Winmasters Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


#255 december 22, 2016, 14:15:52, Alk
Idézetet írta: winmasters marketing Dátum december 22, 2016, 12:03:49
És hogy ne maradjunk speciális sportfogadási ajánlat nélkül...
Az Angol Bajnokság 18, karácsonyi fordulójára speciális ajánlatokkal készültünk.
Minden csapat szerez gólt? Szorzó: 566,0
Minden vendég csapat szerez gólt? Szorzó: 75,0
Minden hazai csapat szerez gólt? Szorzó: 10,0
Milyen egyéb speciális ajánlatokra vágytok?

Nem szeretnek korantsem kotekedonek tunni, de az osszes csapat golt szerez Bet365-on 576,25 jelenleg (mindket csapat golt szerez piacon), es ugye akkor ott nincs semmifele megkotes (barmelyiket kihagyhatjuk). Masik, utanaszamolas nelkul is szembeotlo, hogy az 566 nem a 10 es 75 szorzata, noha ugy jobban venne ki magat. Tobbit nem szamoltam, igy ott fenntartom a bennuk rejlo ertek valoszinuseget.

Egy pár hete akadt némi gondom a winmasters-szel, amit röviden meg is írtam itt. Viszont úgy tisztességes, hogy ha már a negatívumról beszámoltam, akkor a most történt pozitívumot is leírom. A két nappal ezelőtti hétfői ingyen pörgetésekkel rendszerhiba miatt nem tudtam élni. Írtam az ügyfélszolgálatnak, azonnal nekiálltak megjavítani a hibát, és amikor már úgy tűnt, hogy sikerült, akkor kaptam a korábbi 5 helyett 10 újabb pörgetést. Sajnos a rendszerhiba újból előjött már az első kísérletnél, aminek a vége az lett, hogy megköszöntem nekik, amiért legalább megpróbálták helyrehozni a problémát, és megírtam nekik, hogy hagyják a fenébe, nem ér annyit az egész, majd máskor rendben lesz. Erre másnap jött egy levél, melyben elnézést kértek a hibáért, és felajánlottak 1500 Ft freebetet.
Azért ez korrekt volt.

Ma volt egy érdekes szitu. Fogadni akartam egy nagyobb összeggel, h kevesebb gólt szerez egy csapat mint amit ajánlottak. 28.5 under(kéziben). Megnéztem mennyi maxot enged és rányomtam, hogy oké legyen.
A fogadást nem fogatta el vagy 2 percig, majd felajánlotta ugyanezt már csak 27.5 underba. Ezen  már nem fogadtam el. Követem a meccset, bár még nincs vége de simán jött volna.
Most mondjam azt, h 54 ropit kivettek a zsebemből...

Nem értem, ha egyszer ott a fogadás, megteszem,akkor miért nem lehet elfogadni?

Sok a problámám az oldallal. Igaz, nagyon próbálkoznak, segítőkészek, de az ügyfélszolgálatnak már elege lehet belőlem  :D Építő kritikákat írok, remélem a winmasters is olvassa, és az oldal fejlődését fogja idézni elő.
1, Egyrészt nekem Goggle chrommal sokszor eltűnik a fejléc, ahol az egyenlegem, számlám, fogadásaim tudom megnézni. Más böngészővel működik.
2, Régebbi a számlám, decemberben léptem volna be újra, de elfelejtettem a jelszavam. Az elfelejtett jelszó menüpontnál nem tudtam küldeni jelszó resetet az e-mailemre, azt a hibát írva hogy az e-mail és felhasználónév már szerepel a rendszerben. (?) Teljes fejetlenség. Szerencsére az ügyfélszolgálat megoldotta a problémát.
3, Tegnap tettem egy fogadást francia kupára, a Monaco - Ajaccio meccset tettem meg 2,5overre. (2-1) Ma nézem a számlám és a szelvényen az szerepel, hogy én a Bayern - Wolfsburg 2,5overt tettem meg, ami feburár 7.én! lesz. Monaco meccsnek semmi nyoma. Keresőben szoktam keresni a meccseket, 100%, hogy a Monaco meccset tettem meg, soha nem is  kerestem rá idén se Bayernre, se Wolfsburgra. Főleg nem februári meccsre. Írtam nekik, mert ez óriási rejtély.
4, Kaszinó rulettnél, hasonló (vagy ugyanazt) a klienst használják mint az Unibet, nekem 15 percenként kifagy, Unibetnél soha.
5, Régi rendszerükben volt egy sportfogadás egyenleg, egy kaszinó, és egy "számla" egyenleg, amiről lehet intézni a kifizetéseket. Az új fejlesztésükben még mindig a régi leírás szerepel, azaz hogy át kell utalni a  belső "számlára", ha ki akarsz fizetni, csakhogy az már megszűnt és csak sport és kaszinó van. Érdekes módon, kaszinó számláról nem lehet kifizetni, csak ha átutalod az összeget a sport számlára. Nem engedett kifizetést, de nem írta miért.
6, Kifizetésnél hiányzott a lakcímkártyám másolata. Indítottam kifizetést, visszadobták többször is. Ehez nem párosult semmi üzenet, csak visszakerült az összeg a számlámra. Ismét nekem kellett írni az ügyfélszolgálatnak.

