Tippmax

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


március 20, 2013, 12:42:40, Milan
http://www.sportforum.hu/?page=cikkek&katid=247&subkat=247&newsid=72077

Aki eddig tippmixelt az ezután is azt fog aki meg neten játszott az nem az szrt-nél fog ezutánse. Aki meg emiatt áll rá a netes fogadásra hamar átfog pártolni máshova..nemhinném h akár csak egy közepes iroda szintjét megfogja ütni. Ez a véleményem:)

Idézetet írta: ryeb Dátum április 24, 2008, 15:15:38
http://www.sportforum.hu/?page=cikkek&katid=247&subkat=247&newsid=72077

Aki eddig tippmixelt az ezután is azt fog aki meg neten játszott az nem az szrt-nél fog ezutánse. Aki meg emiatt áll rá a netes fogadásra hamar átfog pártolni máshova..nemhinném h akár csak egy közepes iroda szintjét megfogja ütni. Ez a véleményem:)

Valamivel ok is fel kell, hogy zarkozanak, mivel lattak, hogy sportfogadas teren sokat veszitettek az utobbi idokben.
Kivancsi vagyok, hogyan is fog mukodni ez az egesz dolog...

#2 április 24, 2008, 21:48:34, ryeb
Az a fura hogy idén volt a  második legforgalmasabb hét a tippmix történetében... iszonyat sokat játszák..... Szerintem azzal h rávezetik az embereket a netes fogadásra veszíteni fognak, mert miután azok az emberek akik eddig ódzkodtak a nettől elkezdenek náluk fogadni akkor elöbb utóbb észrefogják venni hogy hoppá máshol jobbak az oddsok..... Azt meg nagyon kétlem hogy olyan szinten lennének hogy külföldiek is játszanak náluk... de majd meglátjuk:)

Idézetet írta: Milan Dátum április 24, 2008, 17:21:01
Idézetet írta: ryeb Dátum április 24, 2008, 15:15:38
http://www.sportforum.hu/?page=cikkek&katid=247&subkat=247&newsid=72077

Aki eddig tippmixelt az ezután is azt fog aki meg neten játszott az nem az szrt-nél fog ezutánse. Aki meg emiatt áll rá a netes fogadásra hamar átfog pártolni máshova..nemhinném h akár csak egy közepes iroda szintjét megfogja ütni. Ez a véleményem:)

Valamivel ok is fel kell, hogy zarkozanak, mivel lattak, hogy sportfogadas teren sokat veszitettek az utobbi idokben.
Kivancsi vagyok, hogyan is fog mukodni ez az egesz dolog...

Én szintén nagyon kíváncsi vagyok rá, sőt azt is elárulhatom, hogy biztos, hogy fogok rajta játszani. "A puding próbája az evés" szokták mondani.

Ha rosszul tippelünk, a jó odds sem segít. Talán egy előnye lehet a tippmaxnak a normál netes irodákkal szemben: könnyebben, gyorsabban hozzájuthatunk majd a pénzünkhöz, és az APEH sem zaklathat.

Szerintem elrettentésül szánják a Tippmaxot, hogy aki eddig nem próbálta a netes irodákat, az eztán se tegye. ;D
Elég csak ránézni az oldal elrendezettségére, grafikájára, átláthatóságára. :segg:
Asszem nem kell nagy gurunak lenni ahhoz, hogy megjósolja bárki, hogy akkora égés ez, mint a KisVuk.
Akik a kinézetet elkövették azokat már is kirúgnám, de a PR-osokat, és a termékfelelőst is.

Én sem igazán látom, hogy a célcsoport 3, vagy 4 főből áll-e. :uglystupid2:

Idézetet írta: brand_boy Dátum április 28, 2008, 13:39:02
Szerintem elrettentésül szánják a Tippmaxot, hogy aki eddig nem próbálta a netes irodákat, az eztán se tegye. ;D
Elég csak ránézni az oldal elrendezettségére, grafikájára, átláthatóságára. :segg:
Asszem nem kell nagy gurunak lenni ahhoz, hogy megjósolja bárki, hogy akkora égés ez, mint a KisVuk.
Akik a kinézetet elkövették azokat már is kirúgnám, de a PR-osokat, és a termékfelelőst is.

Én sem igazán látom, hogy a célcsoport 3, vagy 4 főből áll-e. :uglystupid2:

Lehet, hogy csak 2 fo a celcsoport....SzarRt igazgato, meg igazgato helyettes...

