Bingójáték a nagy bingó téma.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: mx21 Dátum február 06, 2016, 20:25:51
Készpénz van bent középen, második pörgetésemre betaláltam :)
Nekem forintos számlám van így kezdetben 6000 volt majd 7500 most 9000-nél áll. A középső keréken az ingyen pörgetés sem olyan rossz mert 1000 és 5000 forint között adni... a többi nyerőgép viszont vicc főleg az a macskás-tehenes, nem egyszer 60 forintot pörgetett.
Akkor szerencséd volt,nekem 17próbálkozásból még nem sikerült,talán majd jövő karácsonyra. ;D Mostanában sehol nem jön semmi,ma 1számra vártam unibeten persze nem jött hiába húztak még 4számot.Nekem 2000-3000euro nyeremény álomkategória,sőt még egy 500 euro is,10euro volt a legtöbb,amit eddig nyertem.Karácsonykor sokat játszottam,mert biztam abban a santás promójukban,hátha jön valami,de csak buktam,hiába vettem maxot pl.1euros szelvényekből.Valaki,meg nyert többször is,ahogy az ingyenesen már-már hagyomány,nemhiába szerencséről szól ez is.

Idézetet írta: fili76 Dátum február 06, 2016, 20:48:29
Akkor szerencséd volt,nekem 17próbálkozásból még nem sikerült,talán majd jövő karácsonyra. ;D Mostanában sehol nem jön semmi,ma 1számra vártam unibeten persze nem jött hiába húztak még 4számot.Nekem 2000-3000euro nyeremény álomkategória,sőt még egy 500 euro is,10euro volt a legtöbb,amit eddig nyertem.Karácsonykor sokat játszottam,mert biztam abban a santás promójukban,hátha jön valami,de csak buktam,hiába vettem maxot pl.1euros szelvényekből.Valaki,meg nyert többször is,ahogy az ingyenesen már-már hagyomány,nemhiába szerencséről szól ez is.
Unibet bingon nem panaszkodok a szerencsére. Ahogy írtam is kiutaltam a pénzem amit bent hagytam azt tegnap elbuktam sportfogadáson. Tehát ma nulla forintom volt. Délután beneveztem ingyenes bingora és nem nyertem ugyan, de valamiért mégis adott loyalty pontot amiből éppen elértem egy szerencsekerekezést... 2100 forintos voucher sikeredett. Ebből most mikor ezt írom 19000 forintom van + 3000-ért fogadtam + megvettem holnapra az újonc terembe minden húzásra az összes szelvényt (ez mondjuk nem olyan nagy tétel).

Idézetet írta: mx21 Dátum február 06, 2016, 21:42:52
Unibet bingon nem panaszkodok a szerencsére. Ahogy írtam is kiutaltam a pénzem amit bent hagytam azt tegnap elbuktam sportfogadáson. Tehát ma nulla forintom volt. Délután beneveztem ingyenes bingora és nem nyertem ugyan, de valamiért mégis adott loyalty pontot amiből éppen elértem egy szerencsekerekezést... 2100 forintos voucher sikeredett. Ebből most mikor ezt írom 19000 forintom van + 3000-ért fogadtam + megvettem holnapra az újonc terembe minden húzásra az összes szelvényt (ez mondjuk nem olyan nagy tétel).
Gratulálok,használd ki a grand slam termet is,amiben szintén vannak sorsolások-ingyenesek is,és 2x van nyitva a héten,ha jól emlékszem.Itt a feltétel 30eurot kell bingóra költeni,de Nálad ez bőven megvan.Mikor én játszottam nem volt sok játékos,igaz nem is nyertem. ;D

#183 február 07, 2016, 19:59:37, bryan_65
Látom beten is kavarás van bingonál. Ma este csak 1 óra free lesz? ehh
Viszont WH-n van speed bingo: http://bingo.williamhill.com/promotions/this-months-specials/free-speed-bingo

Idézetet írta: bryan_65 Dátum február 07, 2016, 19:24:30
Látom beten is kavarás van bingonál. Ma este csak 1 óra free lesz? ehh
Viszont WH-n van speed bingo: http://bingo.williamhill.com/promotions/this-months-specials/free-speed-bingo
Sajnos nincs maraton,de én úgy gondolom bet365 oldalon megyhagyták a délután 2-3ig,meg az este 8-10ig tartó időszakot,délután játszottam is egy keveset,meg most néztem 19:50kor nyitják ugyanúgy a szobát,remélem nem 9ig lesz akkor.Igaz ma sem nyertem bet365oldalán semmit,meg unibeten sem,de legalább már volt 3x esélyem a bingóra,wh-n meg legelső játékban nyertem 1,75 fontot,de nem sikerült megforgatnom.Tényleg érdemes mindjárt az első kettőben játszani,esetleg aki merészebb ott super ticketteket vásárolni,100-130emberke között esélyesebb,mint 500ember elől elhappolni valamit.Sok szerencsét mindenkinek estére. :beerchug:

#185 február 07, 2016, 19:58:35, bryan_65
Idézetet írta: fili76 Dátum február 07, 2016, 19:36:53
Sajnos nincs maraton,de én úgy gondolom bet365 oldalon megyhagyták a délután 2-3ig,meg az este 8-10ig tartó időszakot,délután játszottam is egy keveset,meg most néztem 19:50kor nyitják ugyanúgy a szobát,remélem nem 9ig lesz akkor.Igaz ma sem nyertem bet365oldalán semmit,meg unibeten sem,de legalább már volt 3x esélyem a bingóra,wh-n meg legelső játékban nyertem 1,75 fontot,de nem sikerült megforgatnom.Tényleg érdemes mindjárt az első kettőben játszani,esetleg aki merészebb ott super ticketteket vásárolni,100-130emberke között esélyesebb,mint 500ember elől elhappolni valamit.Sok szerencsét mindenkinek estére. :beerchug:
Szerintem ma egy óra lesz ingyen :-\, de ahogy néztem hét közben marad a rendes esti két órás időszak.
Igen láttam is a nyereményed gratulálok és egyben sajnálom, hogy nem sikerült megforgatni.
Viszont  én meg sose nyertem WH-n dél előtt bargain teremben (vagy max 50 penny-t egyszer.. nem tuti), de az elején tényleg látványosan kevesebb a játékos.

