WTA - Budapest

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


A problémákat emlegetted köztük a nézőszámot majd megemlítetted mi lesz a vizes vb-vel..

Idézetet írta: ncis88 Dátum február 25, 2017, 13:46:50
A problémákat emlegetted köztük a nézőszámot majd megemlítetted mi lesz a vizes vb-vel..

Ncis elhiszem, hogy neked lételemed a kötözködés és hogy elismerjék az igazad. Tudod mit? Legyen, igazad volt. Biztosan jobban tudod, hogy mire gondoltam, mint én, így igazad van. Bár...
Nem lehet véletlenül, hogy megemlítettem a dolgot, de nem mindegyik a vizes-vb-re vonatkozott? Ja persze, az kizárt (sőt még egyéb opciókat is felsorolhatnék, de feleslegesen tenném, meg csak magamat fárasztanám vele).

Szeretnélek ezúton is megkérni, hogy innentől tilts le vagy legalábbis ne reagálj a bejegyzéseimre, de ha te nem is, én biztosan megteszem ezt veled, mert már az évek alatt belefáradtam, hogy ha benézek valamelyik topicba jó eséllyel meglátom az ellenmondásod, vagy egy vita alkalmából vagy csak egy sima hozzászólás formájában.  :ok: 



Menjél nézz meg 8 sorozatot és ne durcázz mint egy 6éves kislány. Nem tudom miért vetted offenzívnek a hozzászólásom. Én így értelmeztem amit te írtál, elég lett volna annyit írni hogy nem erre gondoltam.

Semmi személyeskedés nem volt a hszemben, nem értem miért vetted magadra..És nem is értem hogy neked miért ne lehetne ellentmondani, vagy egyet nem érteni veled?? Lehet egy kicsit sok amerikai sorozatot nézel. Tölts több időt a szabadban akkor talán nem veszel mindent magadra


Idézetet írta: ncis88 Dátum február 25, 2017, 14:04:43
Menjél nézz meg 8 sorozatot és ne durcázz mint egy 6éves kislány. Nem tudom miért vetted offenzívnek a hozzászólásom. Én így értelmeztem amit te írtál, elég lett volna annyit írni hogy nem erre gondoltam.

Semmi személyeskedés nem volt a hszemben, nem értem miért vetted magadra..És nem is értem hogy neked miért ne lehetne ellentmondani, vagy egyet nem érteni veled?? Lehet egy kicsit sok amerikai sorozatot nézel. Tölts több időt a szabadban akkor talán nem veszel mindent magadra

Megpróbálok kulturáltabban írni neked, még annak ellenére is, ha neked ez láthatóan nem megy. Nem mondtam, egy szóval se, hogy nem lehet nekem ellentmondani. Mindössze nem tudtad értelmezni amit írtam, ennyi. Másra gondoltunk te is és én is.


Az előző hszt leszámítva kérlek másold ki azt a mondatot ami nem volt kultúrált vagy sértő volt számodra. Nagyon kíváncsi vagyok.

Idézetet írta: ncis88 Dátum február 25, 2017, 14:18:12
Az előző hszt leszámítva kérlek másold ki azt a mondatot ami nem volt kultúrált vagy sértő volt számodra. Nagyon kíváncsi vagyok.

Az előző hsz-re gondoltam.  :ok: 

De te még az előző hszem előtt kiakadtál rám,akkor írtad hogy tiltsalak le.. Akkor mi nem tetszett?? Hogy összemostam a wta-s problémádat és az enyhe utalást a közelgő vizes vbre.

Döntő

Február 26., vasárnap:

13:00   Babos T. - Safarova L.   2.15   1.73


Tippek, vélemények?