Jégkorong VB 2016

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Jégkorong VB 2016: Ki lesz a végső győztes?

Oroszország
5 (13.2%)
Kanada
17 (44.7%)
Finnország
9 (23.7%)
Svédország
2 (5.3%)
Csehország
0 (0%)
Magyarország
4 (10.5%)
más
1 (2.6%)

Összes szavazó: 37

Szavazás lezárva: május 15, 2016, 07:16:12

Idézetet írta: firgabácsi Dátum május 08, 2016, 13:51:04
Góllövőkre hol lehet tenni, melyik irodánál? Mert én nem nagyon látok ilyen lehetőséget sehol.
Megtenném pedig, hogy Patrik Laine az USA-nak is beköszön, főleg ha jó odds. Nagyon durva ez srác, a jövő egyik nagy hokisa lehet.
A finnek amúgy bárkit elkaphatnak most szerintem, akár Kanadát is, mert olyan a csapat összetétele.

Közben csak megtaláltam pár helyen. Sportingbeten bepróbáltam 2.60-ért a németek ellen kisebb téttel, a finn - német meccs lesz ma, ezt nem is figyeltem. Nem baj ha Grandlund, Barkov vagy éppen Jokinen is lő, csak lőjön Laine is  :D
Aztán majd az USA ellen meglátjuk.

Idézetet írta: firgabácsi Dátum május 08, 2016, 13:51:04
Góllövőkre hol lehet tenni, melyik irodánál? Mert én nem nagyon látok ilyen lehetőséget sehol.
Megtenném pedig, hogy Patrik Laine az USA-nak is beköszön, főleg ha jó odds. Nagyon durva ez srác, a jövő egyik nagy hokisa lehet.
A finnek amúgy bárkit elkaphatnak most szerintem, akár Kanadát is, mert olyan a csapat összetétele.
Több irodánál is van pl.unibetnél is én ott szoktam,vagy valamelyik szlováknál.A kanadai góllövők jöttek,ahogy az első harmadok is,csak az utolsóban buktam el,gondoltam lesz még 2gól,hát nem lett.Finneknek ma szerintem nyerniük kellene-rendes játékidőben-Barkov,Komarov,Pulkkinen megy erre a meccsre nálam.Cseheknél Plekanec jött,másik kettő nem,csalódás volt az a meccs nekem pláne 2:0 után.Jó lenne egy Finn-Kanada döntő,bár én egyik csapatnak sem drukkolok ebből a kettőből.Kanada eddig minden féle megerőltetés nélkül játszik.

Idézetet írta: firgabácsi Dátum május 08, 2016, 14:12:06
Közben csak megtaláltam pár helyen. Sportingbeten bepróbáltam 2.60-ért a németek ellen kisebb téttel, a finn - német meccs lesz ma, ezt nem is figyeltem. Nem baj ha Grandlund, Barkov vagy éppen Jokinen is lő, csak lőjön Laine is  :D
Aztán majd az USA ellen meglátjuk.

6:22 kellett neki a gólhoz az első harmadban. Durva ahogy kapásból lő, egyszer láttam egy videón hogy gyakorolja a lövést, felköt egy kólásdobozt a pipába és 10-ből 10x kilövi kb.

Idézetet írta: firgabácsi Dátum május 08, 2016, 15:42:25
6:22 kellett neki a gólhoz az első harmadban. Durva ahogy kapásból lő, egyszer láttam egy videón hogy gyakorolja a lövést, felköt egy kólásdobozt a pipába és 10-ből 10x kilövi kb.
Gratulálok hozzá,én le is maradtam róla,ahogy Komarovról is,igy már csak Barkovot és Pulkkinent tudtam megtenni,remélem egyik legalább betalál.Ezért nem jó,ha több dolgot is csinálok egyszerre-bingó,betup,fogadások stb... :beerchug:

Nem vagyok érzelgős, sosem voltam. Népnemzetiqrvanagymagyar sem vagyok. Nem hiszem, hogy a sport oldja meg a problémákat. De ilyen emberekből kellene még nagyon-nagyon sok.

http://24.hu/sport/2016/05/08/video-igy-enekeltek-a-himnuszt-a-magyar-hokidrukkerek/



#21 május 08, 2016, 22:48:28, firgabácsi
Idézetet írta: fili76 Dátum május 08, 2016, 15:57:25
Gratulálok hozzá,én le is maradtam róla,ahogy Komarovról is,igy már csak Barkovot és Pulkkinent tudtam megtenni,remélem egyik legalább betalál.Ezért nem jó,ha több dolgot is csinálok egyszerre-bingó,betup,fogadások stb... :beerchug:

Komarovról kár, hogy lemaradtál. Laine az USA ellen csak 2.20, lehet simán hogy betalál ott is, de inkább hagyom. Ellenünk viszont mindenképpen meg akarom tenni majd ( bár valószínűleg akkor már sz@r odds lesz )  :D A finnek az emberelőnyök jó részét rá játsszák ki és borzasztó jól lövi el kapásból a "hosszú oldalról" ezeket a lekészített korongokat, ellenünk is lesz alighanem jó pár finn előny, lesz lehetősége.
Az USA ellen akiben van érték, ha már akar valakire tenni az ember, az inkább Komarov + Granlund, ők 4x odds körül vannak, ha csak az egyik betalál nyerő az ember, de meggondolandó, az USA azért nehezebb dió mint a németek.
Én még akit meg akarok majd próbálni az Bartalis a franciák ellen  8) Benne látom leginkább a gólt, valószínűleg jó odds is lesz.

Május 09., hétfő:

15:15   Belarus - Canada   19.16   13.68   1.07
   
15:15   Latvia - Russia   10.49   8.94   1.17
   
19:15   Finland - USA   1.56   5.31   4.37
   
19:15   Sweden - Czech Republic   2.39   4.12   2.53
   
Május 10., kedd:
                  
15:15   Slovakia - Germany   1.68   4.61   4.06
   
15:15   Switzerland - Denmark   1.78   4.44   3.70
   
19:15   Hungary - France   5.38   5.65   1.44
   
19:15   Kazakhstan - Norway   2.83   4.38   2.10


Tippek, vélemények?

Idézetet írta: firgabácsi Dátum május 08, 2016, 22:35:45
Komarovról kár, hogy lemaradtál. Laine az USA ellen csak 2.20, lehet simán hogy betalál ott is, de inkább hagyom. Ellenünk viszont mindenképpen meg akarom tenni majd ( bár valószínűleg akkor már sz@r odds lesz )  :D A finnek az emberelőnyök jó részét rá játsszák ki és borzasztó jól lövi el kapásból a "hosszú oldalról" ezeket a lekészített korongokat, ellenünk is lesz alighanem jó pár finn előny, lesz lehetősége.
Az USA ellen akiben van érték, ha már akar valakire tenni az ember, az inkább Komarov + Granlund, ők 4x odds körül vannak, ha csak az egyik betalál nyerő az ember, de meggondolandó, az USA azért nehezebb dió mint a németek.
Én még akit meg akarok majd próbálni az Bartalis a franciák ellen  8) Benne látom leginkább a gólt, valószínűleg jó odds is lesz.
Én mindig úgy fogadok góllövőkre,ahol sok gólra számitok,pl.Kanada meccsen ma mindenki jött.Ilyen lesz majd a németek ellen,franciák ellen stb....ha akarnak mindenkit leiskoláznak majd.Este remélem jó lesz a cseh-svéd meccs,a svédek szerintem esélyesebbek,de remélem a csehek nyerni fognak.Holnap meg szlovák sikert várok a németek ellen,és remélem Mészáros betalál.

Idézetet írta: fili76 Dátum május 09, 2016, 18:54:40
Én mindig úgy fogadok góllövőkre,ahol sok gólra számitok,pl.Kanada meccsen ma mindenki jött.Ilyen lesz majd a németek ellen,franciák ellen stb....ha akarnak mindenkit leiskoláznak majd.Este remélem jó lesz a cseh-svéd meccs,a svédek szerintem esélyesebbek,de remélem a csehek nyerni fognak.Holnap meg szlovák sikert várok a németek ellen,és remélem Mészáros betalál.

Nem rossz taktika.
A finn - magyar meccsre is kint vannak a player specialok. Én 5-6 finn gólt várok, többet nem nagyon, legalábbis remélem nem tömnek ki minket nagyon.
Amit tettem:
@2.33 Komarov unibet
@2.23 Koivu unibet
Laine annyira rossz odds, 1.63, hogy inkább hagyom.

A holnapi magyar - franciára is van kint pár dolog. Csak nem bírtam ki és megtettem ezt:
Bartalis pontot szerez @2.25 unibet
Igaz benne van akár az is, hogy nem is lövünk gólt, bár szerintem azért igen és ha igen akkor Bartalis jó eséllyel benne lehet mint gólszerző vagy gólpasszt adó az akcióban. Benne látom eddig a legtöbb fantáziát, ő az aki korcsolyázásban, gondolkodásbeli sebességben leginkább felveszi a versenyt az ellenfelekkel, meglátszik rajta hogy a svéd ligában játszott.
Még Gallót vagy Sofront tippelném esetleg amennyiben lövünk gólt.

