Segitseg

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


A 32redsport-tól küldték:
Place four or more 10.00 bets at Evs or greater on this weekend's Premier League matches and get a 10.00 free bet. Free Bet will be credited after the settlement of your 4th qualifying bet.

És az "Evs"-t nem tudom hova tenni. A családban van felsőfokú angolos, de ő sem tudja.
Ha valaki esetleg le tudná fordítani.

Idézetet írta: ede Dátum szeptember 20, 2014, 19:59:42
A 32redsport-tól küldték:
Place four or more 10.00 bets at Evs or greater on this weekend's Premier League matches and get a 10.00 free bet. Free Bet will be credited after the settlement of your 4th qualifying bet.

És az "Evs"-t nem tudom hova tenni. A családban van felsőfokú angolos, de ő sem tudja.
Ha valaki esetleg le tudná fordítani.

Evens-t jelent, tehát 2.0 odds

Köszönöm a gyors választ

Arra még figyelj hogy ha promoban ki kűldék hogy 10font a freebet, az más valutában 10 euró vagy 10$.
Nem váltogaják legalábbis nyáron még nem tették.

Tud valaki egyetlenegy olyan árva irodát, ami elfogad Paypalt?

Magyarországról egy sem.

Üdv! Nem is tudom melyik topicba írjam ezt a kérdést :)

Netellernél van egy ki pénzem, de nem engedi kifizetni bankszámlára, kártyám sincs náluk. Mely fogadóirodánál megoldató jelenleg marathonbet kivételével, hogy befizetek neteller-el, és kikérhetem a pénzt átutalással?

Idézetet írta: mukusz745 Dátum október 21, 2014, 11:25:05
Üdv! Nem is tudom melyik topicba írjam ezt a kérdést :)

Netellernél van egy ki pénzem, de nem engedi kifizetni bankszámlára, kártyám sincs náluk. Mely fogadóirodánál megoldató jelenleg marathonbet kivételével, hogy befizetek neteller-el, és kikérhetem a pénzt átutalással?

Tudtom szerint egyiknél sem, de ne legyen igazam.

Talán a saját bankszámlára történő kiutalásnál kevésbé szigorúak az irodák.
Én a sportingbetnél próbálnám meg először egy kisebb összeggel. (heti egy kifizetés van ingyen)

Aztán ha mégsem menne, akkor egy minimális összeget (2500 ft) bankszámláról utalsz nekik (vagy a bankszámlához tartozó kártyáról fizetsz be), majd ezután próbálsz kifizetést kérni a számlára.

A netellered forint vagy euró?

Aki eurós netellerrel töltött már "forintos" irodákat, annak érdekelnének az árfolyammal kapcsolatos tapasztalatai!  :)



Idézetet írta: Knapp Dátum október 21, 2014, 13:42:28
Talán a saját bankszámlára történő kiutalásnál kevésbé szigorúak az irodák.
Én a sportingbetnél próbálnám meg először egy kisebb összeggel. (heti egy kifizetés van ingyen)

Aztán ha mégsem menne, akkor egy minimális összeget (2500 ft) bankszámláról utalsz nekik (vagy a bankszámlához tartozó kártyáról fizetsz be), majd ezután próbálsz kifizetést kérni a számlára.

A netellered forint vagy euró?

Aki eurós netellerrel töltött már "forintos" irodákat, annak érdekelnének az árfolyammal kapcsolatos tapasztalatai!  :)

renben köszi. Eurós a netellerem, úgyhogy ebben nem tudok segíteni:)

Gobetgo!!!
A Gobetgo egyik napról a másikra megszűnt.
A számlámon lévő pénzt valszleg benyelték.
>:( >:( >:( >:( >:(
Emailre persze nem válaszolnak.
Pont most akartam befizetni 100€-t egy bónusz miatt,piszok szerencsém volt,hogy nem tettem meg pár nappal ezelőtt,mert az oldal már a következő üzenettel fogadott: :
"Dear players,

Our strategy to offer the best odds on the planet with very low margins did not prove to be a successful one, given the clientele we attracted and the payment processing and marketing costs we incurred. During the period of November/December there was a large withdrawal wave, which entirely emptied our company balances and as we stand, we are insolvent.

Therefore, we deeply regret to inform you, that as of today we are effectively closing GoBetGo.com.

Sincerely yours, GoBetGo Management. "

Lehet ilyenkor valamit tenni annak érdekében,hogy valahogyan visszakapjam a pénzem?
Szerencsére "csak" 11€ volt rajta.
Esetleg másnak is volt náluk számlája,és ugyanúgy járt mint én?
Elég aggasztó,hogy ez esetleg más irodákkal is előfordulhat

Mi előtt befizetsz valahova olvass utána.
Tanuló pénz volt, örülj hogy ennyivel megusztad.

Idézetet írta: bendehal Dátum január 27, 2015, 19:17:40
Mi előtt befizetsz valahova olvass utána.
Tanuló pénz volt, örülj hogy ennyivel megusztad.

Így van, ilyen ismeretlen helyekre nagy pénzzel nem szabad beszállni.

#148 január 27, 2015, 19:35:59, d3amenic
Csak surebethez és bónusz miatt kellett,nem náluk akartam megalapozni a szerencsémet  :)
Utánaolvastam előtte és nem olvastam róla rosszakat
Egyébként az oddsportal ajánlotta,köszönöm nekik is  :(
Tényleg szerencsém volt,hogy ennyivel megúsztam,volt akinek 7000€ tnyúltak le
http://arbusers.com/index.php/topic,2163.825.html?PHPSESSID=o8d3v5gkdj0o5h81d8vtnp6a84

Idézetet írta: d3amenic Dátum január 27, 2015, 19:31:11
Csak surebethez és bónusz miatt kellett,nem náluk akartam megalapozni a szerencsémet  :)
Utánaolvastam előtte és nem olvastam róla rosszakat
Egyébként az oddsportal ajánlotta,köszönöm nekik is  :(
Tényleg szerencsém volt,hogy ennyivel megúsztam,volt akinek 7000€ tnyúltak le
http://arbusers.com/index.php/topic,2163.825.html?PHPSESSID=o8d3v5gkdj0o5h81d8vtnp6a84

Hát azért 7000 eurot lenyúlni csak nem tehetik meg "legálisan" ?! Vagy igen? Mert jó most pár euroért nem fogja senki se feljelenteni az irodát, de azért ha valakitől tényleg 7000 eurot nyúltak le, az nem kis pénz és szerintem bűncselekmény...
Egyébként sajnálom a 11 eurodat de ez tényleg tanulópénz volt... csak megbízható és ismert irodákhoz érdemes befizetni!