Fogadások Európai Bajnokságokra 2015/16

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Európai Jégkorong Bajnokságok 2015/16



Ebben a témában lehet beszélgetni Európa rangosabb jégkorong bajnokságairól, mint pl. német DEL, cseh bajnokság, svéd, finn, KHL stb.




Na, a Szpartak be is húzta első meccsét, bár csak hosszabbításban. Lehetett sejteni, gyenge a Minsk. A Jokerit jól megerősödött, az meg külön öröm, hogy a CSZKA behúzta a nyitómeccset!  :great: A Slovan lesz még érdekes, remélem lehet veretni egész évben.. már amíg benne lesznek a ligában.. :D

Hokiszakértők!

Mi a véleményetek a mai Salzburg-Sonderjyske BL meccsről? Egy hete találkoztak, akkor a dánok simán nyertek 4-1re. Most Salzburgban lesz a meccs, 6.50 a vendég, de azt olvastam, hogy a Salzburg mostanában nem a régi. Valaki meg tudna erősíteni ebben? Egyébként 0-3as hendivel is még 1.6!!! ért lehet fogadni, szerintem az azért elég nagy ajándék, de valaki erősítsen meg mielőtt megraknám, mert én annyira nem vagyok otthon ezekben az európai ligákban

Helyes, akkor pakolom énis. Csak gondoltam valaki napi szinten követi az eseményeket, és tud valami jót mondani ezzel kapcsolatban: ;D ;D ;D ;D

KHL meg NHL mehet, ZS ligák annyira nem, BL-t csak néha nézek...  ::)


Holnapra lehet betolok egy Metallurg meg Sibir kombót.

Folytatódik a BL selejtező nem várt eredményekkel.Esélyeseb csapatok x-elgetnek ill. kevés gólt ütnek.

Sheffield - JYP   ( under 5.5 )   #   2.30     2 - 4     :tickedoff:

A KHL liga is hozza a keresztbeverős mérkőzéseket.

Zagreb - Novosibirsk   ( under 5.5 )   #   1.60
    4 - 2      :tickedoff:

A Zágrábon én is kiégtem, meg hogy a Novokuznyeck ilyen gyenge, azon főleg.

KHL keleti párharc ___ 1x ____ Habarovsk - Vlagyivostok   #   1.60    2 - 4     :noway:

BL selejtető ___ 1x ___ Trinec - Kaipa   #   1.45
       6 - 0   :ok:

2 ___ Novokuznyec ( +1 ) - Szentpétervár   #   1.70    4 - 3      :noway:

Ha a Jokerit nem tud győzni holnap, az nagyon gáz lesz. Ezt a Novokuznetsket simán ütni kell. Ha kövi kettőt hozzák a finnek megy tovább a csoportelsőség.  :great: Csak jöjjön le. Go CSZKA!  ;D

Az utóbbi pár napban érdekes eredmények születtek a KHL-ben.. :D Remélem lassan helyreáll a rend, mert ez így nem lesz jó!

1 __ Karlovy Vary - Mlada Boleslav   #   2.25   2 - 5         :noway:

Győzni kell a hazaiaknak,mert nagyon le vannak maradva a tabellán.Gyengének tünik a védelmük,de a hazai pálya sokat fog segiteni.
   :bash: