog 5000 ft-ért játszani a közeljövőben 1.8-as szorzó felett, ebbe beszáll 1000 ft-tal a winmasters.  :)
Ha minden 5. ezrest az irodák adnák a fogadásaimhoz, elég gyorsan meggazdagodnék...

Ez is igaz. Hát, mit mondjak..tettem 5e-ért egy tippet  8)

Ennèl az irodánál szinte csak a gond van a bònusszal. 60 napod van a befizetès ès a bònusz összegét megforgatni, èn körülbelül 30 napja nyomatom, kb a felènèl tartok. A legnagyobb problèma viszont hogy nem is lehet ellenőrizni sehol hogy hol tartasz, írtam is egy e-mailt a supportnak erre megmondták hogy eddig milyen összegben fogadtam, ezzel már csak az a baj hogy a fogadásaim között volt egy vagon ami ázsiai hendikepes volt vagy 1.20 alatti oddsot tartalmazott stb. tehát nem számít bele a forgatásba. A bet history menupontban se lehet visszakeresni mert nem írja melyik szelvèny volt èlő melyik meccs előtti. Egy komoly irodánál ilyeneknek nem kène lenni...