Ma én kaptam 5 free ticketet holiday shop terembe, hogy mire azt ne is kérdezd gőzöm sincs... :D Sok reményt nem fűzök hozzá.

#186 február 07, 2016, 19:59:22, bryan_65
Basszus ezt benéztem neked van igazad 2 óra bingó lesz ma is. Remélem most nem tévedek. :D
Sok sikert mindenkinek reméljük nyerünk! ;)

Idézetet írta: bryan_65 Dátum február 07, 2016, 19:43:04
Szerintem ma egy óra lesz ingyen :-\, de ahogy néztem hét közben marad a rendes esti két órás időszak.
Igen láttam is a nyereményed gratulálok és egyben sajnálom, hogy nem sikerült megforgatni.
Viszont  én meg sose nyertem WH-n dél előtt bargain teremben (vagy max 50 penny-t egyszer.. nem tuti), de az elején tényleg látványosan kevesebb a játékos.

Ma én kaptam 5 free ticketet holiday shop terembe, hogy mire azt ne is kérdezd gőzöm sincs... :D Sok reményt nem fűzök hozzá.
2óra lesz,most néztem a scheduleban,az utolsót 21:54re irja,ahogy szokta,úgyhogy lesz esélyem az 5fontra,ma megtörik a jég,érzem.Nekem mindig délelőtt van szerencsém,igaz,hogy ma a 9órairól lemaradtam ott csak 90emberke volt.Nem tudom mik lehetnek ezek a szelvények,de ma kellett beirni egy kódot és attól függően kapunk szelvényeket a holnapi sorsoláshoz wh-n.Én a flowerset irtam,aztán meglátjuk.Lehet játszottál abban a teremben és valami promóción belül kaptad. :ok:

Idézetet írta: fili76 Dátum február 07, 2016, 19:59:02
2óra lesz,most néztem a scheduleban,az utolsót 21:54re irja,ahogy szokta,úgyhogy lesz esélyem az 5fontra,ma megtörik a jég,érzem.Nekem mindig délelőtt van szerencsém,igaz,hogy ma a 9órairól lemaradtam ott csak 90emberke volt.Nem tudom mik lehetnek ezek a szelvények,de ma kellett beirni egy kódot és attól függően kapunk szelvényeket a holnapi sorsoláshoz wh-n.Én a flowerset irtam,aztán meglátjuk.Lehet játszottál abban a teremben és valami promóción belül kaptad. :ok:
Én is azt írtam be. Aha lehetséges csak nyerjek belőle jó lenne ;D
Tessék kaycelass már 4 fontnál tart, hogy a rákba nyer mindig? És WH-n is van egy ilyen nevű. Megint a szokásos dolgok. :bash:

Idézetet írta: bryan_65 Dátum február 07, 2016, 19:57:20
Basszus ezt benéztem neked van igazad 2 óra bingó lesz ma is. Remélem most nem tévedek. :D
Sok sikert mindenkinek reméljük nyerünk! ;)
Köszi,ha nem mi akkor a kedvenceid egyike kaycelass délután is nyert most meg duplázott,2sort is elvitt-4font,szeretnék én is ilyen szerencsés lenni,vagy beépitett emberke. :D

#190 február 07, 2016, 22:06:35, bryan_65
A para legmagasabb szintjei ;D ;D 75 helyett 74, 82 helyett 81... eppik :D

Holiday: 1 kör 130 játékos nagy nyeremények. Egyik 50 font felét linda to win vitte el a többi nyertes megse mukkant.. nagyon izgalmas gém volt.. >:( ;D

Idézetet írta: bryan_65 Dátum február 07, 2016, 21:17:13
A para legmagasabb szintjei ;D ;D 75 helyett 74, 82 helyett 81... eppik :D

Holiday: 1 kör 130 játékos nagy nyeremények. Egyik 50 font felét linda to win vitte el a többi nyertes megse mukkant.. nagyon izgalmas gém volt.. >:( ;D
Ismerős nálam már harmadik napja ezt játsza unibetnél,a héten már ideje lenne ott is nyernem.3szelvényünk lett wh-n,hát sok esély nincs,de az 1től azért jobbak vagyunk.Bet365 hozott ma 1fontot,amiből lett 0,67pennym,aztán este kiderül,hogy marad-e valami még,ha nem akkor csakis a hajnalit játszom a 36szelvényest,amit szoktam is irni,1fontból csak hatalmas mázlival lehet megforgatni,pláne,hogy nem tudok belőle max szelvényeket ezen a termen kivül sehol sem venni.Sok szerencsét. :ok:

És most mi van a WH-s ingyen ticketekkel?


#194 február 08, 2016, 20:47:17, bryan_65
OFF:
nézzük a mai bet365 nyertesek egy részét előre :D (szerk. na bakker pont a többi nyer akiket kihagytam :P)

kayceelass
hs1278
hollynkatie
1954LAINY
Lynda_to_win_ty
pmupeter63
myran48
skakart
xkatielassx
suppergirl02
jayok13
politelady
sn9982
pleaseonemoment
mufc33333

nah legyen ennyi elég meguntam ;D (ha van innét közte valaki akkor sorry :)) Sok szerencsét nekünk is!

Ez meg meglepett: