Röplabda 2023

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Challenge kupa női - Olympiakos - Vasas

Elvileg a Vasas akár esélyes is lehetne azok után hogy a B.csaba amely a Vasashoz nagyon hasonló erősségű csapat a CEV kupa első fordulójában kettős győzelemmel intézte el a görögöket, de várhatóan máshogy játszik most az Olympiakos. Esélyes hogy azért estek ki a görögök a CEV kupából mert nem akartak a bivalyerős Krasznodarral játszani utána és messzire utazni drágán ( akikkel így most a Csaba fog majd játszani ). A Csaba ellen nem is játszatták a görögök több ászukat vagy csak időszakosan. A Vasasnál megsérült magyar bajnokin a válogatott center Vacsi Evelin, ez elég nagy érvágás lesz.
Szerintem a görögökön múlik majd főleg, bár a Vasas nem rossz, de azt mondom ha nem akar kiesni az Olympiakos direkt most is akkor ezt a hazai meccset nyeri. 1.50-1.55 körüli odds



Hali!
Igen, szerintem is van rá esély, hogy a Vasas nem fog nyerni idegenben.

Igaz korábban a Békéscsabának is kevés esélyt adtam, hogy idegenben nyer, aztán mégis.

Meg kell adni ismét a Görögöknek az esélyt, talán most bejön.

Másnak vélemény?


Idézetet írta: firgabácsi Dátum december 08, 2015, 14:05:06
Challenge kupa női - Olympiakos - Vasas

Elvileg a Vasas akár esélyes is lehetne azok után hogy a B.csaba amely a Vasashoz nagyon hasonló erősségű csapat a CEV kupa első fordulójában kettős győzelemmel intézte el a görögöket, de várhatóan máshogy játszik most az Olympiakos. Esélyes hogy azért estek ki a görögök a CEV kupából mert nem akartak a bivalyerős Krasznodarral játszani utána és messzire utazni drágán ( akikkel így most a Csaba fog majd játszani ). A Csaba ellen nem is játszatták a görögök több ászukat vagy csak időszakosan. A Vasasnál megsérült magyar bajnokin a válogatott center Vacsi Evelin, ez elég nagy érvágás lesz.
Szerintem a görögökön múlik majd főleg, bár a Vasas nem rossz, de azt mondom ha nem akar kiesni az Olympiakos direkt most is akkor ezt a hazai meccset nyeri. 1.50-1.55 körüli odds
25:15, 25:11, 25:15  :beerchug:

Női röplabda BL E csoport, arra vagyok én kíváncsi, hogy a Fenerbahce és a Dresdner megszopatják-e a Wroclawot vagyis a Fener leadja-e a pontot. Erre nem tennék fel 1 fillért se.

Szeretnék kérni egy infót: a férfi BL-ben a Belogorod-Tours párharc jelenleg 1:1-re áll. Most akkor van még egy meccs vagy mi van ilyenkor.Köszi előre is a választ. ;)

Idézetet írta: jalo14 Dátum március 03, 2016, 09:27:41
Szeretnék kérni egy infót: a férfi BL-ben a Belogorod-Tours párharc jelenleg 1:1-re áll. Most akkor van még egy meccs vagy mi van ilyenkor.Köszi előre is a választ. ;)

De az első meccset 3-0-ra nyerte a Belgorod, így hiába nyert a Tours, az oroszok mentek tovább.

Napi dupla:

BV Verona vs Latina
Tipp: 1    Odds: 1.20
Nordmeccanica Piacenza vs Bergamo
Tipp: 1    Odds: 1.40
Kedzierzyn-Kozle vs Resovia Rzeszów
Tipp: 1    Odds: 1.30

Mérkőzések száma: 3
Teljes szorzó    2.18

Hali!
Nem tudom értelmezni ezt a meccset. Valaki tudja miért volt ez? Ki nyert?
Barátságos válogatott-mérkőzés

Hollandia   2-2   Németország      05.06.2016 13:30  Vége
Hollandia      28   23   21   25   
Németország   26   25   25   21

Döntetlen röplabdában? Vagy a pontokat számolták?

Idézetet írta: lulu65bj Dátum június 05, 2016, 20:37:50
Hali!
Nem tudom értelmezni ezt a meccset. Valaki tudja miért volt ez? Ki nyert?
Barátságos válogatott-mérkőzés

Hollandia   2-2   Németország      05.06.2016 13:30  Vége
Hollandia      28   23   21   25   
Németország   26   25   25   21

Döntetlen röplabdában? Vagy a pontokat számolták?

Nem néztem utána, de valószínűleg az volt megbeszélve meccs előtt, hogy 4 szettet játszanak és vége. (ilyen már volt máskor is barátságoson) Tehát itt nem a 3 nyert szettig tartó szabály szerint nyomták, lehetett volna akár 4-0 is.

Hali!
Esetleg ha valakit érdekel, megy most a Lengyel - Szerb férfi meccs. Itt lehet nézni : https://www.youtube.com/watch?v=1zW4-5pSqYY

Hali!

Akit érdekel esetleg, megy most a Világliga férfi elődöntő, Szerb - Olasz. https://www.youtube.com/watch?v=Uq4yXCJWP7k

#1197 július 17, 2016, 20:16:30, lulu65bj
Hali!
Ma véget ér a Világliga, már a 3. helyért megy is Olasz - Francia https://www.youtube.com/watch?v=SOWnZQEOus4

20.30h pedig a döntő Szerb - Brazil lesz. itt lehet nézni : https://www.youtube.com/watch?v=oNbiWe1cT3U&feature=youtu.be


Rég jártam itt, mindjárt kezdődik a szezon, ha időm engedi jönnek majd a tippek is.

Ma sok röpi nincs, de ami van az tuti, nézzük:

Szlovák Lett mérkőzés a legneccesebb a 3 közül, de nyerni fognak a szlovákok ettől függetlenül, a hazai mérkőzéseiket volt szerencsém látni, ott mindhárom ellenfelüket sikerült megverniük ha ma nyernek, kint vannak az Eb-n. Chrtiansky is csatlakozott, ha szükség lesz rá, harcra kész azt nyilatkozta. 1,3 körül az odds

Ukraina - Moldova sima Ukrán győzelem, múlt heti találkozásuk 3-2 lett ma ennél sokkal simább lesz odds 1,22 körül

Többet nem írok most róluk, mert 5 perc múlva kezdenek. Sok sikert mindenkinek  :beerchug: