Bajnokok Ligája Fogadások 2015/16

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Bajnokok Ligája 2015/16: Melyik csapat nyeri a döntőt?

Real Madrid
7 (58.3%)
Atletico Madrid
5 (41.7%)

Összes szavazó: 12

Szavazás lezárva: május 28, 2016, 06:26:20

Idézetet írta: Nyuszika10 Dátum május 04, 2016, 07:47:36
Tegnap este megint a futball vesztett.És ez így is marad addig amíg a szabályok nem változnak a támadójáték javára.Mindig lesz ilyen csakvédekezek_elöltalálokegygólt csapatok,olasz majd spanyol válogatott,Mourinho csapatai most az Atletico.Lehet eredményes de aki ezt a játékot élvezi az nézzen Mancity-Atletico döntőt!Nem vagyok Real-szurkoló de remélem a behúzzák a mai meccset és aztán a döntőben is nyernek.

Én izgalomra és támadó focira vágyom. Az a Tico Bl meccseken mindig meg van és volt. AM védekezik az ellenfél pedig elkezd támadni. Tiszta sor. A BM és a Barca tilitoli 5 percig, megiszom két sört és nem mentek előre focit nem szeretem.

Szép volt Tico!

Idézetet írta: Nezocsa Dátum május 04, 2016, 08:17:11
Én izgalomra és támadó focira vágyom. Az a Tico Bl meccseken mindig meg van és volt. AM védekezik az ellenfél pedig elkezd támadni. Tiszta sor. A BM és a Barca tilitoli 5 percig, megiszom két sört és nem mentek előre focit nem szeretem.

Szép volt Tico!

Csak én érzek itt ellentmondást?Támadó focira vágysz?A támadófocit (akár tilitolis előrejutás is)nem a Bayern játszotta tegnap este?Ha két védekezőfocit játszó csapat játszana egymás ellen akkor hány sört kellene meginnod egy valamirevaló akcióig?És mennyi izgalom lenne?
Azt gondolom hogy a jelenlegi szabályok mellett könnyebb védekezni mint támadni,rengeteg játékos beáll védekezni a saját térfelén,nem lehet kicselezni őket,lendületből is nehéz túljátszani őket,aztán nem torolják meg eléggé a szabálytalanságot ("taktikai fault"megakasztja az akciót,még lapot se nagyon kapnak érte csak szabadrúgás),lesszabály.És nem lehet fejetlenül előremenni mert nagyobb veszélyt jelent egy kontra.Hogyan lehet hatékonyan támadni egy a védekezést magas szinten űző csapat ellen?A Guardiola-féle Barcelona kitalálta ezt a labdatartó(tili-toli)játékot keresve a rést az ellenfél védekezésén és sikeres is volt egy ideig,de mára már eléggé kiismerték a védekező stratégák.
Lehet el kéne törölni a lesszabályt vagy súlyosabb büntetéseket adni egy az akciót megakasztó szabálytalanságért(olyasmire gondolok mint ami a kézilabdában van,ha védekező csapat egy vagy több tagja is rendszerint kinn ül a padon 3-5 percig,akkor lehet hogy nem éri meg szabálytalankodni).

Idézetet írta: Nyuszika10 Dátum május 04, 2016, 08:45:29
Csak én érzek itt ellentmondást?Támadó focira vágysz?A támadófocit (akár tilitolis előrejutás is)nem a Bayern játszotta tegnap este?Ha két védekezőfocit játszó csapat játszana egymás ellen akkor hány sört kellene meginnod egy valamirevaló akcióig?És mennyi izgalom lenne?
Azt gondolom hogy a jelenlegi szabályok mellett könnyebb védekezni mint támadni,rengeteg játékos beáll védekezni a saját térfelén,nem lehet kicselezni őket,lendületből is nehéz túljátszani őket,aztán nem torolják meg eléggé a szabálytalanságot ("taktikai fault"megakasztja az akciót,még lapot se nagyon kapnak érte csak szabadrúgás),lesszabály.És nem lehet fejetlenül előremenni mert nagyobb veszélyt jelent egy kontra.Hogyan lehet hatékonyan támadni egy a védekezést magas szinten űző csapat ellen?A Guardiola-féle Barcelona kitalálta ezt a labdatartó(tili-toli)játékot keresve a rést az ellenfél védekezésén és sikeres is volt egy ideig,de mára már eléggé kiismerték a védekező stratégák.
Lehet el kéne törölni a lesszabályt vagy súlyosabb büntetéseket adni egy az akciót megakasztó szabálytalanságért(olyasmire gondolok mint ami a kézilabdában van,ha védekező csapat egy vagy több tagja is rendszerint kinn ül a padon 3-5 percig,akkor lehet hogy nem éri meg szabálytalankodni).

Védekezni könnyebb lenne? Azért megnézném hány edző, hány csapat tudja végrehajtani a taktikát az ilyen nyomással szemben mint amit a Barca és a Bayern gyakorolt a Ticóra. Úgy mondják sokan mintha a világ legegyszerűbb dolga lenne  :) És akkor azt meg sem említem hogy ezt kilencven(hat) percen keresztül kéne megvalósítani, ami hihetetlen erőt emészt fel... Nem olyan látványos ez a játék, de legalább annyi szépség rejlik benne.
Haterek, barcások meg bayernesek bekaphatják  ;D

Amúgy ha olyan egyszerű ez a védekező játék, mint ahogyan sokan gondolják, akkor csak azt nem értem, hogyan jut el mindig a Barca és a Bayern a legjobb négy közé. Elvileg ha ilyen védekezéssel meg lehet őket állítani, akkor már a csoportkörben ki kéne esniük (ha ezt a védekezést a többi csapat begyakorolná). Az Atléticon kívül egyik csapat sem tudja megfogni a Barcát és a Bayern két meccsen. Egy találkozón bárkinek lehet szerencséje, de kettőn csak ilyen játékkal lehet megállítani őket, mint ahogyan azt az ATMA tette.

Idézetet írta: alexthebest Dátum május 04, 2016, 02:50:44
Simeone nagyon vágja a témát, jelenleg talán a legjobb motivátor, ezért abban biztos vagyok hogy bármelyik csapatból kihozná a legtöbbet.
Vele még a Felcsút is bennmaradt volna.  :great:

Azért az Atletinek idén van mákja, Barca ellen is volt elmaradt tizi, ami nekik kedvezett, most meg Cakir fújt vakon büntetőt a javukra. Korábban épp a Barcánál volt az, hogy könnyebb síppal ítélnek a javukra, idén mintha az Atletinél lenne így. Talán a sporik be vannak szarva, hogy Simeone egyszer tényleg megver valakit  ;D

Pep megy a City-hez, leadja a kívánságlistát, és elnézve azt a ligát, ahol egy Leicester bajnok tud lenni -nem lenézve a Leicestert-, hát nem nagyon kéne majd meglepődni, ha rögtön Pep első évében bajnok lenne a City-vel, mert hogy nem Dzsudzsákok vannak a kívánságlistán, az is biztos. A Bayernnél végzett munka meg olyan, amilyen. Ezzel a kerettel mindenki német bajnok lenne, ahol ha Ribery kiesik fél évre, észre sem vesszük, ha Robben hónapokra kidől, észre sem vesszük. Ahol egy vb-t eldöntő spíler időhúzó csere, vagy még az sem, azért ott nem nehéz bajnoki címeket nyerni. Pláne nem úgy, hogy a riválisoktól rendre elviszik a legjobbakat, most épp Hummels van soron.

Ma pedig hajrá Real Madrid, kell a derbi a döntőben. Én nagyon csalódott lennék, ha ez a fogalmatlan Man. City döntőig jutna, számomra az csoda, hogy itt vannak a négyben.

Idézetet írta: Nyuszika10 Dátum május 04, 2016, 08:45:29
Csak én érzek itt ellentmondást?Támadó focira vágysz?A támadófocit (akár tilitolis előrejutás is)nem a Bayern játszotta tegnap este?Ha két védekezőfocit játszó csapat játszana egymás ellen akkor hány sört kellene meginnod egy valamirevaló akcióig?És mennyi izgalom lenne?
Azt gondolom hogy a jelenlegi szabályok mellett könnyebb védekezni mint támadni,rengeteg játékos beáll védekezni a saját térfelén,nem lehet kicselezni őket,lendületből is nehéz túljátszani őket,aztán nem torolják meg eléggé a szabálytalanságot ("taktikai fault"megakasztja az akciót,még lapot se nagyon kapnak érte csak szabadrúgás),lesszabály.És nem lehet fejetlenül előremenni mert nagyobb veszélyt jelent egy kontra.Hogyan lehet hatékonyan támadni egy a védekezést magas szinten űző csapat ellen?A Guardiola-féle Barcelona kitalálta ezt a labdatartó(tili-toli)játékot keresve a rést az ellenfél védekezésén és sikeres is volt egy ideig,de mára már eléggé kiismerték a védekező stratégák.
Lehet el kéne törölni a lesszabályt vagy súlyosabb büntetéseket adni egy az akciót megakasztó szabálytalanságért(olyasmire gondolok mint ami a kézilabdában van,ha védekező csapat egy vagy több tagja is rendszerint kinn ül a padon 3-5 percig,akkor lehet hogy nem éri meg szabálytalankodni).

Aki focizott életében az szerintem tudja miről beszélek. A színészkedő játékosok a Ticonál borítékolható, ahogy a fogadóirodák is így adják az oddsot a hosszabításra, hogy 4 perc + 1,5ért. Abban egyetértünk, hogy ezt a szimulálos, lesérülők részt kellene megváltoztatni,megreformálni valahogy. De nekem az az érzésem, hogy ehhez nem akarnak hozzányúlni az illetékesek, hogy pl. a "sérült" labdarúgó 1 vagy 2 percig ott álljon vagy üljön a IV. partjelző mellett és várja míg letellik az ideje, hogy újra pályára léphessen.
Megjegyzés: a Barca, a BM a Real és az MC és a többiek is ugyanezt csinálják, csak nem 5percet hanem csak hármat.

Illetve a FOCI IGAZSÁGTALAN :great:

Emlékezz a Görögök EB gyözelmére..... és mégis nekik szurkoltam, mert épp görögországban nyaraltam :-))

A védekező foci szerelmesei akkor erre azt mondják, hogy csúnya, mert mennyivel szebb lett volna, ha szerelik Roberto Carlost, vagy a kapus kiszedi Zidane lövését, vagy eleve Zidane nem tud lőni, mert jobban is visszazárhatott volna a Leverkusen, és mondjuk a 3 védő helyett lehetett volna 7 ember is előtte. Aha, értem. ;D

! No longer available

Idézetet írta: TiB Dátum május 04, 2016, 12:12:15
A védekező foci szerelmesei akkor erre azt mondják, hogy csúnya, mert mennyivel szebb lett volna, ha szerelik Roberto Carlost, vagy a kapus kiszedi Zidane lövését, vagy eleve Zidane nem tud lőni, mert jobban is visszazárhatott volna a Leverkusen, és mondjuk a 3 védő helyett lehetett volna 7 ember is előtte. Aha, értem. ;D

! No longer available

És...

Niguez S. gólja AM-BM első meccsen. Gyönyörű volt.

Idézetet írta: Nezocsa Dátum május 04, 2016, 12:48:28
És...

Niguez S. gólja AM-BM első meccsen. Gyönyörű volt.

Gólpassza és Griezmann fejese a Barca ellen. Bár egy barcást erre ne emlékeztess  ;D

Idézetet írta: alexthebest Dátum május 04, 2016, 13:00:43
Gólpassza és Griezmann fejese a Barca ellen. Bár egy barcást erre ne emlékeztess  ;D

Alex neked amúgy Barcelona fóbiád van? Folyamatosan leírod őket ide a topikba, pedig már hetek óta kiestek. Valld be hogy titkon nekik szurkolsz ;D Miért ne tetszene az a remek beadás és fejes? Szép volt :)

Na de nem fűzöm tovább, a lényeg hogy ma essen ki a pusztulatokádékCity. :angel:

! No longer available

Alex látens Barcás.  ;D

Amúgy az a Zidane gól ott volt a szeren. Casillas mekkorákat védett azon a meccsen.

Már értem TiB  :) (reagálás a pm-re)

csak én is írtam egy olyan Atletí gólt ami szép volt. Na bumm, pont a ..... ellen  ;D De többet le nem írom a nevüket ;D

Ha ez a RM a II. félidőben nem rúg még hármat ennek  harmat gyenge Realnak akkor nem érdemli meg, hogy idén BL-t nyerjen.


A City játékosok úgy sétálgatnak, mintha edzésen lennének. Nulla akarás van bennük, konkrétan leszarják hogy ez egy BL-elődöntő.

Idézetet írta: Nezocsa Dátum május 04, 2016, 21:24:11
Ha ez a RM a II. félidőben nem rúg még hármat ennek  harmat gyenge Realnak akkor nem érdemli meg, hogy idén BL-t nyerjen.

"Ha a Real rúg hármat a Realnak", akkor valószínűsítem, hogy nem fog Bl-t nyerni, mert 1-3 -al kiesnének.  :D

De 3 öngólt ha tényleg rúgnak befosok  ;D ;D ;D