Eb hírek/pletykák/érdekességek

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Nezocsa Dátum június 27, 2016, 22:41:01
Az olaszoknak fekszik a nèmet csapat jàtèka. A nèmetek akik Gomezben bizhatnak leginkább nincsenek topon...ha Özil nem játszik akkor van esèlyūk...

Legyen igazad. Sajnos nekem az az érzésem, hogy Thomas Müller ezen a mérkőzésen fog feltámadni.  ;D

Idézetet írta: RedMunchen Dátum június 27, 2016, 22:58:25
Jó EB-t zártunk, nem számolgattunk, kegyetlenül megnyertük a csoportot. Habár most fájó látni, hogy a mögöttünk végző duó 8 közé jutott.  ::)

Inkább örvendjünk, hogy egy olyan jutott tovább, aki ellen mi helyt álltunk.

Nehogy most azzal gyertek, hogy mi is továbbjutottunk volna, ha az angolokkal játszunk.  :D
Lehet, de nem következtethető.


#288 június 28, 2016, 12:32:39, alexthebest
Nem elég hogy véletlenül duplán nyomták meg a BREXIT gombot, még Hodgson le is mondott (+1), szóval most se miniszterelnökük, se szövetségi kapitányuk  ;D ;D Igazi lúzerek ezek a britek.

Eközben Wales nem szomorkodott  ;D ;D
https://twitter.com/br_uk/status/747693998526062592?lang=en


Mit gondoltok a 1/4döntőkről?
Francia gyomrok kezdenek görcsbe rándulni?  :) Francia lábak kezdenek remegni?  ;) Ha Izland ellen hátrányba kerülnek QRVA nehéz lesz... Szerintem nem lesznek döntősek, eddig nem győztek meg! Az elődöntőben - ha egyáltalán bejutnak - az első komoly csapat kiejti őket!
Az első 1/4döntőn lehet elalszunk hosszabbítás közben, főleg, ha 0-0-ás meccs lesz!
A másodikon belga továbbjutást várok.
A 3. érdekes lesz! A Juve védelem még nem kapott gólt az EB-n, a németek se...
A negyediken meg bármit el tudok képzelni. Azt is, hogy bírói segítség kell a házigazdáknak.  :o

Némi trash talk :D #fake

! No longer available

Nekem mint szurkolònak jò, hogy elhùzzák a 4 negyeddöntőt 4 napra,de ezek a franciàk sajàt maguknak igy csinàljàk......hihihi

2 passz + 1 Lewandowski = lengyel gól

Grosicky ziccerben lepasszolta. Mé passzolta le, lőni kellett volna.
Ronaldo ziccerben rálövi. Mé lőtte rá, passzolni kellett volna.

Lehetetlen olyat csinálni, ami az M4-nek tetszik. :D

Majd ha Kerezsma is helyzetbe kerül...  :D

CR7 formàn kivūl van,de amilyen szerencsès csàvò tutti lecsurog neki egy lepattanò :-) viszont ha 11esek lesznek ellene fogadok...

Amikor ezt a döntetlennel elérni a döntőt dolgot pedzegettem, akkor azt hittem Izland, vagy az olaszok hozzák össze, erre a portugálok csinálhatják meg :D

Idézetet írta: TiB Dátum június 30, 2016, 23:03:28
Amikor ezt a döntetlennel elérni a döntőt dolgot pedzegettem, akkor azt hittem Izland, vagy az olaszok hozzák össze, erre a portugálok csinálhatják meg :D

Èn is totàl ezt èreztem,, hogy 7 döntetlennel meg lehet nyerni az eb-t. ( igaz most màr csak 6 X ès 1 h.u-i gyözelemmel)
Megj. Azzal,hogy a Renato gyereket kiraktàk balszèlre impotensebb lettek a II.fèlidöre a luzitànok

Idézetet írta: alexthebest Dátum június 30, 2016, 22:44:08
Majd ha Kerezsma is helyzetbe kerül...  :D

Ő valami új portugál csodagyerek mint Sanchez? Remélem a Bayern leigazolja.