ATP - München

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Április 28., csütörtök:

11:00   Fognini F. - Kukushkin M.   1.28   3.77
   
11:00   Sijsling I. - Kovalik J.   1.91   1.92   

12:30   Goffin D. - Estrella V.   1.09   7.87
   
13:30   Rosol L. - Zverev A.   3.01   1.40
   
15:00   Mayer F. - Kohlschreiber P.   5.64   1.15
   
17:00   Struff J-L. - Del Potro J.   3.28   1.35


Tippek, vélemények?

Mai Mayer F. - Kohlschreiber P. vélemények? Kohli 2-0 win, szerintem jó lehet. Jól megy salakon mostanság, otthon csak nem vérzik el első körben.

Illene megoldania kettőben, de 1. kör neki, ami mindig kockázatos, és F. Mayer is hazai versenyző, és túl van 3 sikeres kvalis körön. Nyugodt szívvel csak a sima Kohli győzelmet tudom behúzni.

Ez a Sijsling-Kovalik meccs érdekes lesz,pár napja ugye nyert Sijsling,de hogy még 1x olyan szarul nem fog játszani Kovalik az tuti.Első szettben 'csak' 2 játszmalabdát b@szott el az orosz,míg a második szettben sikeresen leadta a brékelőnyt utána meg már csak lézengett,beleszart az egészbe.

Nem tudom mit kéne ide tenni talán over vagy 3 szett de Kovalikot is belehet próbálni.Meccs már megy szóval élőben lehet okoskodni.

#19 április 29, 2016, 06:49:10, GazembR
Holnapra, szerintem, számomra ajándék Kohli győzelme (1.68), Del Potro ellen,  két tehetséges támadó játékos, bár, ugye az egymás ellenit eléggé szépen vezeti Potro 6-0 ami tartalmazza az Indian Wels és Miami győzelmet 2011-böl ugye, amikor "visszatért" akkor is nyerhetett volna mind a két alkalommal Kohli, de, mégis elbénázta, úgy ahogy az idő telt, és ugye, a Német, a Német versenyeken mindig oda teszi magát, szerintem most hazai közönség előtt és salakon a lehető legjobb alkalom hogy szépitsem a 6-0-án egy nyereséggel, az idei két salakos meccsét Potro  a 112. Struff ellen is 3 szettben és a 106 Brown ellen is thai brékkel hozta 2-0-ra. Kohli mostanában pedig verte salakon, Lopez-t Kuznetsov-ot,Carreno-t,Coric-ot,Matthieu-t,Thiemet és Fognini-t is ezen játékosok közül is csak Lopez és Matthieu hozott egy szettet a többit 0-ra hozta. Szóval csak annyit akartam hogy száz szónak is egy a vége: Kohli hazai tornákon mindig oda teszi magát, s a lehető legjobb boritás amin találkozhatnak, számára, hogy szépitsem az egymás elleni mérlegükön igy én egy "könnyed" győzelmet várok a részéről, 2015-ben is finálés volt, csak Murray verte a döntőben, egy örült 3 szettes meccsen ( 7-64, 5-7, 7-64 ), most pedig, simán nyerheti a tornát.

Észhez kaptak és megkaptuk a reális szorzót rá, sajnos, 1.44, bár én még tegnap, tettem a magason, amúgy ami még jó lehet mellé, az Thiem itt a többit hagynám :)

Április 29., péntek:

11:00   Thiem D. - Dodig I.   1.16   5.43
   
13:00   Goffin D. - Zverev A.   1.55   2.47
   
14:30   Fognini F. - Kovalik J.   1.15   5.59
   
17:00   Del Potro J. - Kohlschreiber P.   2.61   1.50


Tippek, vélemények?

