Jégkorong VB 2016

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Jégkorong VB 2016: Ki lesz a végső győztes?

Oroszország
5 (13.2%)
Kanada
17 (44.7%)
Finnország
9 (23.7%)
Svédország
2 (5.3%)
Csehország
0 (0%)
Magyarország
4 (10.5%)
más
1 (2.6%)

Összes szavazó: 37

Szavazás lezárva: május 15, 2016, 07:16:12

Május 19., csütörtök:

15:15   Csehország - USA       1.70   4.58   3.90

16:15   Finnország - Dánia       1.13   9.67   14.33

19:15   Kanada - Svédország       1.43   5.50   5.57

19:15   Oroszország - Németország       1.07   14.33   22.00


Tippek, vélemények?

Idézetet írta: firgabácsi Dátum május 17, 2016, 20:58:52
Én a finneknek drukkolok, remélem megnyerik  :) De ha nem akkor is igen jó kerettel érkeztek ide, akárhova elérhetnek.
Ha a két favorit továbbjut,akkor egymás ellen játszanak,vagyis finn-orosz elődöntő lesz.Nem néztem egyik meccset sem tegnap csak a statisztikákat,de nekem érdekes,hogy az oroszok ugyanannyit lőttek kapura-40,mint a kanadai és a finn csapat összesen 21-19.A svédek kapuralövése is 37.A másik ágon értelemszerűen a kanada-svéd győztese megy majd a cseh-usa párharc győztese ellen.


unibeten lehet fogadni kaput eltaláló és nem találó lövések számára.

nos ilyen 60 környéki számoka határok, szerintem ez faszság, mert nagyjából ilyen 25 lövés talál kaput meccsenként csapat szinten, ha ehhez hozzáadjuk a melé ment lövéseket, akkor simán 60 fölötti a lövések száma. De ahol én nézem a statokat itt a vb meccsein, nem is jelzik a mellé menő lövéseket.

a statban a TS (total shot) a meccsen megegyezik a (SOG) Shots on goal számával, ami faszság, mert nem megy minden lövés kapura.

Fura...

Én mindenesetre 59.5 overt húztam a cseh-usa meccsre, nem tudom, hogy fogják számolni, de tuti vesztes lesz a tipp, aztán majd jól megmagyarázzák...

Kár ezekért a csehekért,érik az orosz-finn,kanada-usa elődöntő,remélem usa addigra felpörög,mert ha nem,megint simán ki fog kapni.Oroszoknak meg köszönet,hogy az első harmadban nem voltak képesek még gólt sem lőni,igaz én vagyok a hibás,mert azt hittem már ott 3gólt fognak lőni,ezért tettem lesz 2gól az első harmadban.A másodikban persze mindjárt lőttek a 40-dik másodpercben.Lehet az eredeti tervnél kellett volna maradnom,a favoritok nyernek 3góllal-finnek,oroszok.A csehek kiesésével és a mai szerencsétlen tippelési napommal véget is ért ez a vb számomra.A többieknek jó szurkolást. :beerchug:

Elődöntők



Május 21., szombat:

15:15   Finnország - Oroszország       2.92   4.40   2.07

19:15   Kanada - USA       1.27   6.92   8.08


Tippek, vélemények?

Még a legelső előzeteshez:

Ugye az oroszország nyeri az A-csoportot tipp elment, a Kanada a legjobb háromba kerül érik, és volt egy 2.90-es, hogy oroszok lőnek legtöbbször kapura. 295 van oroszoknak jelenleg, 265 Kanadának. Svédeknek volt 292, de ők már ugye kiestek, jó lenne ha leesne ez a kis odds. :D

Rossz hírem van! Ma mindkét meccset gólgazdagnak érzem, szóval orosz-finn lesz vagy 1-1 a három harmad után, Kanada meg nyer 2-0-ra.  :redchug:

Jól játszik ez az Aho gyerek, az tény. De olyan tenyérbemászó képe van... :D Nagyon messzire el bírnám dobni. :D

Idézetet írta: buszberlet Dátum május 21, 2016, 16:45:06
Jól játszik ez az Aho gyerek, az tény. De olyan tenyérbemászó képe van... :D Nagyon messzire el bírnám dobni. :D
Majd Perry kivasalja a ráncait a döntőben. :D

Idézetet írta: fili76 Dátum május 21, 2016, 18:23:23
Majd Perry kivasalja a ráncait a döntőben. :D
Igy is lett,Kanada ismét hozta a szokásosat,nagyon jól játszottak,sajnos,ha akarnak nincs ellenfelük.Olvasgattam sokan nagy pénzért akartak a finnekre tenni,remélem nem tették és nem szponzorálták a fogadóirodákat.Érdekesség,hogy anno a finnek 53 évig még érmet sem szereztek.Várom már a világkupát. :beerchug:

