Röplabda 2023

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Hetfőn már lesznek tippek, most itt az asszony nincs idő  :D

#1156 szeptember 27, 2015, 11:39:01, firgabácsi
női EB

Magyarország - Törökország under 130.5 expekt

Tegnap a nyitónapon nagyon csúnya vereséget szenvedtünk a belgáktól, volt szett amiben 8 pontot szereztünk. Ehhez a tipphez lényegében az kellene, hogy átlagban ne szerezzünk többet 18 pontnál szettenként, szerintem van realitása.
A belgák ugye otthon vannak, erős csapat is, Eb négyben voltak legutóbb, vb-n is jól szerepeltek + mi nem éppen jól mentünk neki ennek az EB-nek. Nem tudtunk elutazni a szlovéniai felkészülési tornára közvetlenül az EB előtt egy vírusos megbetegedés miatt ami végigment a csapaton, ráadásul a szöv.kap. De Brandt testvére meghalt tegnap, elképzelhető milyen lelkiállapotban ül a padon. Ezzel együtt tegnap nagyon úgy tűnt hogy erős nekünk még ez a szint, a csapat túl hullámzó teljesítményt nyújtott, túl sokat hibázott, ez itt nem fér bele.
Ma szerintem a törököktől függ minden, ez egy még belgánál is valamivel erősebb csapat, igaz Neslihan már nincs benne, de még így is igen jók Naz Aydemirrel, Eda Erdemmel. Ha végig komolyan veszik akkor aligha nyerünk szettet ellenük, sőt, tegnapihoz hasonló vereség néz ki. Az is igaz annyira rosszak azért nem vagyunk mint amit tegnap mutattunk és meglehet ha kicsit megmelegszünk és megszokjuk a légkört szorosabb meccseket játszunk majd itt az EB-n, de azért a törökök akár végső győzelemre is esélyesek, szerintem más kávéház.
Ami miatt bukó lehet: mikor ilyen különbség van két csapat között gyakran előfordul, hogy a favorit ledob egy szettet az ellenfélnek, egyszerűen nem koncentrál úgy + behozza a cseresort. E miatt csak szimplán egy közepes tippnek gondolom és nem nagyon jónak, de egy próbát megér. A törökök fogják eldönteni alapvetően mi lesz itt.
Az senkit ne tévesszen meg, hogy nemrég vertük őket az Európa Liga döntőjében, az egy török B/C csapat volt, ez meg az A válogatott.

Európa Bajnokság 2015 - Nők


Szeptember 28., hétfő:

17:00    Azerbaijan W - Hungary W   1.16   4.90
   
17:00    Belarus W - Bulgaria W   2.30   1.58
   
17:00    Germany W - Czech Republic W   1.63   2.20
   
17:00    Poland W - Slovenia W   1.05   8.71
   
20:00    Belgium W - Turkey W   2.83   1.40
   
20:00    Netherlands W - Italy W   2.57   1.47
   
20:00    Romania W - Serbia W   26.65   -
   
20:00    Russia W - Croatia W   1.02   12.92


Tippek, vélemények?

Bravúr: női röpiseink győztek és továbbjutottak az Eb-n!

A magyar női röplabda-válogatott négy szettben legyőzte Azerbajdzsánt, és így továbbjutott a legjobb 12 közé a belga-holland közös rendezésű Európa-bajnokságon.

NŐI RÖPLABDA EURÓPA-BAJNOKSÁG
B-CSOPORT, 3. FORDULÓ
MAGYARORSZÁG–AZERBAJDZSÁN 3:1 (16, –26, 22, 16)
Antwerpen, 1000 néző. Vezette: Markov (orosz), Van Gompel (holland).
Magyarország: Tálas 10, Horváth D. 14, Dobi 12, Vacsi 6, Sándor 20, Pallag 12. Cserék: Kötél D., Lévai (liberók), Szakmáry, Széles 2, Liliom. Szövetségi kapitány: Jan De Brandt.
Azerbajdzsán: Poznyak 7, Kurt 10, Bayramova, Zhidkova 3, Karimova 4, Rahimova 29. Cserék: Mammadova (liberó), Kiselyova, Aliyeva , Azizova 5, Yagubova 1, Abdulazimova. Szövetségi kapitány: Bülent Karslioglu.

Egy forintot nem tettem volna a győzelmünkre, de sikerült nyerniük a csajoknak, nagy nagy gratuláció nekik!!!!

Igen, szép volt ez a győzelem. (én se fogadtam a Magyarokra)

Hajrá LÁNYOK!

Azt olvastam, hogy Németország következik. Az már kicsit nehezebb lesz.

Idézetet írta: lulu65bj Dátum szeptember 28, 2015, 21:15:56
Igen, szép volt ez a győzelem. (én se fogadtam a Magyarokra)

Hajrá LÁNYOK!

Azt olvastam, hogy Németország következik. Az már kicsit nehezebb lesz.

Így van, Németek jönnek. Hogy lehet e esélyünk ellenük? Ha úgy játszanak mint ma a csehek ellen, akkor azt mondom sima 3-0 nekik, Brinker is és Kozuch is nagyon magabiztos volt a mai nap folyamán, de láthattuk, hogy a románok ellen viszont együküknek sem ment igazán, ott egy bűnrossz német válogatott volt a pályán, ha azt a formájukat hozzák, akkor van csak keresnivalónk. Mi már így is túlteljesítettünk, ki kell menni a pályára aztán lesz ami lesz, nincs vesztenivalónk.

Azt a mindenit, de lebecsülnek bennünket! Hungary 10.23?

Ezek lesznek holnap (szept. 30-án)

17:00   Italy W - Croatia W   1.12   5.68
   
17:30   Germany W - Hungary W   1.02  10.23
   
20:00   Belarus W - Poland W   3.10  1.32

20:30   Belgium W - Czech Republic W   1.49  2.47


Azért is Hajrá Magyarok!

EUROPE: European Championships Women - Play Offs - 1/8-finals

Belgium W   -   Czech Republic W
30.09.2015 20:30

Tipp: Csehország győz
Odds: 3,00

Ezt a szorzót nem tudom otthagyni. Ok, hogy a belgák hazai pályán majd 6000 néző előtt játszanak, de ha a két csapatot összehasonlítom, jóindulattal 50-50 a meccs, de inkább billen a csehek felé a mérleg nyelve. Hazaiaknál ha Van Heckének nem megy a játék, láthattuk mi van, a törökök ellen szinte egy percig sem volt esélyük, nincs aki tudja helyettesíteni a belgák ászát. Kérdés ma mire lesz képes?? A cseheknél azzal, hogy most eljött a két legjobb játékosuk (legutóbbi Eb-n ezt nem mondhatták el) sokkal nagyobb a variációs lehetőségük is. Havelková Havlickova duó ha elkapja a fonalat szinte bárki ellen partiba tudnak lenni, ezen a meccsen a csehek fogják eldönteni, hogy ki jut be a legjobb 8-ba, mert szerintem jobb csapatuk van, és ha ezt a páylán is bizonyítani tudják, akkor még egy jó Van Hecke sem fogja tudni őket megakadályozni a győzelemben. Tippem, hogy győznek a csehek!


Idézetet írta: gerry Dátum szeptember 28, 2015, 21:22:23
Így van, Németek jönnek. Hogy lehet e esélyünk ellenük? Ha úgy játszanak mint ma a csehek ellen, akkor azt mondom sima 3-0 nekik, Brinker is és Kozuch is nagyon magabiztos volt a mai nap folyamán, de láthattuk, hogy a románok ellen viszont együküknek sem ment igazán, ott egy bűnrossz német válogatott volt a pályán, ha azt a formájukat hozzák, akkor van csak keresnivalónk. Mi már így is túlteljesítettünk, ki kell menni a pályára aztán lesz ami lesz, nincs vesztenivalónk.

Sajnos nem volt esélyünk, Brinker 52%-al ütötte be a pontokat Kozuch 42%-al, nem tudtunk ellenük mit kezdeni. A lányoktól ma egy picit azért többet vártam, de így is túlteljesítettek.

MAGYARORSZÁG–Németország 0:3 (18-25, 17-25, 14-25)

EUROPE: European Championships Women - Play Offs - 1/8-finals

Belarus W   -   Poland W
30.09.2015 20:00

Tipp: Lengyel győzelem
Odds: 1,40

Imádom mikor Skowronska a pályán van, és csak veri s veri a pontokat befele  :D

Hali!
Én tegnap a Belgákra fogadtam, de kicsit meglepett, hogy a Cseheknek adtál több esélyt.
Én csak a Belga-Magyar meccset láttam, és abból tudtam kiindulni. Belga-Török nem láttam. A Cseheket nem láttam.

Sajnos a Németektől simán kikaptunk, jogos volt a 10-es feletti odds.
De akkor is szép volt Magyarok!

Mai program :

17:00   Russia W - Italy W   1.35   2.99
   
17:30   Turkey W - Germany W   1.36  2.96
   
20:00   Netherlands W - Poland W   1.06  7.66
   
20:30   Serbia W - Belgium W     1.18  4.46

Tippek, vélemények?

#1166 október 03, 2015, 21:14:33, lulu65bj
Hali!

A tegnapi meccsekből 3-at eltaláltam, csak az Orosz-Olaszra nem mertem fogadni, de ott is papírforma lett végül.

Szombaton ezek lesznek az EB-én :

15:30   Netherlands W - Turkey W   1.51  2.45
   
18:30   Russia W - Serbia W   1.97  1.78

én itt Török - Szerb döntőre számítok

Tippek, vélemények?

Sajnos mindkét tippem téves, ezek a csapatok a 3. helyért játszhatnak majd. A másik 2 csapat került be a döntőbe.

#1167 október 04, 2015, 18:36:43, lulu65bj
Hali!
Ma befejeződik a női EB.

14:00   Turkey W - Serbia W   2.94  1.37
   
17:00   Netherlands W - Russia W   1.80  1.94

Szerintem ez lesz a vége : 1. Russia  2. Netherlands  3. Serbia  4. Turkey yes

Tippek, vélemények?

A mai Hollandia-Szlovénia nekem elég fix Holland győzelemnek tűnik.
A hollandokat láttam játszani a bolgárok és a németek ellen, elég jól tolták.

Ez egy kifejezetten remek tipp volt  :bash: