EB Manager

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


június 02, 2016, 13:56:24, SPF Admin

Képzeld azt, hogy te vagy Pinyő (Pintér Attila), s csapatod kijutott a labdarúgó Európa-bajnokságra, ott pedig felejthetetlen teljesítményt szeretnél nyújtani.

Abban a szerencsés helyzetben vagy, hogy nem csak a mennyei bajnokság játékosai közül válogathatsz, hanem olyan játékosok is a keretedben lehetnek, mint pl. Cristiano Ronaldo, Gareth Bale, Manuel Neuer és még sokan mások.


Ha megjött a kedved, s "edzőset" játszanál, akkor vegyél részt a Foci EB 2016 Manager játékunkban, ahol összeállíthatod a saját foci EB-s álomcsapatod.

Végül pedig a legjobb hír: a legjobb managerek pénznyereményben részesülnek!

Nyeremények:

   I.hely: 25.000 Forint
   II.hely: 15.000 Forint
   III.hely: 10.000 Forint


A játék elindult! Sok sikert!  :beerchug:

Nekem nem engedi a "4-3-3" -as fellálást! Ez miért lehet?

Jó, semmi! Sikerült, megoldottam! :D

Csapatnév megadásánál az "ő" betű nem játszik, (még csak csere sem  :) ) ,úgyhogy amikor győztest hirdettek, a jelenlegi "Gráf Dezs"-hez gondoljátok még hozzá az "ő Baráti Kör" -t is. (De lehet ,hogy egyszerűbb lett volna a Hubertus SC..) :ok:   Ja, és a Steinitz,Jascsák,Podhola is hiányzik a szaknévsorból.  ;)

Figyelem!

Igor Denisov (orosz) helyett Artur Yusupov került be az orosz keretbe. Aki Denisovot választotta csapatába, annak automatikusan kicserélődött Yusupovra.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum június 07, 2016, 16:50:56
Figyelem!

Igor Denisov (orosz) helyett Artur Yusupov került be az orosz keretbe. Aki Denisovot választotta csapatába, annak automatikusan kicserélődött Yusupovra.
Nem lehetne inkább másra cserélni tetszőlegesen?Szerintem Yusupov nem fog túl sokat játszani.

Idézetet írta: Nyuszika10 Dátum június 08, 2016, 12:22:37
Nem lehetne inkább másra cserélni tetszőlegesen?Szerintem Yusupov nem fog túl sokat játszani.

Az EB kezdetéig kicserélheted nyugodtan.

Antonio Rüdiger(német) helyett Jonathan Tah.

Nekem a pontozással kapcsolatban lenne pár kérdésem.
Ha valaki két sárga lappal lesz kiállítva, akkor azt hogy veszitek figyelembe? 2 sárga lapként vagy 1 pirosként? Tehát -2 pont vagy -3 pont?
A védésnél minden egyes védésre kap 0,25 pontot a kapus vagy csak arra, hogy volt-e védése a meccsen? Ugyanez a kérdés vonatkozik a kapura lövésre. Gondolom az esemény bekövetkezése esetén kapunk egyszer 0,25 pontot, de jobb ha tisztázzuk azért  :)
Köszi előre is a választ.

Idézetet írta: Thang93 Dátum június 09, 2016, 12:19:33
Nekem a pontozással kapcsolatban lenne pár kérdésem.
Ha valaki két sárga lappal lesz kiállítva, akkor azt hogy veszitek figyelembe? 2 sárga lapként vagy 1 pirosként? Tehát -2 pont vagy -3 pont?
A védésnél minden egyes védésre kap 0,25 pontot a kapus vagy csak arra, hogy volt-e védése a meccsen? Ugyanez a kérdés vonatkozik a kapura lövésre. Gondolom az esemény bekövetkezése esetén kapunk egyszer 0,25 pontot, de jobb ha tisztázzuk azért  :)
Köszi előre is a választ.

1 piroslapként.

Minden védés 0,25 pont, illetve minden kapura lövésnél 0,25 (az adott játékos aki rálőtt).

A belga csapatnál kiszúrtam egy hibát, mely szerint Nainggolant, Fellainit és Dembelét védőként és középpályásként is meg lehet venni. Védőként viszont legalább 3 kredittel olcsóbban. Egy-két leleményes már tuti észrvette, sőt, akár meg is vette...


Mindenki aki téves pozicióra beosztott vagy "túl olcsó" belga játékost vett, nézze át a csapatát és cserélje le holnapig. Ezek inaktiv játékosok, tévesen maradtak bent a rendszerben és pontot nem fognak szerezni!

+ a kezdőcsapatot "fel kell tenni" a pályára, mert egyébként nincs játék.  :cya:

Ajánljuk, hogy nézzétek át a csapataitokat.   :beerchug: