Női Kézilabda VB 2015

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


november 25, 2015, 12:59:00, SPF Admin
Női Kézilabda VB 2015


Rendező: Dánia
Időpont: 2015. december 05. - 2015. december 20.
Címvédő: Brazília

Helyszínek:

1. Herning ( Jyske Bank Boxen, 14 000 )
2. Kolding ( Tre-For Arena, 3200 )
3. Frederikshavn ( Arena Nord, 2500 )
4. Næstved ( Næstved Arena, 3500 )

Lebonyolítás: Hivatalos program


Csoportok:


A. csoport

Dánia    
Montenegró    
Magyarország
Japán    
Tunézia    
Szerbia

B. csoport

Kuba    
Svédország    
Hollandia
Lengyelország    
Kína    
Angola

C. csoport

Brazília    
Franciaország    
Argentína
Dél-Korea
Kongói DK    
Németország

D. csoport

Norvégia
Spanyolország    
Románia    
Oroszország    
Puerto Rico    
Kazahsztán


A csoportok első négy helyezettje bejut a nyolcaddöntőbe.
A csoportok ötödik helyezettjei a 17–20. helyért játszhatnak.
A csoportok hatodik helyezettjei a 21–24. helyért játszhatnak.

#1 november 25, 2015, 13:50:02, SPF Admin
Végső győztes szorzók:


Norvégia
3.20
Dánia
3.80
Montenegró
8.00
Franciaország
11.00
Svédország
11.00
Brazília
12.00
Magyarország
15.00
Spanyolország
15.00
Oroszország
17.00
Dél-Korea
29.00
Románia
29.00
Hollandia
34.00
Németország
34.00
Szerbia
67.00
Lengyelország
81.00
Angola
501.00
Japán
501.00
Kína
1001.00
Tunézia
1001.00


Tippek, vélemények?

Hát én azt mondom h kemény lesz nekünk, dánok ütnek minket aztán a szerbek ha a Jobbik arcukat mutatják akkor nem lesz egyszerű sztem Monti is üt minket de Japán se a legszarabb. De gogo magyarok  :beerchug:

Na-na! Szerintem simán lehet ez a csoport sorrendje, ahogy az első hsz-ben épp le van írva.
Szerbeknél egy rakás kulcsjátékos lemondta a VB-t, pl. Lekic is, szóval nem véletlenül vannak ennyire hátra rangsorolva. Japán nem jó, de Dél-Korea sem az, mondjuk ez nem tartozik ide. Dánia otthon nyilván kemény dió lesz, Montenegró szintén. Más-más stílus, de igazából egyik sem fekszik nekünk. Papírforma szerint az a kettő zakó, többit hozni kell. Japán simán fogható, Szerbia tartalékos lesz nagyon, szintén ütni kell őket. Tunéziát igazából kedvelem valamiért, de egy félidős csapat. Vagy jó, legyen 45 perces. De Tunéziát is ütni kell, mondjuk a keretüket még nem néztem. Én mondjuk jobban félek Tunéziától, mint a szerbektől meg a japánoktól. Papírforma szerint én azt mondom, a csop. harmadik helye reális, de majd meglátjuk. Ha Kiss Éva megint nagy formában lesz, akkor lehet itt pozitív meglepetés is. Amire még kíváncsi vagyok, hogy a dánok előveszik-e ellenük a vészkapusos játékot, és hogy készülünk arra, ha igen...

ki lesz a győztes? Franciaország 2 szavazat LOOOOOOOOOOOOOL :D hogyne ez nem férfi vb xD
én spanyolokra raktam, most van a legnagyobb esélyük :)
mi meg minimum csoport 2. kell lennünk de első hely is meglehet ha dánokat megcsapjuk
szerbek nem ellenfél 4alap emberük nélkül :), motikat meg Görbiczel be kell darálni ennyi :laugh:

Én Görbét otthon hagynám, még elég hektikus a játéka. Szucsi nagy formában van, kell neki a bizalom, illetve most neki kellene a vezérnek lenni. Remélem végre összeszedi magát a válogatottban is.
Szerbia, Tunézia, Japán verése kötelező, szerintem a monti/dán kettősből az egyiket el lehet kapni, a magyarok az első meccsen szoktak inkább beragadni, így szerintem nem rossz a sorsolás. A svédeket mindenképp el kellene kerülni.

Szvsz a norgék meg az elején fognak "bukdácsolni", majd az egyeneskiesésre formába lendülnek és megnyerik a tornát. Én rájuk szavaztam, pedig a magyarok után elsősorban a dánoknak szurkolok.

jaa mindig pesszimistán indulok neki ilyen tornáknak magyar szemszögből, aztán várom h jöjjön a pozitív csalódás  ;D

egyébként a franciákon emg montenegrón kívül nekem mindegyik csapat szimpi egy kicsit, én magyarokon kívül svédeknek meg a hollandoknak szurkolok

már csak várom h nyissanak a piacok, most lövöldöznék nagyokat továbbjutókra, egymás ellenikre meg ilyenek :D

btw Ausztrália miért nem jutott ki most? :( Legjobb játékosok kurvaszép és cuki :P

Unibeten lehet fogadni az 1-3. helyezettre. Íme a nyereményszorzók:

Norvégia
1.45
Dánia
1.65
Montenegró
2.80
Franciaország
3.75
Svédország
3.50
Brazília
2.90
Magyarország
4.00
Spanyolország
3.60
Oroszország
4.75
Dél-Korea
5.00
Románia
8.00
Hollandia
9.00
Németország
8.50
Szerbia
13.00
Lengyelország
16.00
Angola
51.00
Japán
101.00
Kína
251.00
Tunézia
151.00


Tippek, vélemények?

