Unibet - #Gyeremeccsre

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Az Eb-n megtapasztalhattuk, hogy milyen az, amikor a magyar játékosok mögé állnak a szurkolók!

Itt az ideje, hogy hasonló hangulatot teremtsünk a magyar bajnokikon is! Látogass ki egy magyar bajnokira (NBI, NBII vagy NBIII) a hétvégén, az Unibet pedig kifizeti a jegyed árát!

Sőt, ha kedvenc csapatod nyer, megduplázzák a jegyed árát!


Hogyan működik?

1. Látogass ki egy NBI-es, NBII-es vagy NBII-es mérkőzésre a hétvégén
2. Fényképezd le a jegyedet és küldd el e-mailben a [email protected] e-mail címre.
3. Amennyiben a jegyet a mérkőzés kezdete előtt beküldöd és megírod, hogy kinek szurkolsz, dupla jóváírást kapsz amennyiben nyer a csapatod
4. A jegyek ára a fordulót követő kedden 19:00-ig kerülnek jóváírásra.

Figyelem: amennyiben a kép nem a stadionban készült, nem látható teljes egészében, fenntartjuk a jogot a jegy kifizetésének visszavonására. Amennyiben egy játékos visszaél a promócióval, nem csak az adott, hanem a későbbi fordulókból is kizárásra kerül.

Részvételi feltételek:

A promócióban csak magyar játékosok vehetnek részt.
A promóció csak 18 éven felülieknek szól.
Az ajánlat meglévő és új ügyfelekre is érvényes.
A promócióban való részvételhez ki kell látogatnod egy magyar NBI-es, NBII-es vagy NBII-as bajnoki mérkőzésre a hétvégén. A jegyedről egy fényképet kell készítened, amit a [email protected] e-mail címre kell elküldened.
Azok a játékosok, akik az adott mérkőzés kezdete előtt elküldik a jegyüket és azt, hogy melyik csapatnak szurkolnak, dupla jóváírásra jogosultak, ha nyer a csapatuk.
Amennyiben hiányos/helytelen adatokat adsz meg, nem áll módunkban jóváírni a jegy árát.
A fényképek beküldésének határideje vasárnap 23:59.
A jegy árát az Unibet számládon írjuk jóvá, legfeljebb 3000Ft értékben (ha nyer a csapatod és időben elküldted a jegyedet/megadtad hogy melyik csapatnak szurkolsz, akkor 6000Ft). Ha több jeggyel rendelkezel, akkor is csak egy jegy árát írjuk jóvá.
Ha bérlettel rendelkezel, a maximális jóváírás 1500Ft. Amennyiben korábban már jelentkeztél erre a promócióra a bérleteddel, újra el kell küldened a képet annak érdekében, hogy figyelembe vehessük a jelentkezésedet.
A jegy ára készpénzként kerül jóváírásra.
Ha ugyanazt a jegyet két vagy több játékos is beküldi, az összes számla kizárásra kerül a promócióból. Amennyiben a jegyen szerepel a neved, annak egyeznie kell a számlán szereplő névvel.
A promócióban számlánként/háztartásonként/IP-címenként csak egy jóváírásra van lehetőség.
A jegyek ára kedden 19:00-ig kerül jóváírásra.
Az Unibet fenntartja a jogot az ajánlat visszavonására/módosítására.
Az Unibet általános szerződési feltételei érvényesek.


Ez a prómó lesz majd a tavaszi szezonban is? Még nem láttam az Unibet holnapján sajna...

Idézetet írta: MarkoPolo Dátum február 17, 2017, 10:01:05
Ez a prómó lesz majd a tavaszi szezonban is? Még nem láttam az Unibet holnapján sajna...

Efelől érdeklődnék most pont én is. Kedvem támadt kilátogatni a Loki meccsére szombaton, persze csak ha még él a promó. Én sem láttam egyelőre az Unibeten.  :-\

Idézetet írta: SPF Admin Dátum február 28, 2017, 17:34:00
Rákérdeztünk, s az a válasz érkezett, hogy jelenleg e promóció szünetel.