IdézetSzékely a játék előnyeiről kifejtette: a Tippmixben eddig nem szereplő fogadási típusokat is felvonultató játék a külföldi fogadóirodák nyereményszorzóival versenyképes oddsokat, és továbbra is biztonságos online fogadást ígér. Ezen kívül itt már a kötésekre vonatkozó előírások is jóval kedvezőbbek lesznek, egészen konkrétan minden egyes tipp megjátszható lesz szólóban is. S míg a Tippmixen a játékosok eddig általában heti két ajánlat 200-200 eseményéből választhattak, addig a "testvérnél" akár napi 255 lehetőség között is böngészhetnek. A külföldi irodákkal szembeni nagy előnyként hallhattuk, hogy a Zrt. magyar, állami tulajdonú vállalatként garantálja a fogadók biztonságát, a nyeremények teljes kifizetését. Ez azért lényeges - húzta alá a vezető -, mert a tippelésnél olyan érzékeny adatokra is szükség van, mint a bankkártya, illetve a bankszámlaszám. A vállalkozó kedvűek jelentős részét azonban visszatartotta az internetes részvételtől, hogy a piacon eddig jelen lévő irodák jogi helyzete rendezetlen. (Ki miatt is ? :lehany:) Szintén nem elhanyagolható szempont még, hogy a meghirdetett nyereményt már semmilyen adó vagy levonás nem terheli. :uglystupid2:

Székely Gábor végül közölte: a vállalat életében komoly változást hozott egy, január 1-jével életbe lépő jogszabály-módosítás, amely által kedvezőbb szorzókat alakíthattak ki, s a kötések terén is megengedőbbekké válhattak. Ez meg is látszott a fogadási kedven, hiszen 40 százalékos forgalom-növekedést (egy hétre vetítve ez 100 millió forintos növekmény) regisztrálhattak az évkezdet óta. Az új játék révén pedig ennél is nagyobb bevételt remélnek.

Ez az Szrt kicsit olyan, mint a magyar kormány !
Szarok, de megmagyarázzák, hogy "ilyen jó dolgunk még sosem volt" !

Rengeteg netes iroda van és az ember nagyon sokra rámondta már azt hogy " ez szar", de ez a tippmax valami egészen egyedi kategóriát képvisel. Az rendben van hogy az oddsok már súrolják egy gyengébb iroda oddsait , de hogy ennyire átlátthatatlanra, kezelhetetlenre csináljanak meg valamit ez elképesztő. Ez az egész oldal kb megfelel " a napi kínálat kinyomtatása" menüpontnak, már csak az oldalt kéne megcsinálni mellé... Komolytalan

ajjaj, én is megnéztem az oldalt... Most akkor  :2funny: vagy inkább  :lehany: ?
Nem hiszem el, hogy nincs épkézláb ember erre a feladatra. Szegényes, szánalmas, kiábrándító, körülményes:
"anonim regisztráció" "papír alapú regisztráció" " teljes regisztráció"
MI EZ??? GAGYI
És ezért egyesek nem kevés pénzt kapnak.  :idiot2:
Nincs véletlenül munkaerőfelvétel? Tudnék néhány embert ajánlani a fórumról.  ;D

Na én is megnézztem a tippmax oldalát, első véleményem ez mi?

De regisztráltam magam a szerencsejáték zrt főoldalán, majd rányomok a "tippmax"-ra és akkor látom , hogy átláthatobb, mármint ha be vagyok jelentkezve.
Sőt szerintem nem rossz, kosárlabdánál és jégkorongnál is lehet fogadni rendes játékidőre és hosszabitásra, hendikep, szerzett pont, első negyed eredménye.

Egyet nem értek, minek van külön tippmix meg tippmax?A tippmax eseményeit miért nem lehet ugy megjátszani, hogy bemegyek a lottozoba?

A minimum befizetés 500 Ft, kifizetést kérhetsz a bankszámládra és a lakcimedre amit  postai uton kapsz meg.

Szerintem regisztráljatok és nézzétek meg.


Szerintem gáz, valami brutál bónusz miatt fizetnék csak be ide.

A reg-nél miért adjam meg anyám nevét??????????? Ilyet seholsem kérnek, ja és a bankszámlaszámról nem is beszélve!!!! :o

200% bónuszért regisztrálnék.....

persze csak ha jó feltételekkel adnák   ;D

Felzárkóznak. Tök jó. Ha nem ezt tennék, akkor meg arról fórumoznátok, hogy miért nem.  Még 24 óra sem telt el, hogy elindult. Nyertetek már?