Winmasters Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Csak az élő fogadást nem engedi, de miért? Frissítenem kell a gépet?

Idézetet írta: Salvio Dátum március 13, 2016, 01:56:26
Szia!

Írj nekik, hogy azt a bónuszt már elbuktad és töröljék annak a befizetési bónusznak a megforgatási feltételeit.
Ha a tripla befizetési bónuszt nem igényelted, akkor szerintem nem fognak problémázni vele és simán kivehető lesz a teljes összeg.

Erre a bónuszra gondoltam:
A winmasters a legjobb esélyeket és a legjobb bónuszlehetőségeket ajánlja. Regisztráljon most és első három befizetése után kérje mind a három bónuszt. Elvesztette az elsőt? Hajtson a következőre! Összesen 70 000 Ft bónusz várja!

Hogy juthat hozzá?

1. bónusz: Az első (minimum 3 000 Ft) befizetése után 50%-os, maximum 20 000 Ft értékű bónuszt kap. Használja a BONUS20KHU bónuszkódot az ,,egyenlegek és átutalások" részben.
2. bónusz: Második befizetése után 30%, legföljebb 20 000 Ft* értékű bónuszt kap. Fizessen be ismét, és ,,2. bónusz" tárgyú e-mailben küldje el nekünk felhasználónevét.
3. bónusz: Harmadik befizetése után 30%, legföljebb 30 000 Ft* értékű bónuszt kap. Fizessen be ismét, és ,,3. bónusz" tárgyú e-mailben küldje el nekünk felhasználónevét.
* A 2. és a 3. bónusz csak akkor igényelhető, ha az első bónusza elveszett, és ha nem vette ki a pénzét. A 2. és 3. bónuszt ügyfélszolgálati csoportunktól kell kérni ([email protected]).

Nem válaszoltak még de közben én meg játszottam! :D És megnéztem ki lehet e már venni és bizony már ki lehet utalni. Összességében 25ből csináltam 138at :D 120at le is utaltam winmastersről, plusz még unibetről 100at (10ből) :D Jó kis hétvége!


Tegnap regisztráltam, feltöltöttem a dokumentumokat, fogadtam párat, majd 10 körül kértem kifizetést Skrillre. Ma délelőtt 10-kor jött egy levél, hogy nem teljesen jók a feltöltött dokumentumok. Gondoltam, hogy a skrilles képernyőképpel van gond, ezért feltöltöttem egy újat, ahol már látszik a konkrét befizetésem. 10 per múlva elfogadták, és 20 perc múlva teljesítették a kifizetést!  :ok: A 3% kifizetési díj viszont nem túl baráti.

Az egyenlegek és átutalások résznél nálatok is meghal az oldal?

Itt a forgatást valahol lehet követni?

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum április 09, 2016, 13:48:08
Itt a forgatást valahol lehet követni?
Nem. Kérdezd meg az ügyfélszolgálatot.

Ügyfélszolgálat csak annyit fog tudni mondani hogy összesen mennyi feltett téted volt eddig. Pl lehet hogy ők azt mondják hogy eddig volt 520 euró téted összesen de abból lehet hogy csak 300 számított bele a forgatásba a feltételeik miatt. Ha biztos akarsz lenni benne hogy mennyit forgattál eddig akkor az az egyetlen megoldás hogyha kiírogatod a bet history-ból és a végén összesíted én is így csináltam kifizetés előtt.

Ez jött tegnap:
Fizessen be legalább 3.000 Ft-ot április 21 és május 11 között és repüljön vissza a woodstocki időkbe 30 ingyenes pörgetéssel a Jimi Hendrix Nyerőgépen a winmasters oldalán.

Idézetet írta: prigioni1 Dátum április 26, 2016, 09:23:01
Ez jött tegnap:
Fizessen be legalább 3.000 Ft-ot április 21 és május 11 között és repüljön vissza a woodstocki időkbe 30 ingyenes pörgetéssel a Jimi Hendrix Nyerőgépen a winmasters oldalán.

A pörgetés ideje alatt érdemes a befizetett összeget függőbe tenni, mert a 30 ingyen kör után abból számolja a rollovert.

Szép napot mindenkinek! Az lenne a kérdésem, hogy szeretnék bankkártyáról pénzt befizetni e nem engedi! A Kártyaszámot mindig hibásnak véli! Maestro kártyám van! Ha átállítom hogy fogadja el Mastercardként / Mert ők ezt felajánlják - MAESTRO kártya esetén válassza a MASTERCARD-ot -/
úgysem jó! Esetleg valakinek, valami ötlet? Most szeretnék először bankkártyával befizetni! Köszönöm előre is!

Idézetet írta: guderian066 Dátum május 05, 2016, 12:55:41
Szép napot mindenkinek! Az lenne a kérdésem, hogy szeretnék bankkártyáról pénzt befizetni e nem engedi! A Kártyaszámot mindig hibásnak véli! Maestro kártyám van! Ha átállítom hogy fogadja el Mastercardként / Mert ők ezt felajánlják - MAESTRO kártya esetén válassza a MASTERCARD-ot -/
úgysem jó! Esetleg valakinek, valami ötlet? Most szeretnék először bankkártyával befizetni! Köszönöm előre is!

A kártyaszámot véli hibásnak, vagy valami mást?

Amikor befizettem hozzájuk, nekem sem ment először sehogyan sem, aztán írtam a supportnak, és válaszoltak, hogy ez amiatt van, mert a rendszerük nem kezeli az ékezetes betűs neveket. És átállították/beállították manuálisan, s egyből működött.
Esetleg írj nekik te is.

Idézetet írta: flamman Dátum május 05, 2016, 13:04:55
A kártyaszámot véli hibásnak, vagy valami mást?

Amikor befizettem hozzájuk, nekem sem ment először sehogyan sem, aztán írtam a supportnak, és válaszoltak, hogy ez amiatt van, mert a rendszerük nem kezeli az ékezetes betűs neveket. És átállították/beállították manuálisan, s egyből működött.
Esetleg írj nekik te is.


A kártyaszámot találja hibásnak! Köszönöm a válaszod, írok nekik!

Sziasztok!
Annyi lennek a kérdésem,hogy ha aktiválni szeretném a 100 euros bónuszom a winmasteren,de nincs az oldalon feltöltve semmi pénzem,akkor mennyi összeget kell feltöltenem ahoz,hogy ne vesszen el a bónuszom,és van-e határidő,hogy meddig?
Eddig még nem játszottam a winmasteren.
Előre is köszönöm a segítséget! :)

Idézetet írta: jopy02 Dátum május 06, 2016, 08:10:07
Sziasztok!
Annyi lennek a kérdésem,hogy ha aktiválni szeretném a 100 euros bónuszom a winmasteren,de nincs az oldalon feltöltve semmi pénzem,akkor mennyi összeget kell feltöltenem ahoz,hogy ne vesszen el a bónuszom,és van-e határidő,hogy meddig?
Eddig még nem játszottam a winmasteren.
Előre is köszönöm a segítséget! :)

Nekem 2 hónapja a februári játék után minimum 10 eurót kellett befizetni 15-éig.
Szerintem amilyen gyorsan csak tudsz, fizess be 10-20 eurót (vagy többet, tetszés szerint), és írj egy rövid üzenetet a supportnak, hogy írják jóvá a 100-as bónuszt. Általában nagyon hamar válaszolnak, a supporttal nincs gond sosem.