ATP - US Open 2016

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


augusztus 25, 2016, 08:15:47, SPF Infó
ATP - US Open 2016



Hely: New York, Egyesült Államok
Dátum: Augusztus 29. - Szeptember 11.
Játékosok száma: 128
Pályaboritás: Hard
Nyeremény:   Később
Hivatalos weboldal

Tavalyi győztes: Novak Djokovic

Kiváncsi leszek hogy Gonzo megsérült-e, mert olyan nincs hogy Fucsó nem veszít pontot  ;D Mindegy is, a lényeg hogy most vagy soha Marcinak. Wu, de valószínűbb hogy Giustino lesz az ellenfél - hát apám, ennél könnyebbet kivánni sem lehetne. Na hajrá!

#2 augusztus 26, 2016, 22:55:43, Greipel
Végre sikerült!  :beerchug:

"Nézzük kik lehetnek Marci ellenfelei!
Merthogy megvan a főtábla sorsolása, és az alábbi nevek alatt/felett szerepel, hogy ,,qualifier", vagyis ők kaphatnak selejtezős ellenfelet. Ki lenne a jó?
Jiri Vesely (cseh)
Jo-Wilfried Tsonga (francia, 9.)
Vasek Pospisil (cseh)
Taybr Fritz (amerikai)
Mihail Kukuskin (kazah)
Bran Baker (amerikai)
MacKenzie McDonald (amerikai)
Nicolas Almagro (spanyol)
Adrian Mannarino (francia)
Pablo Carrenqbusta (spanyol)
Alexander Zverev (német, 27.)
Benjamin Becker (német)
Radu Albot (moldovai)
Gilles simon (francia, 30.)
És van egy párosítás, amikor két selejtezős kerülhet össze."

Forrás: Fucsó Facebook oldala

Végre már! Rettegj Djoko meg Murray  :great:

Remélem azért valami könnyűt kap és legalább egy kört megy.


Megveri az magát is, meglesz!  8)

Augusztus 29., hétfő:

17:00   Bellucci T. - Kuznetsov An.   2.20   1.68
   
17:00   Benneteau J. - Ramos A.   2.34   1.61
   
17:00   Silva D. R. - Cilic M.   19.74   1.01
   
17:00   Edmund K. - Gasquet R.     4.26   1.23
   
17:00   Fratangelo B. - Pella G.   1.64   2.30
   
17:00   Lacko L. - Escobedo E.   1.99   1.83
   
17:00   Stakhovsky S. - Elias G.   1.63   2.31
   
17:00   Thompson J. - Darcis S.      2.55   1.53
   
17:00   Youzhny M. - Klizan M.   2.05   1.78
   
18:30   Fucsovics M. - Almagro N.   2.57   1.52
   
18:30   Monfils G. - Muller G.   1.25   4.09
   
19:00   Isner J. - Tiafoe F.   1.08   8.38
   
19:00   Pospisil V. - Kovalik J.   1.62   2.32
   
19:00   Robert S. - Seppi A.   2.58   1.52
   
20:00   Baghdatis M. - Bagnis F.   1.06   9.60
   
20:00   Nadal R. - Istomin D.   1.07   9.34
   
20:00   Nishioka Y. - Anderson K.   3.55   1.31
   
20:00   Paire B. - Lajovic D.   1.49   2.66
   
20:30   Baker B. - Delbonis F.   2.10   1.75
   
20:30   Clezar G. - Chiudinelli M.   1.91   1.90
   
20:30   Satral J. - McDonald M.   1.51   2.60
   
20:30   Sela D. - Cuevas P.   4.11   1.25
   
20:30   Zverev M. - Herbert P.   1.87   1.96
   
21:00   Tsonga J-W. - Andreozzi G.   1.04   12.30
   
22:00   Duckworth J. - Haase R.   1.87   1.94
   
22:00   Mannarino A. - Harrison R.   2.26   1.65
   
22:00   Pouille L. - Kukushkin M.   1.24   4.19
   
22:00   Vesely J. - Myneni S.   1.32   3.44
   
23:00   Garcia-Lopez G. - Bautista-Agut R.   4.40   1.22
   
23:30   Sock J. - Fritz T.   1.30   3.58
   
Augusztus 30., kedd:
                  
01:00   Brown D. - Raonic M.   13.49   1.03
   
01:00   Djokovic N. - Janowicz J.   1.01   23.15


Tippek, vélemények?

Na vágjunk bele, remélem csatlakozik más is, ne csak egyedül dumáljak.

Szóval: Kimenetelre én ma nem sok használható tippet illetve oddsot látok ( 1,10 - 1,15 alattival nem foglalkozok)

Ami jó lehet szerintem és érték is van benne: Clezar ( 1,83 ) és Satral ( 1,50 )

Clezar egy ügyes srác igaz salakos, de mint látjuk tud keményen is. Nem volt könnyű sorsolása : Smyczek és Sarkissian sem könnyű préda, de simán vert mindenkit. Chiudinelli az én szememben egy fakezű lúzer. Miért? Nem tudom, emlékek alapján. Amikor csak tehetem veretem. Ma is

Satral nagyon meggyőzően adogatott a aselejtezőben ami ugyan a US Openen nagyon sokat ér. 3 meccset ugye már lenyomott, formába lendült, szettet még nem vesztett, sőt adogatást is csak kettőt a három meccs alatt, a rengeteg nullára nyert játék mellett. McDonald előző 10 meccséből 9-et elvesztett, ez minden elmond a formájáról. McGee, Quigley, Millot, King és hasonló teljesen átlagos játékosok oktatták mostanában.