Kanada gyakorlatilag 'B' csapattal megint megnyerte, de ez inkább a többi csapatot minősíti. Finnek közel voltak a bravúrhoz, de most nem jött össze. 6 harmad alatt 1 gólt kapni a juharosoktól + empty net, még így is nagyszerű teljesítmény. Oroszok meg még mindig képtelenek csapatként funkcionálni. Évek óta szenvednek pedig itt volt nem rég Sochi most Szt. Pétervár. Talán majd ha Kanadában lesz vmelyik világesemény.  ;D Azért megnéztem volna, ha egy ágon vannak ezzel a felállású Kanadával, ki megy a döntőbe...

Ez a Világ Kupa nagyon ígéretesnek tűnik. NHL nem fog közbeszólni. Végre! Már kihirdették az alapkereteket. https://en.wikipedia.org/wiki/2016_World_Cup_of_Hockey_rosters
Plussz a menetrend is megtalálható: https://en.wikipedia.org/wiki/2016_World_Cup_of_Hockey
Az összes csapat teli legendával, igen jó meccsek elé nézünk! 

Idézetet írta: Cpt. Szikla Dátum május 23, 2016, 16:16:52
Kanada gyakorlatilag 'B' csapattal megint megnyerte, de ez inkább a többi csapatot minősíti. Finnek közel voltak a bravúrhoz, de most nem jött össze. 6 harmad alatt 1 gólt kapni a juharosoktól + empty net, még így is nagyszerű teljesítmény. Oroszok meg még mindig képtelenek csapatként funkcionálni. Évek óta szenvednek pedig itt volt nem rég Sochi most Szt. Pétervár. Talán majd ha Kanadában lesz vmelyik világesemény.  ;D Azért megnéztem volna, ha egy ágon vannak ezzel a felállású Kanadával, ki megy a döntőbe...

Ez a Világ Kupa nagyon ígéretesnek tűnik. NHL nem fog közbeszólni. Végre! Már kihirdették az alapkereteket. https://en.wikipedia.org/wiki/2016_World_Cup_of_Hockey_rosters
Plussz a menetrend is megtalálható: https://en.wikipedia.org/wiki/2016_World_Cup_of_Hockey
Az összes csapat teli legendával, igen jó meccsek elé nézünk!
Én azt gondolom,mindig annyit adnak ki magukból amennyi kell,néha altatnak a csoportmeccsek alatt,aztán megmutatják ki az Úr a jégen.Hisz a csoportmeccsek soha nem fontosak,ott csak egy cél van tovább kell jutni,nekik mindegy hanyadik helyen.Én emlékszem Vancouverben is volt valamiféle világverseny,ott csak hetet nyomtak az oroszoknak,meg is nyerték azt is. ;D
Most nézem a világkupa is náluk lesz.Nem értem mit keres ott 2szedett-vedett csapat,az helyett hivhatták volna a szlovákokat meg mondjuk svájcot,erőranglista alapján.

Idézetet írta: Cpt. Szikla Dátum május 23, 2016, 16:16:52
Kanada gyakorlatilag 'B' csapattal megint megnyerte, de ez inkább a többi csapatot minősíti. Finnek közel voltak a bravúrhoz, de most nem jött össze. 6 harmad alatt 1 gólt kapni a juharosoktól + empty net, még így is nagyszerű teljesítmény. Oroszok meg még mindig képtelenek csapatként funkcionálni. Évek óta szenvednek pedig itt volt nem rég Sochi most Szt. Pétervár. Talán majd ha Kanadában lesz vmelyik világesemény.  ;D Azért megnéztem volna, ha egy ágon vannak ezzel a felállású Kanadával, ki megy a döntőbe...

Ez a Világ Kupa nagyon ígéretesnek tűnik. NHL nem fog közbeszólni. Végre! Már kihirdették az alapkereteket. https://en.wikipedia.org/wiki/2016_World_Cup_of_Hockey_rosters
Plussz a menetrend is megtalálható: https://en.wikipedia.org/wiki/2016_World_Cup_of_Hockey
Az összes csapat teli legendával, igen jó meccsek elé nézünk!

Tényleg jobbak a keretek, nem is kicsit, mint ami a VB-n volt. Csak hát idény eleji forma lesz, nem fognak a sztárok 100%-on pörögni. USA és Svédország kerete nagyon ígéretesnek tűnik számomra.