Tippmax

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Nekem nem hiányoznának, mert számos iroda van, amely fényévekkel előttük jár!! ;)

Idézetet írta: A. Pirlo Dátum április 29, 2008, 13:59:54
Felzárkóznak. Tök jó. Ha nem ezt tennék, akkor meg arról fórumoznátok, hogy miért nem.  Még 24 óra sem telt el, hogy elindult. Nyertetek már?

Ezért a bölcs mondásért máris érdemes volt regisztrálnod  :laugh:

Idézetet írta: A. Pirlo Dátum április 29, 2008, 13:59:54
Felzárkóznak. Tök jó. Ha nem ezt tennék, akkor meg arról fórumoznátok, hogy miért nem.  Még 24 óra sem telt el, hogy elindult. Nyertetek már?
Amig "nem tették ezt" addig egy büdös szót sem szóltunk róluk.

Érdekes hogy a tippmax nyitóoldalán , a tegnap lejátszódott meccsekre leadható fogadások jelennek meg eredményestűl.  Ez nem kezdeti szárnypróbálgatás ez igénytelenség.

Idézetet írta: A. Pirlo Dátum április 29, 2008, 13:59:54
Felzárkóznak. Tök jó. Ha nem ezt tennék, akkor meg arról fórumoznátok, hogy miért nem.  Még 24 óra sem telt el, hogy elindult. Nyertetek már?

Hogyha, nem a Szerencsejatek RT. reszerol irnal, akkor nem mondanek semmit....de most teged biztak meg, hogy forumokon dicserd az uj jatekot?

Van még mit fejlődni....
Soká (Soha nem) lesz,  Bwin,Unibet...   szinten

Nem kapkodják el a nyereményjóváírást sem. (köv. munkanap délig "regisztrálják" a munkanapon "elkövetett" fogadás nyereményét ,    a hétvégit a 2. munkanap délig...)

Én azért regisztráltam náluk, hogy ne kelljen a Lottózóba rohangálni  a totószelvényekkel.


A Unibeten és az Expekten is van supertoto  ;)

Majd belejönnek csak még idő kell!Jó lesz majd meglátjátok!Minden kezdet nehéz !   :ok:

Idézetet írta: spiller Dátum április 30, 2008, 18:51:39
Majd belejönnek csak még idő kell!Jó lesz majd meglátjátok!Minden kezdet nehéz !   :ok:

Aham...biztos vagyok benne... ;D

Idézetet írta: spiller Dátum április 30, 2008, 18:51:39
Majd belejönnek csak még idő kell!Jó lesz majd meglátjátok!Minden kezdet nehéz !   :ok:

Te is az szrt-től vagy?? ;D :D ;D

Amúgy a weboldalt csak most nézztem meg, de első véleményem: katasztrofális.

1. Én nem az SzRt.-től vagyok. (csak egy nyerni vágyó fogadó)  :jump2_125:

2. De amiért nekem tetszik: Legális. (nem mintha azért kellene aggódnom, h az APEH üldöz a sok nyereményem miatt... sajna inkább csak veszítek). Öt perc alatt regisztráltam, szerencsekártyával másik öt perc alatt már fel is töltöttem az egyenlegem. (semmi várakozás banki átutalára, bajoskodás bankkártyákkal, internetes bankkal stb.) Otthonról is tudok a "hazain" játszani, ha megkívánom... és nem kell elslattyogni a sarki lottózóba. Regisztrálás és belépés után látható csak a tippmax kínálata, ami nem egyezik meg a tippmixével! Persze a kínálat nem olyan bőséges mint máshol, de egy jó tippel itt is lehet nyerni, mint ahogy hiába a sok lehetőség, másol is lehet szépen veszíteni.

3. Ami nem tetszik: fapados kialakítás, áttekinthetetlenség, még mindig sok kötés korlátozás, szegényesebb kinálat, sok személyes adat bekérése regisztrációkor.

A lényeg, h van. Olyan mint a "magyar narancs": kisebb, sápadtabb, citromízű, de a miénk. De ez is csak egy lehetőség, amit a valóban szokatlan és furcsácska szabályaihoz alkalmazkodva remélem ki lehet használni. Azt hiszem ez a lényeg.

 Nem illegális a netes fogadás, ha illegális lenne nem lehetne az rtlklubon reklámozni.....
(Csupán a szerencsejáték zrt szerint illegális, ami más kérdés.)

Véleményem szerint teljessen felesleges olyan helyen játszani ahol a kínálat nagyon kicsi, az oddsok alacsonyak, hétvégén két napot kell várni a nyereményjóváírásra, az oldal áttekinthetetlen és emellett még kötéslimit is van.

Szóval, ha az Sporstbookreview.com készitene egy felmérést és áttekintené ezt a tippmaxot, akkor szerintem egy olyan D- osztályzattot kapna.

Nem mondhatnám, hogy "tippmix fanclub-os" lennék, bár játszok rajta... Mégis azt kell mondanom, hogy kartal-nak igaza van. Én is inkább türelmesebb vagyok a tippmax-al szemben. Legalább megtették az első lépést. Az biztos, hogy aki kialakította ezt a felületet és aki ezt elfogadta - átvette-, azt kapásból kirúgnám az Szrt.-től! Az viszont nem igaz, hogy legális Magyarországon az internetes fogadás (ryeb)! Igenis beleütközik a hatályos magyar törvényekbe! Az hogy "elnéznek mellette" annak köszönhető, hogy az EU törvényei viszont engedélyezik, ezért Magyarországot felszólították az ellentmondás megszüntetésére, a magyar törvények EU kopatibilssá tételére (ebben a tárgykörben). Erre nem tudom meddig adtak időt, de van valami kitűzve... Persze mi addig húzzuk majd ameddig lehet, hisz ez közvetve-közvetlenül profit az államnak. Ha viszont valakit megbüntetnének az internetes fogadás miatt, annak "csupán" annyit kellene tennie, hogy az ügyet elvigye a nemzetközi bíróságig, ami valószínűleg azzal a lendülettel felül is bírálná a Magyar Állam által hozott döntést. Mondhatni: ezért nincs ellenőrizve és bűntetve az internetes fogadás...
Egyébként meg a természetes szelektáció úgyis elintézi a dolgot. Amúgy a kötéstiltásnak csak a lehetőségét hagyták meg (ami az internetes fogadásnál is benne van a szabályzatban)!!! Amit én eddig ott láttam ,minden fogadható volt önmagában! Ami tagadhatatlan: egy magyarországon élő átlagember szempontjából mindenképp van előnye a tippmaxnak! Bármennyire is nyomi szegény...