Férfi Kézilabda VB 2017

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Férfi Kézilabda VB 2017: Ki lesz a végső győztes?

Magyarország
9 (14.5%)
Franciaország
40 (64.5%)
Németország
7 (11.3%)
Spanyolország
2 (3.2%)
Horvátország
0 (0%)
Katar
2 (3.2%)
Lengyelország
0 (0%)
más
2 (3.2%)

Összes szavazó: 61

Szavazás lezárva: január 20, 2017, 06:42:05

Idézetet írta: csak1tomi Dátum január 23, 2017, 20:11:13
szerintem is holnap a norvégok beáraznak, úgy járunk mint fehéroroszok ellen
persze ne legyen igazam nem kérdés kinek drukkolok gogo hángöráj
6-10seces támadás vezetések ellen nem tudom mit fogunk kezdeni

Én is így érzem. Torna végére mindig megbukunk az erőnlét miatt. :/ Számomra élmény nézni a norvég csapat játékát, félelmetes szélsőkkel, bivaly átlövőkkel. Még a dánok ellen sem írtam volna le őket. Nagyon egyben van ez a skandináv csapat, nem véletlenül szorongatták még a franciákat is.

mi ez a 0 komment? ;D
első félidő után el is dőlt, kár érte :(


Franciák ha nem tudnak változtatni akkor ma számukra véget ér a VB.


Idézetet írta: gerry Dátum január 24, 2017, 19:41:21
Franciák ha nem tudnak változtatni akkor ma számukra véget ér a VB.

Sima volt ez is.



Szlovénok akár már a meccset is eldönthették volna, ehelyett még lesz izgulni való, a spanyolok meg ilyen védekezéssel már félidőben összepakolhatnak, mert ebből nem lesz továbbjutás.

Már a döntőbe jutás a tét Franciaországban

A franciaországi világbajnokságból már csak pár nap van hátra. Az elődöntőben a házigazdák Szlovénia ellen biztosítanák be helyüket a fináléban, a másik ágon pedig a mieinket legyőző norvégok Horvátországgal csatáznak. Olvasd tovább ITT!

Elődöntők




Január 26., csütörtök:

21:00   France - Slovenia   1.15   14.20    7.67
   
Január 27., péntek:
                  
20:45   Croatia - Norway   2.23   8.21   2.00


Tippek, vélemények?

Franciák ma mennyit tesznek közé, gondolom a győzelmük nem fog veszélyben forogni, szerintem -4,5-ös hendinek is jönnie kell gall részről

Nekem nem tetszik ez a szlovén csapat. Persze nem rossz, de tök nagy mákjuk volt eddig. Én úgy vélem, akár 10 is lehet közte.

Idézetet írta: oakland23 Dátum január 26, 2017, 19:14:06
Nekem nem tetszik ez a szlovén csapat. Persze nem rossz, de tök nagy mákjuk volt eddig. Én úgy vélem, akár 10 is lehet közte.
Én nem.

Nekem sem tetszik a szlovén csapat, egy erős ellenfelük volt az is szétkapta őket. Meg nem győztek meg eddig, az oroszok elleni második félidő volt az, amire csettinteni lehet. a többi átlagos. Ma csak egy 40-45% os kapusteljesítménnyel lehetnek partiban.

én olyasmit várok mint amit mi kaptunk norvégoktól első félidőben, aztán jön a b sor második félidőben és pihenve leszarják a gólkülönbséget simán nyernek