F1 - Monacói Nagydíj 2016

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Monacói Nagydíj 2016: Ki lesz a végső győztes?

Lewis Hamilton
1 (33.3%)
Nico Rosberg
0 (0%)
Kimi Räikkönen
1 (33.3%)
Sebastian Vettel
0 (0%)
más
1 (33.3%)

Összes szavazó: 2

Szavazás lezárva: május 28, 2016, 21:18:57

F1 - Monacói Nagydíj 2016


Helyszín: Monte-Carlo, Monaco
Időpont: Május 26.- május 29.
Körök száma: 78
Egy kör hossza: 3.340 km
Körrekord: 1:13.532, Kimi Räikkönen (McLaren), 2006. Q2

Program:

Csütörtök, Május 26:

10:00 - 11:30  1. Szabadedzés
14:00 - 15:30  2. Szabadedzés

Szombat, Május 28:

11:00 - 12:00  3. Szabadedzés
14:00  Időmérő

Vasárnap, Május 29:

14:00  Futam


Pályarajz



3. szabadedzésen szinte 1 másodpercen belül az első 10 :ok: végre izgalmas időmérőnek nézzünk elébe

Monacói Nagydíj: A Red Bull szárnyakat kap?
A 2016-os Forma 1-es szezon első negyede igen izgalmasan alakult a szurkolók nagy örömére. Rosberg nyerte, amit nyerni kellett, legfőbb üldözője, a csapattárs Hamilton pedig rendkívül peches volt. A Red Bullnál bevetették a Toro Rossótól előléptetett Verstappent, aki köszönte szépen, és meg is nyerte első futamát az új csapatánál. Azóta pedig még egy nagyot lépett előre a Red Bull, Ricciardo pedig szárnyal. Ha a Ferrarit se írjuk le teljesen, akkor már-már bízhatunk is benne, hogy a világbajnoki címért folytatott küzdelem bizony közel sem lefutott még. Ilyen körülmények között érkezünk meg Monacóba, a leghíresebb Forma 1-es helyszínre.

Tippek a cikkben: http://www.sportfogadas.org/elozetesek/monacoi-nagydij-a-red-bull-szarnyakat-kap

Tippelj a futamra és 5000 Ft-ot nyerhetsz! Részletek ITT!

Fastest Qualifier  --> Aki erre fogad a mai futamra vonatkozólag az mire is tesz pontosan??  :cya:

Leggyorsabb kört vezető versenyző, aki befejezi a versenyt(szerintem).

Idézetet írta: csatarid Dátum május 29, 2016, 01:36:10
Fastest Qualifier  --> Aki erre fogad a mai futamra vonatkozólag az mire is tesz pontosan??  :cya:
Időmérőnél szokott ez lenni az időmérő győztesére. Futamnál én nem is látok ilyet, csak azt a verziót hogy "Fastest Qualifier/Fastest lap and race winner." Ha volt külön Fastest Qualifier versenynél is, akkor az szerintem elírás lehetett.
Itt ugye az a kérdés, hogy a perjel "vagy" kapcsolatot jelent, vagy ott is "és" kapcsolat van. Ezek alapján az adott pilótának meg kell nyerni az időmérőt és/vagy (?) a leggyorsabb kört is meg kell futnia, és meg kell nyernie a versenyt, hogy az adott fogadás nyertes legyen. Ha érdekel a fogadás, szerintem chaten érdemes érdeklődni a pontos részletekről, mert még a szabályzatban sem találtam erre vonatkozó részt.

Idézetet írta: Jabba Dátum május 29, 2016, 10:00:34
Időmérőnél szokott ez lenni az időmérő győztesére. Futamnál én nem is látok ilyet, csak azt a verziót hogy "Fastest Qualifier/Fastest lap and race winner." Ha volt külön Fastest Qualifier versenynél is, akkor az szerintem elírás lehetett.
Itt ugye az a kérdés, hogy a perjel "vagy" kapcsolatot jelent, vagy ott is "és" kapcsolat van. Ezek alapján az adott pilótának meg kell nyerni az időmérőt és/vagy (?) a leggyorsabb kört is meg kell futnia, és meg kell nyernie a versenyt, hogy az adott fogadás nyertes legyen. Ha érdekel a fogadás, szerintem chaten érdemes érdeklődni a pontos részletekről, mert még a szabályzatban sem találtam erre vonatkozó részt.

Simán Fastest Qualifier.  Bet365 ligában lehet tenni. Ricci 67-es odds volt ennél az opciónál időmérő előtt. Most pedig 2,50 az időmérő után/verseny előtt.

Sziasztok!
Lenne egy kérdésem illetve a segítségeteket kérném, ma fogadtam a Monaco-i F1 versenyen hogy lesz Safety Car (tudom kicsi volt a szorzó de kombiba tettem.)

Volt is, az első 6 körben de az unibet vesztesnek ítélte a fogadásom.
Angol live chaten már kértem a felülvizsgálatot de sajnos nem nagyon tudok angolul, magyar live chat meg alig van.
Ha nem járok sikerrel mit csináljak?
Mi a véleményetek erről?
Van esély hogy módosítani fogják vagy buktam a fogadásom? (már csak ez kellene a többi meccs zöldült)
A válaszokat előre is köszönöm!

Idézetet írta: milcity Dátum május 29, 2016, 18:50:36
Sziasztok!
Lenne egy kérdésem illetve a segítségeteket kérném, ma fogadtam a Monaco-i F1 versenyen hogy lesz Safety Car (tudom kicsi volt a szorzó de kombiba tettem.)

Volt is, az első 6 körben de az unibet vesztesnek ítélte a fogadásom.
Angol live chaten már kértem a felülvizsgálatot de sajnos nem nagyon tudok angolul, magyar live chat meg alig van.
Ha nem járok sikerrel mit csináljak?
Mi a véleményetek erről?
Van esély hogy módosítani fogják vagy buktam a fogadásom? (már csak ez kellene a többi meccs zöldült)
A válaszokat előre is köszönöm!

Szerintem csak virtuális safety car volt, és valószínűleg az nem számít bele.

#9 május 29, 2016, 19:03:16, milcity
igen volt az is, tudtam hogy az nem számít bele.

Ha SC mögül indulnak az nem számít SC fázisnak. Ha pedig utána nem jött be, akkor helyesen értékelték ki a fogadást.

ha így van akkor tényleg vesztett a fogadásom, de azt egy árva szóval nem írták sehol.
Jól megszívtam :/