Jégkorong VB 2016

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Jégkorong VB 2016: Ki lesz a végső győztes?

Oroszország
5 (13.2%)
Kanada
17 (44.7%)
Finnország
9 (23.7%)
Svédország
2 (5.3%)
Csehország
0 (0%)
Magyarország
4 (10.5%)
más
1 (2.6%)

Összes szavazó: 37

Szavazás lezárva: május 15, 2016, 07:16:12

Mi meg lenyomjuk a franciákat, semmivel sem jobbak ők, mint mi.  ;)

Remélem a szlovákok is bevisznek egy nagy győzelmet a németeknek. Nekünk az lenne a jó.

Idézetet írta: buszberlet Dátum május 10, 2016, 13:55:31
Remélem a szlovákok is bevisznek egy nagy győzelmet a németeknek. Nekünk az lenne a jó.
Reméljük igy lesz,de nem számitok könnyű sikerre.Nálunk még fogadható volt Da Costa 5,5 szorzóval,majd meglátjuk játszik-e.Danot Dravecky fogja helyettesiteni az első szlovák sorban.Németek és a Franciák is nyugodtan játszhatnak,hiszen nem eshetnek ki az A csoportból.

Idézetet írta: buszberlet Dátum május 10, 2016, 13:55:31
Remélem a szlovákok is bevisznek egy nagy győzelmet a németeknek. Nekünk az lenne a jó.

A szlovákok nem sok segítséget adnak, 2 harmad után sima 1-3 a németeknek. Nem erőltetik meg magukat a szlovákok, németek nagyon jól tolják, sajnos. >:(

Ez egy régebbi cikk, de előkerestem, hátha valaki még nem látta/elfelejtette.

A mumusok kiütötték a szlovákokat.Nagyon nem megy ezek ellen a németek ellen sohasem.Tudtam,hogy nagyon nehéz lesz,de ,hogy ennyire sima vereség,azt azért nem gondoltam,még egy 2:3 végeredményt eltudtam képzelni,de igy...Lesznek holnap szép szalagcimek nálunk. ;D

A Dawes meg a Zuccarello pont csak leesett. Sajnos szerencsétlenül kezdődött a meccs, a végére meg elkészültünk már. De szép hajtás volt.

#37 május 10, 2016, 22:03:57, Knapp
Magyar - francia "lőlap":

SHOTS

8.33%
24 (10|3|11)

28.57%
21 (8|5|8)


SAVES

71.43%
15

91.67%
22

Többet lőttünk kapura, mégis sima zakó lett belőle.
Ez a csapat fizikálisan és korcsolyázni tudásban is veri a "nagy generáció" bármelyik évfolyamát, "mindössze" kapusteljesítményben és helyzetkihasználásban gyengébb.   

Azt mondjuk nem fogom tudni megbocsátani, hogy kettős előnyben a saját harmadunkban szerencsétlenkedtünk, miközben a bet365 bealudt picit és a kettős előny ellenére engedte rakni 7-es szorzóval, hogy mi szerezzük a 8. gólt a meccsen...   :P
Value volt.

Idézetet írta: fili76 Dátum május 10, 2016, 17:38:04
A mumusok kiütötték a szlovákokat.Nagyon nem megy ezek ellen a németek ellen sohasem.Tudtam,hogy nagyon nehéz lesz,de ,hogy ennyire sima vereség,azt azért nem gondoltam,még egy 2:3 végeredményt eltudtam képzelni,de igy...Lesznek holnap szép szalagcimek nálunk. ;D

Jobbak voltak a németek, én őszintén szólva 1-0-nál, látva a meccs képét, tettem egy német +1.5-et többel, meg egy német győzelmet. kevéssel
A szlovák player specialokra nem volt esély így egyetlen lőtt góllal  :bash:
Viszont Bartalis pontszerzése bejött még ha csúnyán ki is kaptunk a franciáktól.

Idézetet írta: firgabácsi Dátum május 10, 2016, 23:37:49
Jobbak voltak a németek, én őszintén szólva 1-0-nál, látva a meccs képét, tettem egy német +1.5-et többel, meg egy német győzelmet. kevéssel
A szlovák player specialokra nem volt esély így egyetlen lőtt góllal  :bash:
Viszont Bartalis pontszerzése bejött még ha csúnyán ki is kaptunk a franciáktól.
Jobbak egyszerűen ellenük sohasem ment,még az aranycsapatnak sem.Utolsó 5vb meccs ebből 4német győzelem és csupán 1szlovák siker az is csak 3:2.Ez mindent elmond,úgy látszik ez már mindig igy marad mig világ a világ,aki mumus az az is marad örökre.De ezt pl.németek is eltudják mondani az olaszokról,igaz fociban. ;D

Mai 2meccs közül is csak a Finn-Magyar és a Svéd-Kazah tűnik fogadhatónak.Gólokra,esetleg góllövőkre,igaz nem nagyok a szorzók.pl.Laine-1,6,Barkov-1,65....

Nekem is ez a meglátásom.. :D

Idézetet írta: Knapp Dátum május 10, 2016, 21:56:09
Azt mondjuk nem fogom tudni megbocsátani, hogy kettős előnyben a saját harmadunkban szerencsétlenkedtünk, miközben a bet365 bealudt picit és a kettős előny ellenére engedte rakni 7-es szorzóval, hogy mi szerezzük a 8. gólt a meccsen...   :P
Value volt.

Tyűű, az valóban az volt, kettős előnynél, pláne amikor 2 percig tart, rendre roló van  :D Amúgy kíváncsi lettem volna, ha beütjük, jóváírják-e a nyereményt. Én kétszer is beszoptam az elmúlt pár napban, amikor visszavonták a nyereményt egész pofátlan indokkal a bet365-nél. Legutóbb tán pont szombaton, délelőtt egy osztrák alacsonyabb osztályú meccsen tettem a gólokra, 0-0-nál fi 1.5 over, aztán egy gólnál 2.5 over és így tovább, potyogtak is a gólok, jött vagy 15.000 Ft összesen. Jó kedvvel megyek ebédelni, aztán délután látom, hogy sehol sincs a lóvé... Nem örültem  :redchug:

Levélben azt írták, a fogadás pillanatában az eredmény már adott volt, vagy valami ilyesmit. Benne van, hogy elbasztak valamit, ez mondjuk engem nem vigasztalt.

Mára azt mondom, Magyarország +6.5 a bet365-ön 1.53-ért nem rossz. Azért héttel vagy többel csak nem kapunk ki. Kéne még hozzá valami 1.30 közeli, aztán mehetne a duplázós.

Attól félek, hogy a finnek nem fognak leállni.. figurákat fognak gyakorolni, ilyesmi.. kapuban meg szerintem lehet jobbak mint Kanada

És ma persze gólt lő Sekera 9x oddsszért, ma persze már nem tettem meg  :D Az sem baj.
Finneknél én ma Komarovot meg Koivut próbáltam be + kombikban tettem Koivut és Lainét pontszerzőnek unibeten, de utóbbiak csak 1.30-as odds.