Idézetet írta: GazembR Dátum április 28, 2016, 20:44:04
Holnapra, szerintem, számomra ajándék Kohli győzelme (1.68), Del Potro ellen,  két tehetséges támadó játékos, bár, ugye az egymás ellenit eléggé szépen vezeti Potro 6-0 ami tartalmazza az Indian Wels és Miami győzelmet 2011-böl ugye, amikor "visszatért" akkor is nyerhetett volna mind a két alkalommal Kohli, de, mégis elbénázta, úgy ahogy az idő telt, és ugye, a Német, a Német versenyeken mindig oda teszi magát, szerintem most hazai közönség előtt és salakon a lehető legjobb alkalom hogy szépitsem a 6-0-án egy nyereséggel, az idei két salakos meccsét Potro  a 112. Struff ellen is 3 szettben és a 106 Brown ellen is thai brékkel hozta 2-0-ra. Kohli mostanában pedig verte salakon, Lopez-t Kuznetsov-ot,Carreno-t,Coric-ot,Matthieu-t,Thiemet és Fognini-t is ezen játékosok közül is csak Lopez és Matthieu hozott egy szettet a többit 0-ra hozta. Szóval csak annyit akartam hogy száz szónak is egy a vége: Kohli hazai tornákon mindig oda teszi magát, s a lehető legjobb boritás amin találkozhatnak, számára, hogy szépitsem az egymás elleni mérlegükön igy én egy "könnyed" győzelmet várok a részéről, 2015-ben is finálés volt, csak Murray verte a döntőben, egy örült 3 szettes meccsen ( 7-64, 5-7, 7-64 ), most pedig, simán nyerheti a tornát.

parádés tipp! Köszi :)  :great: :great:

Fognini ellen is jó lesz a Kohli win :beerchug: már csak valami finom odds kéne  ;D

Idézetet írta: zozo5 Dátum április 29, 2016, 20:49:30
Fognini ellen is jó lesz a Kohli win :beerchug: már csak valami finom odds kéne  ;D

Igen,jó lehet, viszont a h2h miatt, eléggé alacsony lesz a bukik által kinált odds, abban biztos vagyok, 1.40 körül várom, aztán onnan csak le.

#25 április 30, 2016, 15:44:33, GazembR
Holnap, Thiem vs Zverev a Coric és Kyrgios után most a másik két fiatal csap össze Münchenben, ahol egyébként egy hosszú "drámai" csatát várok, ahol Thiem nyer, nagyon jó barátok és mindkettőjüknek meg van a maga fegyvere amit tud használni salakon, viszont jelenleg Thiem játékát jobbnak, eredményesebbnek látom, szóval szerintem 3 "hosszú" szettben nyer Thiem, jó lehet hogy 3 szett lesz vagy szimplán hogy Thiem nyer ezt mindenki maga döntse melyiket látja / érzi jobbnak.

// Közben meg van az odds, Kohli-ra holnap 1.66 van Fognini ellen jelenleg, ami csökkeni fog. //


Lehet, elolvasták, a forumot, játék előtt :D Fognini meccsen, szerintem még over is jó lehet mára.

Kohli 1,44ért legalább ekkora tuti lesz honlapra mint mára volt? :)

#27 április 30, 2016, 06:01:23, GazembR
Most nézem, már csak 1.33, nyerni fog, de, ennyiért nem tenném, viszont Thiem meg fogja verni Zverev-et 1,44-ért, 3 szettes hosszabb meccset várok barátságukból adódóan, viszont Thiem jobb jelenleg, Nadal ellen is nagyon szépen helyt állt, Monte Carloában, előtte Argentinában 3 szettben verte is egyébként, plusz az évben pedig verte salakon Ferrer-t 0-ra, Almagro-t,Goffin-t, úgy hogy Thiem azért előrébb jár, igy meg is fogja nyerni.

Április 30., szombat:

13:30   Zverev A. - Thiem D.   2.80   1.45
   
15:00   Kohlschreiber P. - Fognini F.   1.33   3.38
   

Tippek, vélemények?

Idézetet írta: GazembR Dátum április 29, 2016, 21:44:54
Holnap, Thiem vs Zverev a Coric és Kyrgios után most a másik két fiatal csap össze Münchenben, ahol egyébként egy hosszú "drámai" csatát várok, ahol Thiem nyer, nagyon jó barátok és mindkettőjüknek meg van a maga fegyvere amit tud használni salakon, viszont jelenleg Thiem játékát jobbnak, eredményesebbnek látom, szóval szerintem 3 "hosszú" szettben nyer Thiem, jó lehet hogy 3 szett lesz vagy szimplán hogy Thiem nyer ezt mindenki maga döntse melyiket látja / érzi jobbnak.

// Közben meg van az odds, Kohli-ra holnap 1.66 van Fognini ellen jelenleg, ami csökkeni fog. //


Lehet, elolvasták, a forumot, játék előtt :D Fognini meccsen, szerintem még over is jó lehet mára, ha, kemény pályán lenne rögtön tenném Kohli-t de, azért Fognini, salakon tudjuk hogy milyen, viszont győzni akaro faktor Kohli-nál eléggé magas hazai tornákon, igy 21,5 over   1.75-ért lehet jobb, mint a sima Kohli nyereség 1.40 körül.