metk tippjei

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok!
Úgy döntöttem, hogy nyitok egy naplót. Részben még tapasztalatlan vagyok, de megprobálok napról napra, időm, és kínálat szerint tippeket hozni. Tippjeimet röviden indoklom, elemzem. Tartsatok velem, remélem minél több győztes tippünk lesz.
Észrevételeiteket, javasolni valótokat érdeklődve várom!
Holnap már jövök is tippekkel!

metk

#1 június 25, 2016, 20:29:28, metk
Sziasztok!
Itt is vagyok első  tippemmel.
Svájc-Lengyelország     2 ,5  gól alatt    1,36   

Mindkét csapat kisgólos meccseket játszott,  emellett hasonló  erőségüek is, így a meccs kimenetelére nem merek fogadni, viszont biztos vagyok benne, hogy nem fognak egymásnak esni, kevés gól születik majd.  Kisgólos   döntetlenre, vagy 0-1es eredményre számítok.

Tét:  10  egység

#2 június 25, 2016, 20:29:46, metk
Wales- Észak-Írország   Wales nyer    1,95

Két 4. kalapos csapatról beszélünk, de sztem nem egy szinten  vannak. Wales csupán Angliától kapott ki, balszerencsés módon, de mellette kiütötte   az  oroszkat, és elverte Szlovákiát. Észek -Írország pedig csupán egy ukrán-verés tud felmutatni, ami valljuk  be, nem volt olyan nagy dolog,  hisz  lőtt gól nélkül estek ki. Wales szerintem  uralni fogja a mérkőzést, és nyerni fog egy két góllal.

Tét: 10  egység

#3 június 26, 2016, 16:58:15, metk
Horvátország-Portugália    Horvátország nyer   2,70

Két nagycsapat csap össze ma este, a mérkőzés győztese könnyen döntőbe kerülhet a könnyü  ág miatt. A horvátok stabil, erős formát mutatnak, elverték a spanyolokat, a csehek elleni mecset pedig elszórakozták.  Ezzel szemben Portugália, csoportjának favoritja, csupán 3 döntetlent ért el, sok helyzettel, kevés góllal  (kivétel a magyar meccs) .  Ha Portugália nem kapja össze  magát,  akkor Horvátország könnyen bedarálhatja  őket.  Én a horvátokat az első meccs óta  favoritnak tartom, és igy h  a könnyű  ágra került, sztem nincs aki megakadályozza a döntőbe jutásukat.

Tét:  10  egység

#4 június 26, 2016, 16:58:27, metk
Franciaország-Írorszag       Franciaország nyer     1,50

Házigazdaként kötelező a győzelmük egy gyengébb csapat ellen. A csoportkörből vacak teljesítménnyel jutottak tovabb, sokkal több kell ahoz, ha eb-t akarnak nyerni, főleg a neheezebb ágról.

Tét: 10 egység

#5 június 26, 2016, 23:12:16, metk
Németország-Szlovákia     Németorszag nyer      1,45

Kötelező a győzelem. Eddig nemm úgy teljesítenek, mint egy világbajnoki címvédő, de most talán az egyenes kieséses szakaszban magukra találnak.

Tét: 10egység

#6 június 26, 2016, 23:12:27, metk
Magyarország-Belgium     Magyarország vagy döntetlen     2,20

Meg tudjuk fogni a belgákat, nincsenek csúcsformában, egyseges védekezéssel, támadással reális esélyünk van. Hajrá Magyarok!

Tét: 10 egység

sziasztok!

Új taktikát találtam ki. Aki ki szeretné próbálni élőben kell fogadnia. Ki kell választani egy tenisz meccset, és arra kell rakni, hogy a fogadó nyeri a pontot. A férfiaknál általában 2,6 körüli odds van rá. Első alkalommal 50ft-tal, utána 100, és igy tovább, midnig duplázzuk. Természetesen, ehez kell egy kisebb bank már, de 8-9ezer forintbol jo indulni. Én maximum egy ora alatt összeszedtem így 1700 forintot. Persze nem veszélytelen, de ha talán nem vagyunk annyira szerencsétlenek épp, hogy egymás után 7 szer elmenjen a tétünk.
Próbáljátok ki, észrevételeket várom :)

Idézetet írta: metk Dátum június 28, 2016, 17:43:04
sziasztok!

Új taktikát találtam ki. Aki ki szeretné próbálni élőben kell fogadnia. Ki kell választani egy tenisz meccset, és arra kell rakni, hogy a fogadó nyeri a pontot. A férfiaknál általában 2,6 körüli odds van rá. Első alkalommal 50ft-tal, utána 100, és igy tovább, midnig duplázzuk. Természetesen, ehez kell egy kisebb bank már, de 8-9ezer forintbol jo indulni. Én maximum egy ora alatt összeszedtem így 1700 forintot. Persze nem veszélytelen, de ha talán nem vagyunk annyira szerencsétlenek épp, hogy egymás után 7 szer elmenjen a tétünk.
Próbáljátok ki, észrevételeket várom :)

itt ezzel a stratégiával nem leszel népszerű,ha már valaki meglátja azt a szót hogy tétemelés,egyből 200 lesz a vérnyomása

Idézetet írta: metk Dátum június 28, 2016, 17:43:04
sziasztok!

Új taktikát találtam ki. Aki ki szeretné próbálni élőben kell fogadnia. Ki kell választani egy tenisz meccset, és arra kell rakni, hogy a fogadó nyeri a pontot. A férfiaknál általában 2,6 körüli odds van rá. Első alkalommal 50ft-tal, utána 100, és igy tovább, midnig duplázzuk. Természetesen, ehez kell egy kisebb bank már, de 8-9ezer forintbol jo indulni. Én maximum egy ora alatt összeszedtem így 1700 forintot. Persze nem veszélytelen, de ha talán nem vagyunk annyira szerencsétlenek épp, hogy egymás után 7 szer elmenjen a tétünk.
Próbáljátok ki, észrevételeket várom :)
Szerintem ez nagyon rizikós. Könnyen lenullázhatja az ember a számláját, ha még sem nyer.