Csoportgyőztesek - Bet365 ajánlat:

A. csoport:

Dánia - 2.05
Montenegró - 2.62
Magyarország - 5.50
Szerbia - 26.00
Japán - 251.00
Tunézia - 501.00

B. csoport:

Svédország - 1.57
Hollandia - 3.60
Lengyelország - 6.00
Angola - 251.00
Kuba - 501.00
Kína - 1001.00

C. csoport:

Franciaország - 2.37
Brazília - 2.62
Dél-Korea - 6.00
Németország - 6.50
Kongó - 1001.00
Argentína - 1001.00

D. csoport:

Norvégia - 1.40
Spanyolország - 5.50
Oroszország - 7.00
Románia - 13.00
Puerto Rico - 1001.00
Kazahsztán - 1001.00

Idézetet írta: csak1tomi Dátum november 24, 2015, 19:32:07
btw Ausztrália miért nem jutott ki most? :( Legjobb játékosok kurvaszép és cuki :P
Mert akkor a németek nem tudtak volna menni. Tőlük megvonták a jogot, a németek meg megkapták a szabadkártyát  :ok:

hogy b*szná meg az IHF akkor ajó k*va anyját :bash: :bash:

Szerintem nem jártunk rosszul a németekkel, azért ott is van egy-két jó csaj, és még meccset is tudnak csinálni. Más kérdés, hogy sportfogadás szempontjából Ausztráliának is lett volna 'haszna', de azért a torna szempontjából sokkal jobb, hogy itt vannak a németek.
Nekem mondjuk a bamba tekintetű Susann Müller is bejön, más kérdés, hogy saját kapura is játszik  ;D De frankón fel tud izgatni, amikor overt pakolok, aztán dob vagy 12-t  ;D

A csapattársaknak nem teszik annyira Müller:

Nem mondhatjuk, hogy zavartalan lenne a német női kézilabda-válogatott világbajnoki felkészülése. A társak lázadoznak Susann Müller ellen, Jakob Vestergaard szövetségi kapitány több rutinos játékosról is ,,megfeledkezett", miközben az egyik jobbszélső lemondta a nemzeti csapatban való szereplést.

Svenja Huber ráadásul a ,,tisztelet és az őszinteség hiányát" jelölte meg a lemondása okaként. Állítólag sok játékosnak nem tetszik, hogy Susann Müllernek mennyit megenged Vestergaard, miközben éppen a korábbi győri átlövő az, akitől nem kapják meg a társai a kellő tiszteletet. Az mdr.de olyan történetet is megosztott, miszerint Müller a sikertelen vb-selejtező után nem volt hajlandó a csapattal vacsorázni, helyette Grit Jurack csapatmenedzsernek kellett elkísérnie egy pizzázóba.
Vestergaard meglepetésre Kerstin Wohlboldot és Anja Althaust is kihagyta a 28-as keretből, míg Nadja Nadgornaja a szűkítésnek esett áldozatul. A kapitány erre úgy reagált, az általa legjobbnak vélt keretet állította össze.
A szabadkártyás németek a vb C-csoportjában a franciákkal, a brazilokkal, az argentinokkal, a dél-koreaiakkal és a kongóiakkal küzdenek meg a négy továbbjutó helyért.

Forrás: NSO

Idézetet írta: drogos Dátum november 25, 2015, 17:30:48
Mert akkor a németek nem tudtak volna menni. Tőlük megvonták a jogot, a németek meg megkapták a szabadkártyát  :ok:

Ez a férfiaknál volt a januári vb előtt!
A női vb-re már nem kapott "Óceánia" automatikus kijutó helyet, hanem inkább hagyták, hogy elvérezzen egy interkontinentális pótselejtezőben. (Kazahsztán, Kongó, Mexikó, Ausztrália volt a sorrend, még ebben a mezőnyben is átlagban -13-as gólkülönbségük volt...)
Ez azért korrektebb megoldás, mint mikor a férfiaknál utólag törölték az ausztrálokat a mezőnyből azzal az "indokkal", hogy a régiójukban túl kevés csapat van.

Persze az érdekes, hogy mindkét nemnél a németek kaptak szabadkártyát és az ausztráloknak innentől nem sok esélyük lesz a vb részvételre. (a férfiaknál még a németek miatt jogosan háborgó izlandiakat is benyomták az egyik visszalépő ázsiai válogatott helyére)