Egyébként tetszik a rendszer, jó úton haladnak, kívánom hogy a jövőben kevesebb problémám legyen  :)

Bezzeg azt nem is említitek, hogy a tegnapi 5 ingyenes pörgetést már nem 1 sorra, hanem "rendesen" 20 sorosra állították...   ;)

Szerintem azon a játékon nincs is erre lehetőség. Mármint nyerővonalat állítani mint pl Starburston

A tegnapi ingyenpöritöl tele van a faxom!Egyszerüen nem töltött be a játék.Se tabon se weben.Minden más ment!Pontosan 20 imail jött ment.Fénykép hogy nem megy!Ma rájöttek hogy nem nálam a hiba!Lehet játszani.Elnézést is csak azért kértek mert megkértem rá őket! :-)Menjenek a pécsába!

Szép hetet mindenkinek!

Nem mondom, hogy jól indult a napom a bejegyzéseket elolvasva, de még csak megpróbálni sem szeretném azokat céfolni, kétségbe vonni vagy elbagatellizálni.
A winmasters nem új oldal, de a rendszer amit december óta használunk vadonat új, ennek számos előnyével és elkerülhetetlen hibáival együtt.
A csapat minden tagja erején felül teljesítve igyekszik urrá lenni a hibákon, hogy a winmasters hazsnálata a kítűzött célokat érje el és ne bosszúság forrása legyen.
A fellépő problémák döntő része nem általános hiba, hanem egyedi eset eredménye, melyet a számos nyelvi verzió, a különböző böngészők és operációs rendszerek végtelen mixe eredményez, így átlalánosan érvényesíthető megodásunk sincs rá, ezért vagyunk kénytelen minden esetet külön kezelni, melyre a legkézenfekvőbb megoldás az Ügyfélszolgálat használata.
Nagy örömmel tölt el és ehelyen is méltatom az Ügyfélszolgálatosok munkáját, mert szinte kizárólag pozitívan nyilatkoztok Ti is és más fórumok is a munkájukról.
További türelmet kérnék tőletek, míg a programozók megoldják az egyéként csökkenő számú hibát és addig is arra bíztatok mindenkit, hogy keresse az Ügyfélszolgálatot, mert ott hozzáértő és megértő embereket találnak, akik mindent megtesznek a hibák egyedi orvoslásáért.

Azért én elgondolkoznék azon ember alkalmazásán a továbbiakban, aki ezt a kör-emailt engedte, hogy elküldje az iroda pénteken.Lehet nem sok köze van a sporthoz!!!
" Az érdeklődésre még tovább növekedett a 2. kiemelt, Djokovic kiesését követően. Vajon Marey (1. kiemelt) vagy Raonic (3.) tud élni a lehetőséggel? És akkor még ott van sikerre éhes Skót Bajnok aki igazolni akarja helyét a TOP játékosok között. A nőknél szinte bármi történhet, bár a cseh Pliskova és a dán Wozniacki némi előnnyel indul a trófeáért és akkor még nem szóltunk a lehengerlő Williamsről!"
:bash:

#264 január 23, 2017, 08:12:07, butyi
 ;D

igen, kb ennyit az irodáról..
jó kis marketing :D

Idézetet írta: prigioni1 Dátum január 23, 2017, 07:50:29
Azért én elgondolkoznék azon ember alkalmazásán a továbbiakban, aki ezt a kör-emailt engedte, hogy elküldje az iroda pénteken.Lehet nem sok köze van a sporthoz!!!
" Az érdeklődésre még tovább növekedett a 2. kiemelt, Djokovic kiesését követően. Vajon Marey (1. kiemelt) vagy Raonic (3.) tud élni a lehetőséggel? És akkor még ott van sikerre éhes Skót Bajnok aki igazolni akarja helyét a TOP játékosok között. A nőknél szinte bármi történhet, bár a cseh Pliskova és a dán Wozniacki némi előnnyel indul a trófeáért és akkor még nem szóltunk a lehengerlő Williamsről!"
:bash:

Alapvetően a magyar nyelvhez nincs sok köze, ez a nagyobb baj...

Hát igen ez a winmasters egy vicc iroda tele hibával.
ráadásul ha jól tudom roman kézben van.
Magyarok ugye nem romanoknak akarjatok elbukni a pénzeteket?  :bash: ;D

Idézetet írta: lacko23 Dátum január 24, 2017, 16:13:28
Magyarok ugye nem romanoknak akarjatok elbukni a pénzeteket?  :bash: ;D

Nem elbukni kell, hanem elnyerni tőlük!

Idézetet írta: lacko23 Dátum január 24, 2017, 16:13:28
Hát igen ez a winmasters egy vicc iroda tele hibával.
ráadásul ha jól tudom roman kézben van.
Magyarok ugye nem romanoknak akarjatok elbukni a pénzeteket?  :bash: ;D

A tulajdonosai közt vannak románok is, de emiatt nem fogadni náluk szerintem butaság. Egy irodát a szolgáltatásai alapján mérlegelünk általában, s nem a hovatartozása miatt.

Most nem szeretném ezt a témát hosszúra nyújtani, mert nem is illik ide, de akkor számos irodánál nem kellene játszani mert zsidó kézben van?  ::)

Jó a válasz! :-)Itt azért hagyjuk el a politikát és a rasszizmust!Játszani nem kötelező!