Segitseg

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: etela1982 Dátum június 29, 2015, 11:33:32
Sziasztok, segicséget szeretnék kérni. Kezdö fogado vagyok, és nemértem hogy müködik a teniszben a játék eredménye . Elmagyarázná nekem valaki. Elöre is köszi.

Hát... 0:0 után, aki az első pontot szerzi, az 15-semmire vezet...
Vagy mire gondolsz?  :)

Idézetet írta: etela1982 Dátum június 29, 2015, 11:33:32
Sziasztok, segicséget szeretnék kérni. Kezdö fogado vagyok, és nemértem hogy müködik a teniszben a játék eredménye . Elmagyarázná nekem valaki. Elöre is köszi.

Akkor egy jó tanács: Légy előbb kezdő tenisznéző, aztán fogadó! Most például a tévében magyar kommentárral nézheted a wimbledoni tornát, ennél könnyebben nem fogod megismerni  :ok:

Köszi Knapp a segicséget, erre gondoltam. Enyi a lényege?

Idézetet írta: etela1982 Dátum június 29, 2015, 22:39:28
Köszi Knapp a segicséget, erre gondoltam. Enyi a lényege?

Esetleg itt bővebben:

http://www.tenisztanitas.hu/pontozas/

Mondjuk én is fogadtam úgy krikettre meg baseball-ra, hogy fingom nem volt a szabályokról, de ha rám hallgatsz, csak olyanra teszel, amit pontosan értesz!  :)

Lay fogadással kapcsolatban szeretnék segítséget kérni.
Tegnap volt egy ilyen fogadásom a Matchbookon:




Az eredmény: Ciprus - Bosznia-Hercegovina 2 - 3
Nagyon amatőr kérdésem: miért nem nyertes a fogadásom?
Én úgy értelmeztem, hogy akkor nyerek ha Ciprus 1:0 handicap-ről nem nyeri meg a meccset.

Idézetet írta: atari100 Dátum október 14, 2015, 21:06:50
Lay fogadással kapcsolatban szeretnék segítséget kérni.
Tegnap volt egy ilyen fogadásom a Matchbookon:




Az eredmény: Ciprus - Bosznia-Hercegovina 2 - 3
Nagyon amatőr kérdésem: miért nem nyertes a fogadásom?
Én úgy értelmeztem, hogy akkor nyerek ha Ciprus 1:0 handicap-ről nem nyeri meg a meccset.


Nem nagyon játszom a matchbooknál, de szerintem nincsen náluk háromesélyes hendikep, ha meg ez kétesélyre vonatkozott, akkor a fogadás "push" és vissza kellett kapnod a tétedet. (itt ez történt?! nem ismerem ki magam a szelvényen annyira.  :)  )

Ha a +1 volt a "választóvonal", akkor a pont egy gólos bosnyák győzelemnél minden tét visszajár, a back és a lay oldalon is.

Normál back fogadásnál, ha csak két kimenetelt látsz hendikepnél, akkor a +1 akkor nyerő, ha a csapat nem kap ki, a -1 meg akkor nyer, ha legalább két góllal nyer a másik.
Közte ott van a pont egy gólos "vendég" győzelem


Köszönöm, nem is számítottam ilyen gyors segítségre!  :)
Igen, visszakaptam a tétem.
Akkor összefoglalva: ha  háromesélyes (európai) hendikep lett volna, akkor nyertes lett volna a fogadásom, de kétesélyesként (ázsiai)  csak a tétem jár vissza.

Sziasztok. Legtöbbször mobil telefonról lépek fel az internetre és nem mindig vagyok wifi közelben.
Szeretnék egy internet csomagra szert tenni. Jelenleg T-mobile-nál van előfizetésem és csak 200mb-os a havi keretem.
Valakinek esetleg van egy jó ötlete hogy hol van olyan csomag amire megéri akár más szolgáltatónál is előfizetni?
Korlátlan böngészés és e-mail opció-erről tud valaki valamit hogy amikor megnyitom a bet365-öt mobilról hogy az a böngészés keretén belül van e az adatforgalom használata?

Sziasztok!

Lenne egy hendikeppes kerdesem.

Merkozes szorzoi a talalkozo elott: Hazai 2.1x / Dontetlen 3,75x / Vendeg 3.5x

Ha a vendeg csapat a felidore elonnyel megy, es en ezt az elonyt (legyen barmekkora) hendikeppel elveszem tole, akkor az gyakorlatilag egy mesterseges dontetlent eredmenyez. Ebben a helyzetben mekkora lehet a vendegek szorzoja?

Koszi!!!   :cya:

Idézetet írta: Little_big_man Dátum november 05, 2015, 21:36:51
Sziasztok!

Lenne egy hendikeppes kerdesem.

Merkozes szorzoi a talalkozo elott: Hazai 2.1x / Dontetlen 3,75x / Vendeg 3.5x

Ha a vendeg csapat a felidore elonnyel megy, es en ezt az elonyt (legyen barmekkora) hendikeppel elveszem tole, akkor az gyakorlatilag egy mesterseges dontetlent eredmenyez. Ebben a helyzetben mekkora lehet a vendegek szorzoja?

Koszi!!!   :cya:
Ezt így nem  lehet kiszámolni. Ha pl. a vendégcsapat 4 góllal megy az 1. félidőben és jobban is játszik, akkor az EH2(-4) lemehet akár 2-es odds alá is, sőt akár az EH2(-5)is ha a játék képe ezt mutatta. Ellenben egy 0-1 es állásnál ahol a játék kiegyenlített volt, vagy a hazai csapat játszott jobban és a vendégeknek csak beesett egy gól ott valószínű az EH2(-1) marad a 3,5 körüli értéken, vagy még magasabb lesz.

Sziasztok. Azt szeretném kérdezni hogy ha barátnőm is szeretne regisztrálni ugyanannál az irodánál ahol én is vagyok akkor ő megkaphatja a bonuszokat? Hivatalosan nem élünk együtt de viszont egy lakásból lépnénk fel a fogadóirodákra.
Mi ilyenkor a teendő? Lehet? Nem lehet? Az ip-cim mit befolyásol?

A szabályzatuk szerint 1bónusz/IP,háztartás stb.. Szóval elméletileg nem járna, gyakorlatilag viszont nem foglalkoznak vele.

Sziasztok!

Tegnap egy kosármeccsre fogadtam a bet365-ön. Arra fogadtam, hogy a hazai csapat a 4. negyedben győzni fog. Így is történt, de mivel az össz. végeredmény döntetlen lett, hosszabbítás következett. A hosszabbításban a vendégcsapat nyert. A pénzem ugyan visszakaptam, de ez sztem nem korrekt így! Lehet hosszabbításra is fogadni, én nem arra fogadtam. Amire fogadtam, az nyert. Van értelme ebben az esetben reklamálni?

Nincs. Ugyanis a szabályzatukban le van írva hogy az esetleges hosszabbítás beleszámít a 4.negyedes piacokba. Gondolom, ők is erre hivatkoztak

Idézetet írta: pepa2015 Dátum december 26, 2015, 13:28:16
Sziasztok!

Tegnap egy kosármeccsre fogadtam a bet365-ön. Arra fogadtam, hogy a hazai csapat a 4. negyedben győzni fog. Így is történt, de mivel az össz. végeredmény döntetlen lett, hosszabbítás következett. A hosszabbításban a vendégcsapat nyert. A pénzem ugyan visszakaptam, de ez sztem nem korrekt így! Lehet hosszabbításra is fogadni, én nem arra fogadtam. Amire fogadtam, az nyert. Van értelme ebben az esetben reklamálni?

Ha visszakaptad a tétet, akkor szerencsésen kijöttél a fogadásból (ezek szerint a 3. negyed utáni különbség "megmaradt").