ITF/Challenger tornák 2016

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#30 május 30, 2016, 15:30:11, Latzka
Eastbourne nők
füves pálya

Sanders - Perrin
Sanders
1,40

Az ausztrálnak már van idén füves tapasztalata, 9 győzelem/3 vereséggel áll; ebből 3 győzelem ezen verseny selejtezőjéből származik.
A svájci Perrin a stat szerint 2012 óta nem 'füvezett' és a formája amúgy sem túl biztató; zsinórban 5 vereségnél jár.

6-4 3-6 7-6 :ok:

Idézetet írta: Latzka Dátum május 30, 2016, 13:18:57
Eastbourne nők
füves pálya

Sanders - Perrin
Sanders
1,40

Az ausztrálnak már van idén füves tapasztalata, 9 győzelem/3 vereséggel áll; ebből 3 győzelem ezen verseny selejtezőjéből származik.
A svájci Perrin a stat szerint 2012 óta nem 'füvezett' és a formája amúgy sem túl biztató; zsinórban 5 vereségnél jár.


Ami lement ezen a meccsen... Hozott szervát a döntő szettben 0-40-ről Sanders, nem brékelt 15-40-ről, később szervált a meccsért, semmire bukta, TB-ben 5-4-nél mindkét szerváját elkúrta, szerencsére a másik idióta ML és szerváról hülyült meg, 6-7 és ezután húzta be nagy nehezen Storm. Ráadásul jónak láttam ezt a tippet, de későn vettem észre, így hányás oddson raktam (1,22), ezért kellett ennyit izgulnom. Nem csoda, hogy hamarabb őszülök az ilyen szarok miatt, mint kellene. :D Végeredményben jó tipp volt, köszönet érte!  :great:

Prostejov

Tipsarevic - Molcan
Tipsarevic
1,30
bet365

Azért ajánlott void-os irodánál tenni, és első blikkre amúgy is a bet365-nél van a legmagasabb szorzó.

Tipsarevicet én is megraktam tegnap :) Egyértelmű volt a győzelem. Pironkova is kapta az ezrest 41-es oddsra.. :D



Már meccs előtt is az volt? Ha igen, akkor nagy kár, hogy lemaradtam, mert rendesen lehetett volna kaszálni a meccsel.  :bash:

Gabriela Cét lealázta egy 14 éves. (USA női ITF)

Ramirez-Hidalgo keménypályán döntős, ráadásul 38 évesen, WTF??? ???

Torpegaard a semmiből Challengert nyert.

Idézetet írta: Greipel Dátum szeptember 25, 2016, 21:45:57
Torpegaard a semmiből Challengert nyert.

Ez az új győztesek hete  :ok:
Én egyébként a párosuktól (Pollanennel) vártam jó szereplést, ami végül nagyjából össze is jött. Figyelni kell majd rájuk.

Idézetet írta: Greipel Dátum szeptember 25, 2016, 21:45:57
Torpegaard a semmiből Challengert nyert.
el is vitte a tutit,
http://www.tennisexplorer.com/player/torpegaard/
idén (21/5) és tavaly (16/7)is juniustól játszott
idén nyert egy Challengert , egy ITFet, meg egy ITF finálét játszott már
tavaly egy ITF finálé
nem lehet rossz játékos 22 évesen, neincs sponzora, hogy igy játszik? Butyi, egyébb szakemberek?

#42 szeptember 26, 2016, 08:45:20, Greipel
Lehet NCAA játékos, mint Nagy Peti volt, meg mint rengeteg amerikai.