A szlovák - németre ezeket tettem meg gólszerzőknek:
Sekera @9.00 unibet
Jurco @4.00 unibet

Sekera akkora odds, hogy ha lő gólt ha nem lő én megpróbálom, ennyiért van benne érték, első két meccsen gólt lőtt, ahhoz képest ez magas odds. Rá egyébként leginkább egy olyat tennék, hogy pontot szerez mert szerintem ha lőni nem is lő valamelyik gólban azért benne lesz, de ilyen opciót egyelőre nem látok.
Jurco meg úgy néz ki igen jó formában van. Egyébként nem várok sok gólt ezen a német - szlovák meccsen, háromnál többet nem biztos hogy lőnek a szlovákok szóval nem könnyű kitotózni ki lesz a gólszerző.

Sekera inkább előnynél lehet, és akkor nem ér bele senki. A magyar meccsre én inkább undereznék.

Idézetet írta: buszberlet Dátum május 09, 2016, 23:13:51
Sekera inkább előnynél lehet, és akkor nem ér bele senki. A magyar meccsre én inkább undereznék.

Én is azt tudom elképzelni, hogy előnyél bebikáz egyet távolról :D Majd meglátjuk, nyilván hatalmas esély azért nincs rá, ezt jól mutatja az odds is.

Idézetet írta: firgabácsi Dátum május 09, 2016, 23:01:37
Nem rossz taktika.
A finn - magyar meccsre is kint vannak a player specialok. Én 5-6 finn gólt várok, többet nem nagyon, legalábbis remélem nem tömnek ki minket nagyon.
Amit tettem:
@2.33 Komarov unibet
@2.23 Koivu unibet
Laine annyira rossz odds, 1.63, hogy inkább hagyom.

A holnapi magyar - franciára is van kint pár dolog. Csak nem bírtam ki és megtettem ezt:
Bartalis pontot szerez @2.25 unibet
Igaz benne van akár az is, hogy nem is lövünk gólt, bár szerintem azért igen és ha igen akkor Bartalis jó eséllyel benne lehet mint gólszerző vagy gólpasszt adó az akcióban. Benne látom eddig a legtöbb fantáziát, ő az aki korcsolyázásban, gondolkodásbeli sebességben leginkább felveszi a versenyt az ellenfelekkel, meglátszik rajta hogy a svéd ligában játszott.
Még Gallót vagy Sofront tippelném esetleg amennyiben lövünk gólt.

A szlovák - németre ezeket tettem meg gólszerzőknek:
Sekera @9.00 unibet
Jurco @4.00 unibet

Sekera akkora odds, hogy ha lő gólt ha nem lő én megpróbálom, ennyiért van benne érték, első két meccsen gólt lőtt, ahhoz képest ez magas odds. Rá egyébként leginkább egy olyat tennék, hogy pontot szerez mert szerintem ha lőni nem is lő valamelyik gólban azért benne lesz, de ilyen opciót egyelőre nem látok.
Jurco meg úgy néz ki igen jó formában van. Egyébként nem várok sok gólt ezen a német - szlovák meccsen, háromnál többet nem biztos hogy lőnek a szlovákok szóval nem könnyű kitotózni ki lesz a gólszerző.
A csehek tegnap hatalmas lépést tettek a csoportgyőzelem felé,tulajdonképpen csak maguk ronthatják el,hiszen a 2nagy csapatot megverték,még egy kis csapat elleni döntetlen is belefér nekik,és ugye lesz még egy orosz-svéd mérkőzés is.Én is kb.Finn-Magyar 6-2 szerintem.Tegnap egy srácnak csak Barkov kellett 1000euroért tette másik két meccse bejött,hát nem sikerült,pedig nyert volna 12ezret.Barkov nálam is talány eddig miért nem megy neki,Magyarok ellen szerintem betalál.Azt hiszem 2asszisztja van.Mai Francia-Magyaron nekem Bellemare és Da Costa a szimpatikus,Bartalis sem rossz tipp.Igaz ez a francia csapat hokiban sehol nincsen,jó lenne ezt kihasználni.Kiváncsi leszek a harmatgyengék meccsén lesz-e döntetlen Svá-jc-Dán,Kazah-Norvég.Szlovák meccshez még Réway eszembe jutott.Németek ellen azért elég nyögvenyelős sikerek születtek,akik még a klasszis csapatot is megszorongatták,néha meglepték.Érdekes meccs lesz,remélem sikerül megint nyerni.Sekera 9-oddsát nem értem,nálunk-Szlovákiában-4,5 a szorzója,Mészárosé-5,Réway-4,Mikusé nálunk-9.Sekerának volt egy akciógólja is,én pont azzal nyertem.Nem lesz egyszerű meccs,nagyon nem a mumusok ellen,de jó lenne a szlovák siker. :beerchug:

Da Costa hiányzik elvileg sérülés miatt.

Szerintem ma a svájciak lenyomják a dánokat, elég jó az odds erre.