Tipbet

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#60 március 27, 2016, 17:50:09, Zoli777
Ez akkor sem fair,18.5 over/under fogadás lehetne vesztes illetve nyertes mivel azt egyértelmüen lehet tudni,hogy ha nem adta volna fel akkor is over lett volna. A végkimenetelre tett fogadás más.

Azért fair, mert Nadal sérülése nagyban hozzájárult ahhoz, hogy overes lett a meccs.

Ha az iroda szabályzatában ez szerepel akkor le kell nyelni. Tenisz fogadások esetén szinte mindenhol más szabályok vannak ,nem véletlen hogy van rá egy összegző oldal (http://tennisbios.com/view/tennis-bookmakers). Például ezt az overt, hogy csak a legnépszerűbb itthoni irodákat említsem, a bet365 vagy az unibet már rég kiértékelte volna.

Akik lemaradtak a múltkori akcióról, azoknak most van lehetőségük az 5 eurós freebet promóra.

Sziasztok!  Kért valaki ki pénzt átutalással?  Szerdán megkaptam mailbe tőlük hogy átutalás rendben azóta semmi...  Mennyi idő vajon?  Nem találtam rá semmit az oldalon. 

#65 április 28, 2016, 10:37:12, SPF Admin
tipbet.com

20 ingyen pörgetés

Account Summary / Offers menü alatt kell beírni a FREE20 promóciós kódot. A rollover 50x-es.

Sok sikert.

Most gondolkodom, fel adjam-e. 17 levelet küldtem nekik eddig. Válasz sehol nem hogy, activation code. Még megnyomom a hétvégét kicsit parasztabb hangnemben, hátha úgy értenek a szóból. Aztán bezárom a fiókot és újra rájuk szállok.  :P :P

Én ma kértem kifizetést. Olvastam volt akinek gondja akadt az irodával ilyen szempontból és felkészültem minden rosszra, ehhez képest az egyik leggyorsabb kifizetésem volt. Leírom hogy ment, hátha segítség valakinek.
Átlagos összeget kértem ki, se nem hatalmas, se nem nagyon kicsi, párszáz euro. Három dolgot kértek feltölteni:
1. ID, itt külön megjegyezték, hogy születési idő látható legyen rajta, ezért hogy ne kelljen a személyi elő-, és hátoldalát is feltölteni és az ebből adódó estleges kavart meg vitát elkerülendő az útlevelem másolatát töltöttem fel.
2. közüzemi számla, itt egy szimpla telószámlát töltöttem fel
3. visszaigazolás első befizetésről, szintén követelmény volt hogy név (is) látszódjon rajta. Itt Neteller first depositról ment egy screenshot.

Fél órán belül verified státuszt kapott mind a három, erről e-mailt is küldtek, 1 órán belül utaltak Netellerre. Meglepő gyorsaság, persze könnyen lehet komoly összegnél ez máshogy néz ki.

Az esportsfree kódra 5 eurót ad. A forgatási követelmény 35x.

Idézetet írta: RedMunchen Dátum május 12, 2016, 17:32:38
Az esportsfree kódra 5 eurót ad. A forgatási követelmény 35x.

Köszi. Viszont csak e-sportra használható fel. Azt eszik vagy isszák?

Idézetet írta: alexthebest Dátum május 12, 2016, 17:58:38
Köszi. Viszont csak e-sportra használható fel. Azt eszik vagy isszák?

Tudom, de az első dolgom volt kipróbálni sportfogadáson. Elég esélytelen a dolog, valószínűleg az első tipp bukó lesz, mindenesetre egy próbát megér.

hiába fogadok esportra nem megy lejjebb a rolloverem :D

Idézetet írta: fjazej Dátum május 14, 2016, 19:11:32
hiába fogadok esportra nem megy lejjebb a rolloverem :D

A szelvénynek minimum 2 eseményt kell tartalmaznia.

Idézetet írta: RedMunchen Dátum május 14, 2016, 19:12:09
A szelvénynek minimum 2 eseményt kell tartalmaznia.

Közben rájöttem,és mindkettőnek legalább 1.8-nak kell lenni..omg :D :D

Miért, kombinálsz két first blood fogadást, és már meg is van.  :D
Ettől tényleg rá fogunk szokni az esport fogadásra.