ATP - Wimbledon 2015

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


szia, szlovén(nem szlovák), de brit lett belőle

Igen, megnéztem, valóban Szlovén volt idáig. Legalább bolond nem vagyok akkor..(Még :D)


Szlovéniában született, de már régóta Londonban él, talán ott is tanult. Márciusban kapta meg az állampolgárságot, de az ITF visszadobta a jelentkezését, szóval nem lesz több DK meccse  :D Szlovéneknél ugye már nem szerepelhet, a briteknél meg nem kapta meg az engedélyt  ;D

#33 július 02, 2015, 10:05:16, butyi
kyrgios újabb parasztkodása...
https://vine.co/v/e1qb6x5BvpX

Idézetet írta: butyi Dátum július 02, 2015, 09:57:12
https://vine.co/v/e1qb6x5BvpX

Mekkora egy paraszt gyerek ez atyaég  :-X Teniszezni tud, nem kérdés, de hogy sokat kell fejlődnie hgy szimpatikus is legyen, az biztos.

Más: Ajdemo Nole  ;D
https://vimeo.com/132186137

Két nap Wimbledonban - avagy 11 ora sorba allas a tuzo napon

Eredetileg Alexnak celoztam az uzit, de vegul gondoltam megosztom a tapasztalataimat\elmenyeimet veletek is a nagykozonseg elott, remelem nem untatlak titeket  :D
Na szoval 4 eve voltam en mar Wimbledonba, akkor is oriasi volt (foleg hogy 125. alkalommal rendeztek meg), de most is hasonlo elmenyekkel tavoztam. Kezdjuk ott, hogy ha nincs elore megvett jegye az embernek akkor hat igen be kell allni a Queue (tovabbiakban: Kju)-ba. Felreertes ne essek ez nem egy szokvanyos sorba allas, ez tobb. Az angolok valami eszmeletlen hulyek, de hat hagyomany... A Kjunak egy oriasi terulet van elkulonitve a Wimbledon parkba es valjuk be kell is az a hely. 2011-ben a masodik heten voltam Wimblybe akkor nagy naivan delre odaertem a parkba (gondolva max 15-20 percet kell sorba allni es meg a Centerre is lehet venni jegyet (en marha :bash:)), de hat racsesztem mert 3 orat kellett varnom. Tanulva az akkoriakbol iden hamarabb kelltem, mar 4 orakor utrakelltem keresztanyammal (aki Romfordban el London mellett) es 8 ra oda is ertunk. Racsesztem megint mert hatalmas tomeg volt mar megint ott, kigyoztak az emberek. Na mondom fasza lesz. Megkaptuk a Kju Cardot es a szam mi volt? 8402, ez az  ;D Tomeny hat ora sorba allas utan 2-re bekerultunk (25 font a setalo jegy amivel a kulso palyakat lehet megnezni (kiveve: Center, 1,2,3-as palya), de hat elso nap lehetett valasztani a jo meccsekbol. Sajnos mire odaertem mar lattam az eredmenyjelzon, hogy Timi meccserol lemaradtam, de halistennek nyert Babos, mondjuk enyhen meglepodtem :D. Nem vartunk sokaig a bejarattol legkozelebbi 17-es palyara beulltunk a Schievone - Errani meccsre. Nem volt rossz meccs, egesz jo volt, Schie ahhiiii-jai eloben megdurvabban szolnak :laugh:. Utana kicsit korbeneztunk, nagy banatomra lemaradtam Verdasco ot szettes maratonijarol (pedig tudtam hogy oda kene beullni) es sajnos Kokkinakist es Tomicot se tudtam elkapni, annak ellenere hogy a mellettunk levo palyan voltak (sajnos a faltol nem lehetett belatni oda). Hatramentunk korbe nezni a kisebb palyakra (4-11), eleg szukosen vannak ott a palyak mindossze vagy 2-3 meter van kozottuk es par pad, ami nagyon szar hisz mindossze vagy 30 nezo tud ulni, na de mindegy is. A 12-esre vettem az iranyt Stosurt meg elakartam csipni, de mar csak a Game Set and Match-et hallottam, hat erre racsesztem.. Ezutan visszamentunk a 17-esre es ott is maradtunk vegig. Giraldo - Souza, eleg unalmas meccs volt, a portugal kb minden masodik labdat beleutotte a haloba, majdnem be is aludtam rajta. Ezutan viszont jott Baghdatis meccse, az oreg nagy kozonseg kedvenc, elvezte hogy biztatjuk ot es nagyon jo, szorakoztato teniszt tett le a palyara amin vegul Young latta karat. Kb fel9 lehetett mire elindultunk hazafele, ejfelre tertem nyugovora.
Johet a masodik nap, 4kor keles es most nem alltunk le reggelezni egybol a Parkba mentunk, 7-re mar ott is voltunk. Jelentem 6629.-es Kju Kardot kaptam,ezaz!! Igy most csak 5 orat kellett varnom :D Na de ez eppen eleg volt. Kurva meleg volt aznap, jol le is egtem, de hat a teniszre nem volt panasz. Annyi meccset akartam megnezni amennyit csak lehet, a 19-es es a 18-as kozott vacilaltam, Fognini vagy Lopez? Na jo a 18-ason jobb program lesz, azt valasztottam. Mire odaertunk mar Kerber nagyjabol le is tudta a meccset, 6-0 6-0, iszonatosan jol jatszott (mar amennyit lattam belole az utolso harom jatekban). Ezutan jott Seppi es egy brit srac, ahol gyozott a rutin. Lopez es Darcis meccse igazan szorakoztatora sikeredett, Lopez harom szettbe nyert, de a belga sokszor megvillant. Kuzit meg megakartam nezni, de csak harom jatekot lattam belole, mert rohantam a 10-esre (vagy a 7-esre mar nem emlekszem pontosan) a Coric - Stakho meccsen dontoszett! Hogy a horvat mekkora egy drama kiralyno amugy... Latvanyosan huzta a terdet  meg a combjat fogdosta minden labdamenet kozott, de amugy minden labdat elert... Nagy csataban behuzta vegul, de nekem nem szimpi a srac. Ezutan visszamentunk a 18-asra ugyanis Bacsinszky Timi meccset odaraktak vegul. Egy percig nem volt kerdeses a gyozelme, Goerges nem jatszott rosszul de jottek tole azok a hibak azert. Masodik nap letudva, egy elmeny volt megint. Wimbledonnak megvan a hangulata, mindenkit mojitoval vagy tejszines eperrel latni, de sokan vannak akiket egyaltalan nem erdekelt a tenisz, csak lemennek trecselni a nagy angol elittel, mert ez a hagyomany...
Na mindegy is, osszessegeben azert megerte 11 orat sorba allni es kb a vegen hulla faradtnak lenni, ismet felejthetetlen emlekekkel gyarapodtam! :)


