1 iroda, 1 esemeny, mindharom lehetoseg

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok
En meg uj vagyok a sportfogadas teruleten.
Azt szeretnem kerdezni, hogy van olyan online iroda ahol egy esemenynek egyszerre mindharom kimenetelere lehet fogadni(1-X-2)? Termeszetesen kulon-kulon szelvenyen.
Elore is koszi a valaszokat

Idézetet írta: rongybika Dátum november 23, 2015, 12:37:07
Sziasztok
En meg uj vagyok a sportfogadas teruleten.
Azt szeretnem kerdezni, hogy van olyan online iroda ahol egy esemenynek egyszerre mindharom kimenetelere lehet fogadni(1-X-2)? Termeszetesen kulon-kulon szelvenyen.
Elore is koszi a valaszokat

Szerintem mindegyiknél lehet, de mi értelme? (Más a helyzet, ha bónuszt forgatsz, ott irodája válogatja, hogy mi fér bele, és mi nem. De ha nem bónuszról van szó, bárhol lehet egy meccsre mindhárom esélyt megjátszani, de továbbra sem értem, hogy mi értelme lenne.

Idézetet írta: Szabcsi151 Dátum november 23, 2015, 16:22:29
Gondolom mellé rak 1-2 alacsonyabb szorzót és kombóba.

Ha ugyanazt az eseményt teszi hozzá, annak sincsen értelme, mert csak csökkenti vele a nyereségét, azaz jobban megéri önmagában megtenni azt az alacsony szorzós tippet egyetlen szelvényen.


Idézetet írta: rongybika Dátum november 23, 2015, 12:37:07
Sziasztok
En meg uj vagyok a sportfogadas teruleten.
Azt szeretnem kerdezni, hogy van olyan online iroda ahol egy esemenynek egyszerre mindharom kimenetelere lehet fogadni(1-X-2)? Termeszetesen kulon-kulon szelvenyen.
Elore is koszi a valaszokat

Ha egyszerre fogadsz ugyanannál az irodánál minden kimenetelre, akkor garantáltan veszteséges leszel.

Az irodák abból élnek, hogy a szorzókba építik be a hasznukat, így - ahogy oka is írja - ha éppen nem bónuszt forgatsz, még örülnek is neked, mert az ilyen fogadásokon csak ők nyernek majd.

Más kérdés, hogy ha eltérő időpontokban teszed meg ezeket a fogadásokat, akkor akár nyerhetsz is rajta.
Mondjuk ha először 1 vagy 2 kimenetelt játszol csak meg, aztán a "maradékot" csak később, ha kedvezően mozdult el a szorzó.

Ha ragaszkodsz hozzá, hogy egy időben tegyél fogadást mindhárom kimenetelre, akkor célszerű ehhez különböző irodákat használnod és megkeresned, hol melyik kimenetelt adják a legmagasabb szorzóval.
Ha találsz megfelelő szorzókat, akkor ezekből is lehet garantált hasznod, de ez egy irodán belül, egy időben leadott fogadásokkal kizárt.

Sziasztok.
Koszonom mindenkinek a hozzaszolast.
Igazabol par strategiat olvasgattam es nagyon soknak az volt az alapja, hogy fogadjunk mindharom lehetosegre es akkor mi leszunk a tuti befuto. Es egy helyen megvolt emlitve, hogy egy irodanal egy adott esemenyre nem lehet mindharom kimenetelre fogadni.
Aztan atgondolva a strategiakat es kicsit szamolgatva rajottem, hogy egyik sem nyero. Na jo, esetleg abban az esetben ha vegtelen toked van de akkor mar mas korlatok merulnek fel.
Egyebkent kezdem azt hinni, hogy ezeket a strategiakat maguk az irodak reklamozzak es terjesztik ennyire, hogy elhitessek, hogy van esely valamifele ilyen egyszeru strategiaval nyerni es nem szukseges tudas.
Megvagyok gyozodve, hogy ha valaki megtalalna az ,,igazi" strategiat az nem osztana meg masokkal. Es ha lenne a ,,rendszernek" gyengepontja, akkor biztos minden matematikus ebbol elne es nem valami tanari kisfizetesbol tengetne az eletet.
Annyira rajottem, hogy sok minden a ,,3"-as szam korul forog, ez viszont erdekes.
Na de ha megis valaki ismerne az ,,igazi" strategiat azt megkernem, hogy mondja el nekem is :)))