Winmasters Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


de most miért? áhh csak ennyit kérnek?

Néztem a kifizetéseket és gond nélkül engedte Mastercardra is bár a leírás VISA-t emleget. Email-t is kaptam , hogy 2-5 nap és megjön a pénz (nem banki átutalás).
Most akkor így elfogadják? Ha nem akkor visszatérül a sportfogadás-os kasszába a pénz?

Idézetet írta: Krista Dátum január 28, 2016, 19:36:46
Néztem a kifizetéseket és gond nélkül engedte Mastercardra is bár a leírás VISA-t emleget. Email-t is kaptam , hogy 2-5 nap és megjön a pénz (nem banki átutalás).
Most akkor így elfogadják? Ha nem akkor visszatérül a sportfogadás-os kasszába a pénz?


Tavaly novemberben ezt írták emailben:
(ide is berakom, hátha másnak is hasznos infó)


"A Mastercard kártyára történő kifizetés mostantól elérhető a winmastersen

A winmasters elkötelezett termékei és szolgáltatási folyamatos fejlesztésében és megújításában biztosítva ezzel a lehető legmagasabb felhasználói élményt. Ennek egyik újabb eredményeként örömmel jelentjük be, hogy mostantól elérhető a Mastercard bankkártyákra történő kifizetés is.
Fizessen be most és élvezze a winmasters hihetetlen termékkínálatát a sportfogadás, kaszinó és póker világában!

A Mastercard kártyákra történő kifizetés kizárólag olyan kártyára történhet, melyről korábban befizetés is történt."

Sziasztok, tegnap regisztráltam a Winmasters oldalra. Most akartam feltölteni-befizetni rá bankkártyáról pénzt / Maestro kártya/ . Befizetést nem fogadja el, mert van olyan ,hogy kezdő dátum, és kiadási szám, oda nem tudom, hogy mit kell beírni !!????

Hali!
Ha esetleg üresen hagyod! Akkor enged befizetni?

Üresen hagytam,mert nem tudom, hogy milyen számokat kell oda beírni, ezért nem fogadja el, visszadob a kezdő oldalra.

Figyelj csak még ezt írja a befizetésnél :

FIGYELEM:
-VISA betéti és VISA Electron kártya esetén válassza a VISA-t. br> - MAESTRO kártya esetén válassza a MASTERCARD-ot

Akkor nem kér olyan adatokat. kezdő dátum, és kiadási szám

Oké, jó is lenne, csak azt írja ki, hogy ez a kártya már szerepel a rendszerükben, és itt a vége, nem is enged tovább. Arról egy szó sincs sehol , hogy hogyan lehet törölni egy kártyát !!

Sajnálom.
Még ezt lehetne tenni :
Amennyiben kívánja, az Ügyfélszolgálati osztályt bármikor elérheti közvetlenül az alábbi e-mail címen: [email protected]

A nemzetközi ügyfélszolgálat angol nyelven minden nap elérhető (hétfőtől vasárnapig) 09:00-22:00 (CET) óra között.

A magyar nyelvű ügyfélszolgálat hétfőtől péntekig 09.00-17.00 (CET) óra között érhető el.

*Amennyiben már regisztrált felhasználó, a gyorsabb válasz érdekében, kérjük, tüntesse fel a felhasználói nevét is.

Vagy másik iroda, van nagyon sok.

Köszi, már írtam nekik !!! Csak a bónusz miatt akartam kipróbálni.

Na, azt hiszem eljátszom ezt a 3000 ft.-ot,aztán be is fejeztem ezt a fogadási portált !! Mi az, hogy ha nagyobb odds-ra teszek,akkor csak akkor fogadja el, ha másik meccset is megteszek ??? A bónusz, meg élő meccsre nem vonatkozik !!!!

Sziasztok!

Felraktam egy 20ast winmastersre amire kaptam 10 bónuszt. Ezt a 30at elbuktam. :D Ma felraktam 5ezret és most 70208-on állok. Ki akarom fizetni de nem engedi átutalni a készpénzre a sportfogadásról, ezt írja: Ki nem játszott bónusz. Mi ez a hülyeség? Ha egyszer a bónuszt elbuktam akkor kész vége és ez új befizetés volt. Volt már valakinek hasonló gond?

Idézetet írta: Csabi05 Dátum március 13, 2016, 01:39:08
Sziasztok!

Felraktam egy 20ast winmastersre amire kaptam 10 bónuszt. Ezt a 30at elbuktam. :D Ma felraktam 5ezret és most 70208-on állok. Ki akarom fizetni de nem engedi átutalni a készpénzre a sportfogadásról, ezt írja: Ki nem játszott bónusz. Mi ez a hülyeség? Ha egyszer a bónuszt elbuktam akkor kész vége és ez új befizetés volt. Volt már valakinek hasonló gond?

Szia!

Írj nekik, hogy azt a bónuszt már elbuktad és töröljék annak a befizetési bónusznak a megforgatási feltételeit.
Ha a tripla befizetési bónuszt nem igényelted, akkor szerintem nem fognak problémázni vele és simán kivehető lesz a teljes összeg.

Erre a bónuszra gondoltam:
A winmasters a legjobb esélyeket és a legjobb bónuszlehetőségeket ajánlja. Regisztráljon most és első három befizetése után kérje mind a három bónuszt. Elvesztette az elsőt? Hajtson a következőre! Összesen 70 000 Ft bónusz várja!

Hogy juthat hozzá?

1. bónusz: Az első (minimum 3 000 Ft) befizetése után 50%-os, maximum 20 000 Ft értékű bónuszt kap. Használja a BONUS20KHU bónuszkódot az ,,egyenlegek és átutalások" részben.
2. bónusz: Második befizetése után 30%, legföljebb 20 000 Ft* értékű bónuszt kap. Fizessen be ismét, és ,,2. bónusz" tárgyú e-mailben küldje el nekünk felhasználónevét.
3. bónusz: Harmadik befizetése után 30%, legföljebb 30 000 Ft* értékű bónuszt kap. Fizessen be ismét, és ,,3. bónusz" tárgyú e-mailben küldje el nekünk felhasználónevét.
* A 2. és a 3. bónusz csak akkor igényelhető, ha az első bónusza elveszett, és ha nem vette ki a pénzét. A 2. és 3. bónuszt ügyfélszolgálati csoportunktól kell kérni ([email protected]).

Sziasztok! Mi történt a winmasters-el? Nem lehet fogadni. Nézhetem a meccsek eredményeit, de fogadni nem lehet. Történt már máskor is ilyen ezzel az irodával?

Idézetet írta: nagjtamas Dátum március 13, 2016, 12:55:09
Sziasztok! Mi történt a winmasters-el? Nem lehet fogadni. Nézhetem a meccsek eredményeit, de fogadni nem lehet. Történt már máskor is ilyen ezzel az irodával?

Jó lenne tudni és is fogadni akarok. :/