Magyar Foci Fogadások 2015/16

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Magyar Kupa: Ki lesz a végső győztes?

Ferencváros
0 (0%)
Újpest
1 (100%)

Összes szavazó: 1

Szavazás lezárva: május 07, 2016, 07:38:34



Idézetet írta: firgabácsi Dátum április 29, 2016, 14:13:18
Elviszik az MTK - Vasast egy pályára ahol a kutya nem fogja/tudja megnézni, de még meg is tesznek érte mindent pluszban is, hogy tényleg a kutya se nézze meg, kártyaköteles lett a meccs és maximalizálták a Vasas drukkerek számát ugye.


Ezen a pályán előtte lesz egy NB II-es bajnoki meccs is déltől(!).

Nem tudom mennyi csapadék hullott arra felé, de egy kilencven perces csata akkor is megterheli, átrendezi a talajt ha jó az időjárás.
Arról már nem is beszélve, hogy a mieink (Kisvárda  :smitten:) csúszni-mászni fognak a győzelemért és "lűnek bütyökkel" is ha kell.

Idézetet írta: Várda64 Dátum április 30, 2016, 07:20:35
Ezen a pályán előtte lesz egy NB II-es bajnoki meccs is déltől(!).

Nem tudom mennyi csapadék hullott arra felé, de egy kilencven perces csata akkor is megterheli, átrendezi a talajt ha jó az időjárás.
Arról már nem is beszélve, hogy a mieink (Kisvárda  :smitten:) csúszni-mászni fognak a győzelemért és "lűnek bütyökkel" is ha kell.


Nevetséges tényleg ez az egész ami itt van.. és akkor az ember így szeresse ezt az eleve fos minőségű focit Magyarországon...

Idézetet írta: Nezocsa Dátum április 29, 2016, 18:57:31
Nyugi gól gazdag összecsapás lesz: 4,5 over. A népnek a cirkusz kell nem a bunda :-)

A cirkusz és a bunda nem zárja ki egymást, sőt ...  ;)





Idézetet írta: Várda64 Dátum április 30, 2016, 07:20:35
Ezen a pályán előtte lesz egy NB II-es bajnoki meccs is déltől(!).

Nem tudom mennyi csapadék hullott arra felé, de egy kilencven perces csata akkor is megterheli, átrendezi a talajt ha jó az időjárás.
Arról már nem is beszélve, hogy a mieink (Kisvárda  :smitten:) csúszni-mászni fognak a győzelemért és "lűnek bütyökkel" is ha kell.
Ennél kaotikusabb zárófordulót kitalálni sem lehetett volna az NB I.-ben
http://index.hu/sport/futball/2016/04/30/mtk_vasas_zarofordulo_puskas_akademia_nb1_mlsz/

Én egy ilyen 2/4-et küldtem ma játékba unibeten:

Bcsaba-Loki 4.5 over @ 5.80
Felcsút-Kispest Kispest nyer @ 5.00
DVTK-Paks 4.5 gól felett @ 4.60
UTE-Vidi Vidi góljai 2.5 felett @ 4.30

(500 Ft-os alaptét, összesen 3000 Ft)

+ single-ben:

Hali - Fradi hazai @ 2.80 (900 Ft)
Bcsaba-Loki HT/FT H/V 22.00 (100 Ft)



Offolok kicsit, meg amúgy is a diktatórikus hangulatba jól jön egy kis feszültségoldó muzsika. Az org aranytorkú énekesét hallhatjátok a Böde-dalban ide kattintva. :)

#173 április 30, 2016, 18:29:06, butyi
Idézetet írta: butyi Dátum április 29, 2016, 20:26:46
m4-en körkapcsolás lesz az utolsó forduló mérkőzéseiről(ha jól láttam a beharangozót)
hajrá puskás.
33. percben 2-0 már a puskás. ez az fiúk!
szerk.: félidőben 2-0.
végeredmény: 2-1.  :beerchug:

puskás így is kiesett, bundamentes a magyar labdarúgás!  :beerchug: :great:


Idézetet írta: butyi Dátum április 29, 2016, 21:19:41
le is csút, fel is csút!
:beerchug:

asszem Viki és Árpi addig osztott szorzott míg nem rájöttek, hogy nagyon kár lenne bent tartani a Felcsútot, mint kiejteni..

A versenykiírással tisztában van valaki??

Ezt csak azért kérdezem mert a másodosztályban új helyzet állt elő!!
Nem kis büszkeségemre KISVÁRDA áll jelenleg feljutó helyen, de azt bizton állíthatom, hogy az idén még(!) nem vállaljuk az elő osztályt, mivel licenszünk sincs rá és jelenleg a feltételek sem adottak.
A hátralévő mérkőzéseket tekintve, bár van még két nehéznek ígérkező idegenbeli meccsünk, de nem lehetetlen küldetés ennek a pozíciónak a megtartása, tehát simán végezhetünk a második helyen.

Na ilyenkor a kiesés-feljutás hogy van??

Én úgy tudom a harmadik kapja a jogot, majd a negyedik és így tovább ameddig szükséges. Viszont ez könnyen változhat most  a PAFC kiesésével :DD

Én is úgy tudom, ahogy ncis88, legalábbis megyei szinten így van, ebből gondolom, hogy magasabb osztályokban is.
Aztán megint más kérdés, mit akarnak Orbánék. Ahogy ez előtt rámutattak a Kecsó-Pécs-Szpari trióra, úgy ha kedvük tartja, akármilyen mondvacsinált indokkal kilökhetnek bárkit...


Idézetet írta: oakland23 Dátum április 30, 2016, 09:45:12
A cirkusz és a bunda nem zárja ki egymást, sőt ...  ;)

Ez se bunda se cirkusz nem volt....

Igazi magyar ......

Idézetet írta: TiB Dátum április 30, 2016, 12:37:53
Offolok kicsit, meg amúgy is a diktatórikus hangulatba jól jön egy kis feszültségoldó muzsika. Az org aranytorkú énekesét hallhatjátok a Böde-dalban ide kattintva. :)

Ez megint nagyon beteg lett, rohadt jó  ;D ;D

Amúgy mennyit fizet neked Böde hogy sztárt csinálsz belőle?  :D