Női Kézilabda EB 2016

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Csak én nem értem ennyire az oddsokat? Miért minket hoznak ki esélyesként? Ráadásul "csak" 1,5 körül?

Idézetet írta: lordpazuzu Dátum december 09, 2016, 08:43:00
Csak én nem értem ennyire az oddsokat? Miért minket hoznak ki esélyesként? Ráadásul "csak" 1,5 körül?

Én se nagyon értem. Most a szorzók becsapnak engem, mert nem merem rakni Montenegrót pedig szerintem megvernek minket minimum 2 góllal. :/


#78 december 09, 2016, 16:43:53, oakland23
Idézetet írta: csak1tomi Dátum december 09, 2016, 15:57:13
http://index.hu/sport/kezilabda/2016/12/09/noi_kezi_eb_hollandia_piszkos_trukkel_nyert_franciaorszag_kapu_fole_idohuzas/

:D ;D ezt remélem minden Fradi játékos látta, hogy ilyet is lehet ;D

Azért az elég vicces, hogy ebből valaki cikket ír. Ez egyrészt nem hír, másrészt nem igaz, mert Hollandia nem ezzel nyert, hanem azzal, hogy több gólt dobott. Vagy kevesebbet kapott, -nézőpont kérdése.

Csak a 2. félidőt láttam, valami borzalom volt. Nem mondok újat, mert minden meccs az. Ennyi belemenést 8-10 meccsen szoktam látni, itt kb. minden 3. támadás belemenéssel ért véget.
De a hollandok nem adták fel -5-nél, Groot elkezdett jól játszani, Wisser is régi önmagát idézte, Wester pedig fogott, mint a festék. A franciák 5 gólt lőttek a 2. félidőben, szóval nem azért nyertek a hollandok, mert Groot eldobta a labdát a végén. Ha kapu fölé dobja egy méterrel, és a labdafogóból csorog le kapu mögé a labda, akkor is lepereg az a 4-5 másodperc.

Holnap mi lesz hír?

Pénteken a Hoffenheim-Frankfurt meccsen a hosszabbítás 3. percében 1-2-es állásnál Huszti Szabolcs a szögletzászlóhoz vitte le a labdát, és másodpercekig tartotta, nem is próbált gólt lőni.

Én kérek elnézést a cikkért!

Idézetet írta: csak1tomi Dátum december 09, 2016, 15:57:13
http://index.hu/sport/kezilabda/2016/12/09/noi_kezi_eb_hollandia_piszkos_trukkel_nyert_franciaorszag_kapu_fole_idohuzas/

:D ;D ezt remélem minden Fradi játékos látta, hogy ilyet is lehet ;D

Ezt a firkászt én rögtön elküldeném. Unalmában írta ezt a szart vagy mi? :D

Mit kellett volna tenni Hollandiának? -kérdezem a cikk íróját. Támadni a francia kaput az időkérés után 2 másodpercel és a kapus kezébe dobni hogy legyen ideje visszatámadni az ellenfélnek? :D A franciák talán másképp tettek volna hasonló helyzetben? Hagyjuk már a hülyeséget.

Ilyen a sport, nem 9 másodpercel a vége előtt kell gondolkodni azon hogy labdát kellene szerezni és gólt lőni hanem az előtte lévő 59 perc 51 másodpercben.

Ma csak én érzem úgy hogy kikapunk?  :(


Sima győzelem  :D

Szép volt csajok!!!!  :beerchug:

Támadásban még mindig nagyon gyengék vagyunk, Janurik Kingának ma mindenki kezet csókolhat. Kár azért az első két meccsért ...

románokkal kezdünk, aztán norge, aztán meg ruszkik, a 21,22,19 lőtt gól senki ellen sem lesz elég, hiába lesz bravúr a kapuban

Mekkora roncsderbi volt, te jó ég  :D Belemenés, belemenés, eladott labda, belemenés ...

Szépnek mondjuk nem volt szép, de legalább eredményes.  :ok:

Ha a románokat megint elverik a csajok, engem az sem érdekel, ha a norvégok meg az oroszok 20-al vernek... Bár látva a ruszkikat a románok ellen, ha Kinga megint így véd, a másik Kinga meg nem 14-ből nem csak 3-at dob be... Hátha...

Azért így Bulatovic meg Radicevic nélkül Montenegrónál is lesz egy kis űr a közeljövőben. Ez a Jaukovic is mennyit butult egy év alatt  :D

így a csoportkör után röviden

svédek: kurva szarok, ötlettelen játék, kapus nincs, sztem kizárt az elődöntő, max 5. hely
szerbek: nem tudom hova tenni őket, hoki csoportot nyertek(!), de ők se elődöntősök
németek: dettó mint a szerbek, mégegyszer nem vernék meg a hollandokat, talán makker harmadikként játszhatnak az 5. helyért
francia: nézhetetlen játék, beton védekezés, de a másik csoportot megeszik reggelire, elődöntő ez
holland: 5.ek a középdöntőben, az hard, amit toltak a franciák ellen a második fiben, az simán elődöntő, svédeket ütni kell egyből
spanyol: kurva szar, a lefőtt szlovénokat megszedték, egyébként 0, sztem 3 kapa, de 2 tuti

norvégok: sima win, jelenleg senki sem jobb tőlük, fix elődöntő, fix döntő, (szinte) fix bajnok
dánok: gyengusz ez amúgy, max ponttal mennek középdöntőbe, mint a norgék, majd a románokkal lemeccselik h ki a másik elődöntős
csehek: elfogynak, ez 3 kapa
románok: meglepően jók, dánokkal nagy meccs lesz, jó kapusteljesítmény, Neagu epic, sztem elődöntő
oroszok: hát, 0 ponttal nem tom mit tudnak, kb semmit, kintről szarul lőnek, semmi xtra
miNK: a támadásokban ötlet nem sok van, ilyen kevés gólokkal meccset nyerni nem fogunk, románokkal kezdünk, sztem az kapa most, hiába h a kárpát fiszfaszon nyertünk, norgék kb mint a horvátokat (ne legyen igazam), oroszok ellen meg mindegy lesz mindkettőnknek


Janurik megsérült, Szikora jön helyette.. ezt a szart