1, köszi az élménybeszámolót, hatalmas élmény az biztos  :great:
2, minden nap sorba kellett állni?  :o
3, remélem leköpted Coricot, ritka szar az a gyerek

1,  ;)
2, aha minden egyes nap. Vannak olyanok is akik satoroznak, azoknak is kulon felre van teve a hely. Amelyik nap akarsz menni, elotte egy nappal odamesz es a satorozoknak is adnak Kju Kardot masnapra. Ha jol tudom az elso par satorozo a Centerre is kaphat jegyet.
3, Legszivesebben beszoltam volna a palyara de a korulottem levo tini lanyok tuti lehurugtak volna ;D

Érdekes eredmények vannak ma  :D Lopez le is teheti az ütőt, de Seppi is vicc hogy duplabrékelőnyről bukja a szettet. És megint ki a jó, na ki? (mert nem Seppi a balfék) Persze, Coric. Vicc, így kell sztárt csinálni...

Idézetet írta: winchester Dátum július 02, 2015, 17:44:45
2, aha minden egyes nap. Vannak olyanok is akik satoroznak, azoknak is kulon felre van teve a hely. Amelyik nap akarsz menni, elotte egy nappal odamesz es a satorozoknak is adnak Kju Kardot masnapra. Ha jol tudom az elso par satorozo a Centerre is kaphat jegyet.

Neten nem lehet sétálójegyet venni?

Socknak eltört az ujja, ezt érdemes figyelembe venni Butoracék ellen.

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum július 02, 2015, 18:28:29
Neten nem lehet sétálójegyet venni?
Tudtommal csak a nagyobb palyakra lehet venni jegyet, de azzal lehet nezni a kinti palyakat is

Megérdemelne még egy Wimbit Fedex, elképesztő :topbet_125:

! No longer available

Topor (digis kommentátor) meccs elején: Brown ökörködik csak
Megalázta Nadalt baszod :D

Érdekes lett így ez az ág, a nyolcaddöntőben lesz valaki a Troicki, Ward, Pospisil, Brown négyesből.  ;D

És mekkora sima volt 1,6 -ért hogy a nagy négyes első kiesője Nadal  :topbet_125: