NBA Fogadások 2015/16

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Szurki Dátum február 08, 2016, 20:15:25
Szerintem ma este a Raptors és Nuggets jó lehet :)
Amikor Joe Johnson büntet a legvégén... érdemes megnézni.
https://www.youtube.com/watch?v=QyBkLdGvzG8

Prokhorov hogy örült.  ;D  Gondolta magába, hogy majd négy év szenvedés után végre betalált ez a semmirekellő.  :great:

Február 10., szerda:

02:00   Miami Heat - San Antonio Spurs   3.47    1.33
   
02:00   Milwaukee Bucks - Boston Celtics   2.54    1.55
   
02:00   New York Knicks - Washington Wizards   1.88   1.97
   
02:30   Dallas Mavericks - Utah Jazz      1.78   2.10
   
04:30   Golden State Warriors - Houston Rockets   1.05   12.08


Tippek, vélemények?

Én ma estére egy Wizards és Celtics győzelemnek szavaztam bizalmat. Remélem nem a Gumiszobában kötök ki reggelre  :D  :bash:  :redchug:

Golden - Houston 230 pont alatt lesz szerintem 1.90.

#125 február 10, 2016, 04:36:37, alexthebest
Idézetet írta: Szurki Dátum február 09, 2016, 22:13:10
Én ma estére egy Wizards és Celtics győzelemnek szavaztam bizalmat. Remélem nem a Gumiszobában kötök ki reggelre  :D  :bash:  :redchug:

Akkor köszönd meg Bradley-nek, aki kevesebb mint egy mp-vel a vége előtt faultolt   :bash: Meg hogy a harmadik negyedben egyiknek sem volt annyi esze hogy ha már eladják a labdát, basszanak oda, ne szerezzen a Bucks annyi könnyű kosarat. 

* a smiley-t lecseréltem, mert igazából nem is vicces... Nekem is szelón volt, igaz én már temettem mínusz húsznál.

Február 11., csütörtök:

01:00   Indiana Pacers - Charlotte Hornets   1.57    2.48
   
01:00   Orlando Magic - San Antonio Spurs   3.72   1.29
   
01:00   Philadelphia 76ers - Sacramento Kings   2.61   1.52
   
01:30   Boston Celtics - Los Angeles Clippers   1.79   2.03
   
01:30   Brooklyn Nets - Memphis Grizzlies      2.34   1.64
   
01:30   Detroit Pistons - Denver Nuggets   1.43   2.92
   
02:00   Chicago Bulls - Atlanta Hawks   2.24   1.68
   
02:00   Cleveland Cavaliers - Los Angeles Lakers   1.04   13.75
   
02:00   Minnesota Timberwolves - Toronto Raptors   3.09   1.39
   
02:00   New Orleans Pelicans - Utah Jazz   1.71   2.17
   
03:00   Phoenix Suns - Golden State Warriors   9.39   1.06


Tippek, vélemények?

Idézetet írta: alexthebest Dátum február 10, 2016, 04:28:40
Akkor köszönd meg Bradley-nek, aki kevesebb mint egy mp-vel a vége előtt faultolt   :bash: Meg hogy a harmadik negyedben egyiknek sem volt annyi esze hogy ha már eladják a labdát, basszanak oda, ne szerezzen a Bucks annyi könnyű kosarat. 

* a smiley-t lecseréltem, mert igazából nem is vicces... Nekem is szelón volt, igaz én már temettem mínusz húsznál.

Áhh, ne is mondd...
Felváltva néztem a Celtics és a Wizards meccsét, első negyedben mindketten szépen közé tették a 10-12 pontos előnyt, csak a Celtics szépen le is adta, sőt sikerült összekapni egy 19pontos hátrány a 4. negyedre. Itt már én is bőven temettem őket. A végjátékra persze már a Knicks is feljött a Wizards nyakára és pont egyszerre érkezett el kb. mindkét meccsen az utolsó pár másodperc ami azonos kezdés mellett is ritka. Mikor 1 másodperc volt hátra a Celtics meccsén és a Bucks jött akkor átváltottam és John Wall büntetőzését néztem mert nagyon kellett ott is, biztos voltam benne h hosszabbítás jön a Bucks-Celticsen erre kurvára meglepődtem mikor eltűnt a meccs a bet365-ről... baszki, visszakínlódják magukat -19ről és Bradley odanyúl mikor a Bucks játékos háttal áll a gyűrűtől kurva messze... egyszerűen érthetetlen h csinált ekkora butaságot. Ha nem nyúl oda akkor se tudom h lett volna belőle értelmes dobás egyáltalán. Ekkora faszságot ritkán látni.
Nem volt olyan nagy tét, de akkor is kurva bosszantó így kiszopni. A hosszabbítást szerintem nagyobb eséllyel hozta volna a Celtics. Egy biztos, a Bucks ellen egy darabig nem teszek mikor hazai pályán vannak, párszor már megszopattak, igaz most a Celtics verte meg magát.

A végén érthetetlen szituációban faultol (ő azt nyilatkozta hogy próbált aggresszíven védekezni, jó fújás volt) , de egyik gyíkarcnak sem jutott eszébe ez meg a kemény védekezés amikor percenként három kosarat kaptak lerohanásból  :bash:

Fogadási szempontból az a baj, hogy a Bucksnak olyan motivátora van Kidd személyében, aki képes mindig összekapni a társaságot a hazai meccsekre. Csalóka volt a mostani rosszabb forma, mert főleg idegenben játszottak. Ott a liga legrosszabb csapatai közé tartoznak, viszont otthon bárkit megvernek: Chicago, Atlanta, GSW, Cleveland stb.

Idézetet írta: Pozzato Dátum február 10, 2016, 13:41:40
Fogadási szempontból az a baj, hogy a Bucksnak olyan motivátora van Kidd személyében, aki képes mindig összekapni a társaságot a hazai meccsekre. Csalóka volt a mostani rosszabb forma, mert főleg idegenben játszottak. Ott a liga legrosszabb csapatai közé tartoznak, viszont otthon bárkit megvernek: Chicago, Atlanta, GSW, Cleveland stb.

Az igaz. Nálam az döntött a Boston javára hogy a Bucksnak kb nincs védelme, gondoltam szétdobják őket, főleg hogy mennyi labdaeladása szokott lenni Ante... Gianniséknak  ;D Erre most kb fordítva sült el. Meg hogy ilyen butaságok miatt menjen el  :bash:

A nap tutija viszont william hillen volt, nyer a GSW és Curry over, 2.05. A negyedikben asszem pontot nem szerzett Curry, de simán meglett  :ok:

Na akkor ezek után ma este a házat is a Bostonra? :D
Atlanta tetszik a mai felhozatalból még.
Na meg szerintem sanszos h a két kutyaütő csapatból este vagy a Philly vagy a Brooklyn nyerni fog.

Dobok egy tipposzlopot holnap hajnalra, hátha beesik belőle valami (1.50 alá nem megyek tippekben):
Indiana Pacers - Charlotte Hornets:  Indiana  1.68   
Orlando Magic - San Antonio Spurs: +10,5 pont Orlando   1,61
Philadelphia 76ers - Sacramento Kings: +5,5 pont  Philly   1,89   
Boston Celtics - Los Angeles Clippers: +2,5 pont Clippers  1.83   
Brooklyn Nets - Memphis Grizzlies   : +7,5 pont Brooklyn   1.67
Detroit Pistons - Denver Nuggets:+5,5 pont Denver  1.90   
Cleveland Cavaliers - Los Angeles Lakers: +18,5 pont Lakers  1.56   
Minnesota Timberwolves - Toronto Raptors: +7,5 pont  Minnesota   1.72   
New Orleans Pelicans - Utah Jazz: Pelicans   1.72
Phoenix Suns - Golden State Warriors:   +17,5 pont  Phoenix   1.77
Portland Trail Blazers - Houston Rockets:  Houston +6,5 pont   1.65

Február 12., péntek:

02:00   Milwaukee Bucks - Washington Wizards   1.87   1.99
   
02:00   Oklahoma City Thunder - New Orleans Pelicans   1.11   7.31


Tippek, vélemények?

Erősek a Minny fiataljai...
Towns skill challenge, LaVine pedig zsákoló verseny és újonc MVP díj. Bárcsak a bajnokságban is ilyen jók lennénk.
Ez a zsákoló pedig eléggé erősre sikeredett.
www.youtube.com/watch?v=FKFF78tHN_k