Szerintem ez a két meccs jó lesz, ezek mellett találtam még millió overes meccset 38,5 , 39,5-en. Ugye ehhez az kell hogy legalább négy szett legyen és legalább egy elmennyek hetes szettre, akkor 10-ből 9-szer nyertes.

Benneteau - Ramos
Frantangelo - Pella
Escobedo - Lacko
Fucsó - Almagro
Pospisil - Kovallik
Robert - Seppi
Baker - Delbonis
Harrison - Mannarino

Vélemény?

Youzhny, Satral ment nekem egyelőre. Klizannak nincs sok köze a kemény pályához, vagy McDonald még challengereken is alig játszott. Szóval szerintem mindkét meccsbe benne van egy egy sima 3-0.

Mannarinot, és Nishiokát érzem még valuenak. Anderson szar idén, Harrison meg szerintem kevés még egy GS-en. De ezzel a kettővel még várok.

Youzhny nálam feketelista ugyanúgy mint Fognini. Nagyon tud teniszezni ez nem kérdés, de egy idegbeteg balek.

Klizanhoz annyit fűznék hozzá hogy kemény pályához igenis van köze, nyert már (igaz teremben) egy szentpétervári és egy rotterdami tornát, pár éve Pekingben elődöntőt játszott, közben Nadalt is megverte, és emlékszem itt egyszer Tsongát is elkalapálta, azt sajnos megjegyeztem... Viszont a formája kérdőjeles, az a meccs amit kerlülni kell, két bundakirály.

Ezen kivül szerintem is orrba-szájba overeznek majd.  Remélem Fucsó is  :ok:

én nishikorival megyek majd sokáig, tavaly első körös búcsú, most egy kis szerencsével akár top 3 is lehet, ugye fed tavaly döntőzött azt a pontot total bebukja, waw nadal meg bármikor eshet éppen

Nálam mára a főbb tippek:
Benne-Ramos: amíg jön az első szerva, addig szárnyalhat a francia. Egyre jobb formába lendül, de fizikálisan és stabilitásban is vannak még hiányosságai. Majd az őszi fedett pályás tornákon villoghat de egyelőre hozhatja a szokásos óriási küzdelmet, Simon, Granollers, Paire meg a többi bohóc mellett ő is óriási over király GS tornákon.
Stakhovsky-Elias: ha Stakho egészséges akkor semmi kétség. Az utolsó meccsét feladta, kerestem róla biztosabb infót, de nem találtam semmit, Twitteren már napok óta osztogatja a képeket New Yorkról, szerintem van olyan állapotban hogy nyerjen.
Pospisil-Kovalik: nem tartom nagy számnak a szlovákot, de az egyik alapgondolatom már napok óta, hogy Pospisilt elveretem. Kapott már itt ki olyan nevektől, hogy a hajam tépem, ráadásul akkor jobb formában volt, mint most. Amit az amúgy pocsék Baghda ellen művelt Cinciben az vérlázító volt. Az overnek is jönnie kellene, van egy 7-es szorzós Kovalik 3-2-m is.
Thompson-Darcis: a sérülés a múlté, a visszatérés óta salakon nagyon jól ment a belga, itt pedig megcsinálta a kvalit is, tele lehet önbizalommal. Jobb játékos, mint az auszi, vannak jó eredményei erről a tornáról, ha nem is óriási győzelmek csak szoros meccsek jó ellenfelekkel, de az ő méreteivel azért nem egyszerű. Szerintem behúzza Steve.
Sela-Cuevas: pocsék match up Pablo a törpe izraelinek. Tavaly ugyanekkor találkoztak és 6-2 3-6 6-4 6-1-re nyert Cuevas, de akkor Dudi jobb passzban volt, ő meg gyengébb formában játszott, mint most. Nálam óriási kombi alap, de a hendit is le kellene hoznia, nincs amivel az izraeli bántani tudná.

Youzhny nagy kedvencem volt szinte az egész pályafutása alatt, de egy kanyit nem tennék rá, könnyen belehúzhatnak a srácok egy döntő szettbe is.

Amit még játszottam:
Isner-Tiafoe over 34.5 - 3 szettben is meglehet akár, benne van, hogy Francis összeesik, de tehetséges a srác nagyon, kap egy esélyt
Frantangelo-Pella over38.5 - 5 szett gyanús, de 4 legalább. Bjorn ütőerővel nincs eleresztve, ráadásul nem is annyira stabil. Viszont otthon óriásit fog küzdeni, Pella meg nyomja majd a szokásos rakkolást, nagy csata lesz szerintem.

Bellu 3,5 szett over
Zverev 3,5 szett over
Fratangelo win
Vesely

ezek mentek  :)

Most nézem, Kilzanék nem is kameráson nyomják. Pfejj, mekkora fixed meccs lesz az  ;D ;D