Európai Ligák Fogadásai 2015/16

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Európai Ligák Fogadásai 2015/16



Ebben a topikban lehet beszélgetni az összes külföldi, női és férfi bajnokságról, valamint az EHF és a KEK küzdelmeiről is!


Hajrá!  :beerchug:



#1 augusztus 30, 2015, 22:16:47, Forfar-25
Megkezdődött a Dán Boxer Herreligaen bajnokság hosszu menetelése.Egy ütő mérkőzés a mai napra. :jump2_125:

1 ___ Nordsjaelland - Sonderjyske   #   2.70      22 - 25     :tickedoff:

#2 augusztus 30, 2015, 13:38:02, Forfar-25
Hajrá  :ok:

sok sikert :) dán bajnokság nehéz, össze vissza verik egymást :D elég kiegyenlített a mezőny szerintem, nőkre talán egyszerűbb fogadni

#4 szeptember 01, 2015, 15:48:44, Forfar-25
2 ___ GOG - Holstebro   #   2.60     30 - 20      :noway:

francia bajnokok kupája (Trophee des Champions) nem bajnokság!
Montpellier - St. Raphael H 1.28H mixen 1.25
PSG - Nantes H 1.25 mixen 1.22

szerintem sima lesz mind2, nálam 10kval ment mixen.
érdemes most rakni mert tuti bemegy 1.20alá hamar
:cya:

ó bassza meg, tudtam hogy nem kell fogadni azelőtt hogy ki nem rakták volna a kezdőket  :crazy:
Montpellier odsa fel is ment 1,5körülre
Matej Gaber, Diego Simonet, Vid Kavtičnik, Alexandre Saidani ők sérültek tuti nem lesznek valamit Felipe Borges és Michael Guigou nem 100%os de kezdőben vannak.
Hát ez így 50-50% bármi befigyelhet de én még mindig azt mondom Montpellier behúzza 1-2góllal :) Gyors indulásaik félelmetesek ^^
jó kis meccs lesz az biztos

Idézetet írta: csak1tomi Dátum szeptember 03, 2015, 11:42:11
ó bassza meg, tudtam hogy nem kell fogadni azelőtt hogy ki nem rakták volna a kezdőket  :crazy:
Montpellier odsa fel is ment 1,5körülre
Matej Gaber, Diego Simonet, Vid Kavtičnik, Alexandre Saidani ők sérültek tuti nem lesznek valamit Felipe Borges és Michael Guigou nem 100%os de kezdőben vannak.
Hát ez így 50-50% bármi befigyelhet de én még mindig azt mondom Montpellier behúzza 1-2góllal :) Gyors indulásaik félelmetesek ^^
jó kis meccs lesz az biztos

Lehet bármi, Montpellier edzője azt nyilatkozta sok játékossal van baj, sérülés, egyebek, nem kockáztat rögtön szezon elején, szóval esélyes hogy valami vegyes csapat vagy B csapat kezd.
St Raphael valamennyire erősödött Hmam ment oda pl. Ettől persze simán nyerhet még így is Montpellier. Odssok már egál most.

#8 szeptember 04, 2015, 22:26:59, csak1tomi
sima bukta lesz ez ;D >:(
első félidő 9dobott gól az mi :redchug: 18kapott  :bash:
éés a vége 25:30 érdekes második félidőt 16:12re hozták
hát igen az elsőn ment el nem is értem miért voltak befosva :D
majd ha felépülnek a sérültek jó lesz ez addig meg nobet montpelier  :cya:
bukó az bukó :angel:
PSG simán nyert 30:28ra utolsó 3percre +5el ment neki

#9 szeptember 05, 2015, 19:31:25, csak1tomi
mára
Montpellier - Nantes V 1.3
St.Raphael - PSG V 1.1

holnapra
Flensburg - Kiel  Döntetlen vagy Kiel  1.9
Magdeburg - R-N. Löwen Kronau Döntetlen vagy R-N. Löwen Kronau 1.3

Ods: 3.53 tét 1k :great:

az mi hogy most meg nyer a montpellier óó hagyjukmár  :bash:


Füchse Berlin - Club Africain
holnap ez mennyire lesz sima? nagytéttel mehet a rókák győzelme? 1.18
ahogy néztem tunéziai a csapat
annyit tudok a tunéziai kézilabdáról ha európai csapattal találkozik hozzák a 0.3-05gól/ percet az meg lófos nudli

#12 szeptember 07, 2015, 18:06:07, csak1tomi
hát nagyon gyenge ez a superglobe event :D
veszprém utolsó 8percben tudott csak ellépni, első félidőben eléggé szenvedtek, berlin az végig vezetett 2-3góllal, barca meccs meg wtf :D ekkora under szenvedést rég láttam
2.félidőben 12perc alatt dobtak HÁROM GÓLT :DD
ez persze csak az ellenfeleket dicséri mindig nehéz nem európai csapat ellen játszani

hát látszik a barcán ez nem az a tavalyi barca
idén akár nagy bajok is benézhetnek náluk, persze egy tétnélküli kupán ( csak pénznyeremény meg respecet) nem egy bl szint :D
idöntúli hetessel nyert a berlin 26:25 :)

Ha fingok egyet, annak nagyobb a sportértéke, mint ennek a IHF Superglobe-nak  ;D