Eb hírek/pletykák/érdekességek

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: TiB Dátum június 25, 2016, 20:57:08
Ha ez nem lesz jó meccs, akkor semmi. Hajrá Horvátország! :beerchug:

Ehhez képest az Eb legrosszabb meccse lett. Szégyen, ilyen játékosokkal a pályán 0 kaput eltaláló lövés. Ébredj UEFA, FIFA, ez a sport haldoklik!

Azért rendesek voltunk Ronaldoval, hagytuk neki, hogy gólokat lőjön. Legalább ő nem ment haza gól nélkül a foci EB-ről, mint Ibra vagy épp Messi.  ;D


Ronaldo egyébként eddig minden meccsen 10-szer lőtt kapura, ma egészen pontosan nullaszor. Szerintem ez bunda, vagy fogalmam sincs mi történik, persze el lehet lőni, hogy nagy a tét, meg taktikai harc, de itt semmiféle nyomást nem helyeznek egymásra. Olyan mintha egy színdarabot látnánk.

Idézetet írta: TiB Dátum június 25, 2016, 22:47:57
Ronaldo egyébként eddig minden meccsen 10-szer lőtt kapura, ma egészen pontosan nullaszor. Szerintem ez bunda, vagy fogalmam sincs mi történik, persze el lehet lőni, hogy nagy a tét, meg taktikai harc, de itt semmiféle nyomást nem helyeznek egymásra. Olyan mintha egy színdarabot látnánk.
Egyedül Perisic haja, meg Nani "kiváló" beadás volt (amikor kiesett szinte teljesen tisztán a vonalon kívülre), ami emelte a meccs színvonalát.

Idézetet írta: TiB Dátum június 25, 2016, 22:47:57
Ronaldo egyébként eddig minden meccsen 10-szer lőtt kapura, ma egészen pontosan nullaszor. Szerintem ez bunda, vagy fogalmam sincs mi történik, persze el lehet lőni, hogy nagy a tét, meg taktikai harc, de itt semmiféle nyomást nem helyeznek egymásra. Olyan mintha egy színdarabot látnánk.

Tényleg vicc. Horvátoknál senki sincs elől, CR meg többet van saját tizenhatosán belül mint a horvátokén, három tisztázásra emlékszem tőle. Érthetetlen. Hol van az a Modric varázslat ami eddig volt? És akkor Hajdú B még elszólja magát: "hamarosan jöhet a kétszer harminc perc ráadás". Ne ijesztgesssss!

Ez most komolyan mi a tököm?

Szégyen. UEFA-tól kérjük, hogy ezt a két férget küldje haza az Eb-ről, s helyettük a magyar meg a belga továbbjuthat.  ;D

Quaresmának nem szóltak, hogy nem szabad gólt lőni.

Vezessék be azonnal hogy a 0-0s meccsek 0pontot érnek illetve automatikus kiesést ér a kieséses szakaszban

Én azért nem bánnám ha mi is így, agyontaktikázott, szuperfegyelmezett, azaz lényegében libafos játékkal jutnánk tovább holnap  :P

Idézetet írta: alexthebest Dátum június 25, 2016, 23:35:15
Én azért nem bánnám ha mi is így, agyontaktikázott, szuperfegyelmezett, azaz lényegében libafos játékkal jutnánk tovább holnap  :P

Az más.. :DD nagyon más

Ha egy csapat kiérdemelte ezen az EB-én hogy szopjon akkor az  horvát csapat volt.  :noway:
Ennyi erővel akár tökön is szúrhatták volna magukat.
Megérdemelték.(Nem mintha a portugálok bármit is érdemeltek volna.)

A horvátok rendesen beszopatták saját magukat, ilyen kerettel, ilyen ágon befigyelhetett volna egy döntő.

Most futottam bele Van Gaal nyilatkozatába, ááá sírok ;D Azt mondja, annyira unja a meccseket, hogy majdnem kihúzta a kábelt a tévéből. A hollandok a vébén pont ugyanilyen semmi szar játékot hoztak többnyire, a MU-t meg inkább ne is említsük. Biztos túl sok bort ivott a mester :D

#252 június 26, 2016, 00:17:34, vmlinuz
Faszba le kell röviditeni a meccseket. 2x15 perc bőven sok, hátha akkor megindulnak :hanyas: ezek a horvátok is kapják be.

22 cigány 120 perc alatt lebontotta volna a stadiont és elhordta volna ócskavasba. Ezek alig pöccintettek be egy vékony gólt.

#253 június 26, 2016, 06:14:48, slices
Erre az EB-re konkrétan nincs szükség, az ilyen agyon taktikázott - volt taktika a horvát-portugálon? konkrétan a foci megcsúfolása volt - minimál futballt bemutató válogatottak szereplésére nézhetetlen.

A pénz megölte a futballt.
A játékosok kva nagy pénzeket keresnek a klubokban, ott kizsigerelik őket rendesen és egy nyári szünetükben még egy újabb bőrt szeretnének lehúzni róluk. Arról nem is beszélve, hogy mint egy számítógépes játékon minden mozdulatukat próbálják beprogramozni.

Erről a vasárnapi színházi előadás jut eszembe, amit 3x letolnak, mert az igény a nézők részéről meg van rá, csak a 3.-n már csak ledarálják a szöveget.

A nézők alapvetően lófütyit kapnak a drága belépőkért (utazási,tartózkodási ktg-l spékelve).

Most őszintén, nem lennénk EB résztvevő - 30 éve voltunk utoljára a futball elit közelében - szikrányi pozitívumot nem tudnák felhozni mellette.

Ma 11:55-től az M4 sporton:
Labdarúgó Európa-bajnokság 2016
Horvátország - Portugália nyolcaddöntő speciális elemzése

;D

Én is jó meccsre számítottam, ki is hagytam a középső összecsapást tegnap. Délután fociztunk egy jót, kihajtottuk magunkból a szuszt is, ahogy kell. Ágyból néztem a horvát-portugált, de kajak annyira szar volt a meccs, hogy nem bírtam rajta elaludni  ;D Hogy kicsit is legyen értelme nézni, én úgy a 60. perctől már annak kezdtem szurkolni, hogy ne legyen kaput eltaláló lövés. És lám, nem lett, egészen a gólig... Persze a hajrában törvényszerű volt a gól, hogy azt a 8-10 perc izgalmat is elvegyék tőlünk, amit a tizipárbaj nyújtott volna...

Szeretjük a focit, de nem ezt. Komolyan sírok, amikor pl. szabályváltozásról tanakodnak, hogy mivel lehetne jobbá tenni a játékot, és akkor hoznak egy ilyet, hogy mostantól nem kell két ember a kezdéshez, meg lehet hátrafelé is kezdeni. Hát azt kurvára meg kellett változtatni, most már a középkezdésnél is egyből az óvatosság megy, eddig legalább az első passz előrefelé történt, most már az sem...