Vízilabda

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: TiB Dátum július 22, 2014, 22:58:05
Nem várt érzelmeket váltott ki a képem, amit a vlv-sek felhívására küldtem ;D Enyhe sarkítás, meg némi demagógia is van a képen, de azért nem semmi, hogy egy árva kép, hogy be tudja indítani az embereket. Nem írtam, hogy kinek a zsebeiről van szó, azt tök simán megtették helyettem hozzászólásban a népek :) Vagyis pontosítok, a nők tették meg, akik elég brutál szinten imádják a vízilabdát. :smitten:

Nagyon jó lett!

Elődöntők


Július 23., szerda:

19:00   Italy - Croatia   [ti]2.55[/ti]   [ti]6.15[/ti]   [ti]1.84[/ti]   

20:30   Greece - Serbia   [fw]6.46[/fw]   [fw]9.27[/fw]   [fw]1.20[/fw]

Tippek, vélemények?




Július 24., csütörtök:

16:30   Spain W - Hungary W   3.08   6.49   1.63   

18:00   Netherlands W - Italy W   [fw]2.11[/fw]   [fw]6.21[/fw]   [fw]2.15[/fw]


Tippek, vélemények?

Idézetet írta: csacsa44 Dátum július 24, 2014, 15:43:31
16:30   Spain W - Hungary W   3.08   6.49   1.63   
Tippek, vélemények?

Szia!

Hát én a spanyolokat tettem +1.5 előnnyel 1.80-ért ajándék, hiszen nehéz és szoros meccset várok, és az sem érdekel, ha néhányan skizofrénnek néznek.

Remélem segítettem.

Üdv,

csacsa

Idézetet írta: csacsa44 Dátum július 24, 2014, 16:05:42
Szia!

Hát én a spanyolokat tettem +1.5 előnnyel 1.80-ért ajándék, hiszen nehéz és szoros meccset várok, és az sem érdekel, ha néhányan skizofrénnek néznek.

Remélem segítettem.

Üdv,

csacsa

Jó tipp volt, grat! De ilyen bunkóknak ne adj többet tippet, meg se tudják köszönni! 

#365 július 25, 2014, 02:07:32, iLogic
Idézetet írta: TiB Dátum július 24, 2014, 22:51:14
Te még új vagy ezért nem tudod, de csacsának volt az az ízé ügye még tavaly, aztán azóta olyan kis izék vagyunk vele.

Naja, így már minden világos. Ha ezzel kezditek, nem lettem volna én sem ilyen izé.

HAJRÁ MAGYAROK!!!!!!!!!!!!!

huhhh. megvan... igeeen!!!!

Magyarok ma simán nyernek

Ezeket az oddsokat láttam ma tippmixen

OSC - Honvéd    1.25   9.00   5.00

Ennyire erős lett az OSC vagy gyenge a Honvéd vagy mi történt ?

Idézetet írta: kunisse Dátum október 07, 2014, 14:33:33
Ezeket az oddsokat láttam ma tippmixen

OSC - Honvéd    1.25   9.00   5.00

Ennyire erős lett az OSC vagy gyenge a Honvéd vagy mi történt ?

Összekapták az Újbudát!

"Szegedről Decker Ádám, Hegedüs Gábor, Juhász Zsolt és Vincze Márk, míg a bajnok Egerből érkezik Bátori Bence, Bundschuh Erik, Gór-Nagy Miklós, Kevin Graham, Kovács Gábor és Salamon Ferenc.

Szintén az OSC-ben folytatja a Vasast elhagyó montenegrói klasszis, Drasko Brguljan, valamint a Szeged korábbi új-zélandi centere, Joseph Kayes, aki az ausztrál Fremantle Marinersből tér vissza Magyarországra.

A csapat megerősödése annak köszönhető, hogy az újbudai egylethez főszponzorként szállt be az eddig a szegedi csapatot támogató A-HÍD Zrt. A csapat a főtámogató segítségével a jövő szezonban a bajnokság 1-3. helyezését, valamint a nemzetközi sikereket tűzte ki célul."

Idézetet írta: lacuss Dátum október 07, 2014, 14:43:00
Összekapták az Újbudát!

"Szegedről Decker Ádám, Hegedüs Gábor, Juhász Zsolt és Vincze Márk, míg a bajnok Egerből érkezik Bátori Bence, Bundschuh Erik, Gór-Nagy Miklós, Kevin Graham, Kovács Gábor és Salamon Ferenc.

Szintén az OSC-ben folytatja a Vasast elhagyó montenegrói klasszis, Drasko Brguljan, valamint a Szeged korábbi új-zélandi centere, Joseph Kayes, aki az ausztrál Fremantle Marinersből tér vissza Magyarországra.

A csapat megerősödése annak köszönhető, hogy az újbudai egylethez főszponzorként szállt be az eddig a szegedi csapatot támogató A-HÍD Zrt. A csapat a főtámogató segítségével a jövő szezonban a bajnokság 1-3. helyezését, valamint a nemzetközi sikereket tűzte ki célul."

Így már érthető :D

jah de kérdés h hogy szoktak össze, első komolyabb meccsükön Eger leszopatta nagyon

A sikersztori kezdetére szerintem még várni kell... hubika88 jól írta, az Eger ellen közük nem volt a meccshez.

Szoros meccs volt, 1,25ért nem érte meg fogadni rá.

Jó lenne ha a Tpro-n a legtöbb OB1-es meccsre lehetne fogadni